Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Te mackó! Azért Roli nem semmi időjós!Igaza volt, csak ma volt egy kis eső! :)

Na de tudod miért mondtam? :huh:

Azért hogy itt nálunk ne essen! mert itt aztán mindig esik!

Aztán most olyan jól sikerült,hogy ma is egész nap sütött a nap.. a fél hátamat megfogta teljesen,

mert félig voltam betakarva amíg aludtam,aztán besütött az ablakon... :lol: :)

Most úgy nézek ki mint a gyorsfagyasztott gordon bleu,mikor sütöm...fél oldala megsülve,a másik meg még hófehér :D :D

Link to comment
Megosztás:

Ezt mondtam már hogy talán konkretizálni kéne hogy mikor pontosan, hogy úgy tudjuk intézni a dolgunkat, d e gondolom délután egy fagyizás, vagy kávé. :lol:

Mint korábban már írtam... nekem délután kilőve... meló. :huh:

Roli! Kukk ide! :)

itt meg mindannyian. :D

Kiccsikó és Benzingőz lóg még ki a sorból... képeket, képeket!

Link to comment
Megosztás:

Mackó,talán jövő héten hétvégén megyek haza,anyukám éppen most hívott,hogy élek-e még,aztán tudtomra adta,hogy lassan megérik a cseresznye teljesen,és akkorák mint egy-egy sárgabarack...

Szóval nem gyengén célzott hogy jó lenne már hazadugnom a képernyőmet...

Amikor majd megyek,veszek még ki pár nap szabit is,és szeretnék mindenképpen találkozni veletek!

Hazafele úton pedig leszállok majd fehérváron,szóval most előre szeretném felhívni minden kedves fehérváron lakó ismerősöm figyelmét,hogy NEM MENEKÜL! :lol: :) Különösen a Sanyi keresztnevű Manta tulajdonosokra gondolok itt... :huh:

Szeretnék már leülni veletek kávézni,fagyizni,sörözni.... találkozni...

Jaj Mackóóóó!

Hát milyen fejem van nekem ezen? mint aki seggrészeg! És a fél vállam le van szakadva?

De hát az én hibám,elfelejtettem normális képet küldeni...

szabad még korrigálni?

És az asconát is egyben kéne felrakni....vagy ne?

Link to comment
Megosztás:

Elment az email Maci. Valamelyest tűrhetőbb képpel :huh:

Nyuszkóm,kedvesem,tudod azért vagyunk mi itt egymásnak,hogy jól érezzük magunkat!

Szóval örülök ha tényleg fel tudlak vidítani!

Komolyan gondoltam, és tényleg így van!Alig várom már, hogy tényleg összehozzunk megint egy régiós talit :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Jó Reggelt!

Elment az email Maci. Valamelyest tűrhetőbb képpel :huh:

Akkor mostmár az van felrakva. :lol:

Komolyan gondoltam, és tényleg így van!Alig várom már, hogy tényleg összehozzunk megint egy régiós talit :)

Már én is nagyon várom a következő nagy bulit! :D

Link to comment
Megosztás:

na 'vót piszkoskodni a legkisebb opelessel? :D

Jó hideg volt ám még akkor,és kellett a kabát...a vonaton meg észveszejtő dögmeleg...ott meg nem kellett.

Mindig felraktam a fejem mellé.Tekintve az utazás időtartamának embert próbáló hosszát(7óra) mindenki utólagos engedelmével én ott aludni szoktam,és biza a kabátom a párnám... :huh: :lol:

Azért nem tudok mostanában hazamenni mert nem kell kabát,és nincs párna... :)

Ez egy fake magyarázatvolt Sanyi :D :) :)

Nem tudom mi történt az időjárással,de lassan egy hete süt a nap...

A legújabb fejlemények a project-tel kapcsolatban,hogy jövő héten megyek egy omega futóművért,meg egy padlólemezért ha minden igaz,akkor Nagykanizsára OmegaTD-hez.

Az előbbit rongyá fogom szedni,apró darabokra,új csapágyak ...stb,a padlólemezre pedig rááldozok egy egész drótkorongot,meg egy doboz alapozót,és rendberakom...Aztán amint hozzájutok a rossz blokkhoz és váltóhoz,kezdődik a faragás...Innen már egyenes út vezet egy gyönyörűen kilakatolt,és fényezett ascona kasztnihoz...a kislánynak húz a szíve a Sanyi mantája után! B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.