Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Üdvözlet mindenkinek!

A megint eltűntem, de a meló sajna lefoglal. :lol: Sebaj, mától szabin vagyok. Ugyan délig még bent vagyok a cégnél...

Holnap megyünk Debrecenbe, de ügyeket intézni. Utána sietünk haza, mert Polgáron is menni kell ügyeket intézni. Nyuszi, a matrica valahogy el tud kerülni hozzám?

Itt ezerrel süt a nap, du kocsimosás van betervezve. + a belső világítás késleltetőjének cseréje, mert tönkrevágtam. :huh: Még jó, hogy van 2 tartalék belőle...

Link to comment
Megosztás:

Szeva! :lol: Szomorú, hogy ennyire nem kapod meg azt, ami jár. Peredről van már valami hír?

Figyelj, persze bosszant engem is, de 12 óra volt max amit esténként még bent voltam, legyen vele boldog, az én lelkiismeretem így nyugodt, mert mégis megcsináltam a dolgom, nem úgy léptem le, hogy hagytam csapot-papot.

A bíróság megkért, hogy tételesen tüntessem fel az igényemet, illetve ha akarok késedelmi kamatot akkor annak idejét is.Hát én akarok :huh: Szépen leírtam nekik mindnet, és tegnap postáztam.Illetve a keresetet kellett még 2 pldban badni, hogy egyet el tudjanak a melóhelyre is küldeni.Én ebből gondolom, hogy az igényemet jogosnak ítélték,mert különben azt írták volna a levélben, hogy elutasítva.

egyelőre ennyi. :)

Link to comment
Megosztás:

Nyuszi! Ne légy nyuszi! Mutasd meg, mire képes a nyuszi, ha megvadul! :lol:

a maradék szemét is kapirgáld ki! :)

Jelentem a fiaimnak hegesztettem meg a hintaállványt, ami már igencsak tinédzserkoron túl van, és hát megfáradt, ezért nem voltam egész nap gépközelben, ha valakit érdekel. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.