Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Sziasztok!

Köszönjük a gartulációkat. A válasz igen volt, a kérés pedig meglepetés-szerű, de ez nem szokatlan tőlem. :)

A lényeg, hogy a megkérés már meg volt beszélve. Az is, hogy a gyűrűket is együtt választjuk ki. Pénteken, meló után akartunk útnak indulni. Úgy volt, hogy hazamegyek és együtt elindulunk nézelődni. E helyett én egy csokor rózsával és egy kis dobozkával állítottam haza és mielőtt felocsúdhatott volna letérdeltem és megkértem a kezét. Ennyi. Vacsora és romatikus hangulat szóba sem jöhetett, mert tudta volna, hogy miért van. :huh:

Sanyi, köszi az ajándékot. Holnap átcserélem az aláírásom! :lol:

Ja, hétvégén betonozni hívott egy haverom, de írjátok meg, hogy mikor legyen tali és úgy ígérkezek el! Asszem kiscsikó, ez most tőled függ.

Link to comment
Megosztás:

Hát igen, ez most sajnos nem rajtam múlik, a rohadt melóm miatt. Nem baj, anyu ma adta fel postán a bizonyítványaimat, a héten megyek felvételizni egy másik munkahelyre...

Sanyi! Gyere hozzánk! Ez most komoly. Itt is keresnek debug technikusokat. Mivel én is tesztes vagyok, még segíteni is tudok...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztokmindenki!

Gratulálok a nagy döntéshez Tomi.Remélhetőleg a szaporulat is követi a döntéseteket! :huh:

Ahogy itt visszaolvasgatok látom ám hogy hétvégére program kéne.Ha még áll a fogadás akkor most összehozhatnánk azt a gokartozást.Csak egy ötlet ha van jobb én hajlékony vagyok. :lol:

Lányok ha valaki nem elégedett a melóhelyével jöhet hozzánk titkárnőnek.A szerdai naplóban fog megjelenni 2 keretes hirdetés valamelyik jobb oldalon.

kis állat az egér ez egy próbát megér! :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tomi,ezer gratula a sikeres leánykéréshez!

Mikor mehetünk lagziba? :huh:

A hétvége nem jó sajna nekem,dolgozok is,meg éjszakás is vagyok,nem érnék oda sehová sem :lol:

Sanyi! Munkahelyet váltasz? Kívánom hogy jól sikerüljön!

A PÜ.-t meg köszönöm,megkérdezem őket,hátha foglalkoznak velem...

Meg ha jól sikerül a tesztjük,az Asconát is oda viszem....

Szép napot mindenkinek!

(itt süt :) )

Link to comment
Megosztás:

hát egy titkárnőnél nem hátrány :huh: :lol: :) B)

:) Ejnye no! :D :D

Na most végeztem egy adag görögsaláta utánzat készítésésvel, holnap este megyek grillezni a kertbe!Ami valószínűleg csak mikróban megmelegített virsli lesz, mert mire kiérek, nem lesz erőm kivárni, a tüzön sütést :)

Link to comment
Megosztás:

:) Ejnye no! :lol: :)

Na most végeztem egy adag görögsaláta utánzat készítésésvel, holnap este megyek grillezni a kertbe!Ami valószínűleg csak mikróban megmelegített virsli lesz, mert mire kiérek, nem lesz erőm kivárni, a tüzön sütést :)

Szép reggelt mindenkinek!

Megint madárcsicsergős félnapsütéses reggel van nálunk,ma még élvezem,állítólag holnap megint jön a zuhé...

Nyuszikám,kincsem,mijazhogy görögsali utánzat? :D

Egy olyan kedves növényevő kisjószág,mint a nyuszika,keni vágja az összes zöldséget,és salátát is!

De hogy miért akar egy ilyen nyuszkó grillezni meg virslizni ?! :huh:

Na,mostmár hogy tényleg ilyen szépen kisütött a nap,megyek is aludni,mert hosszú volt az éjszaka :D

Link to comment
Megosztás:

Le kéne mosni a kocsit, de akkor tuti, hogy esni fog... hagyjam koszosan? :huh:

Sziasztok!

Mackó,szerintem ma még tutira nem fog esni,sőt nálatok még holnap sem!

Hidd el itt esik a legtöbbet az országban!

Szóval mosd csak le,szereti ha foglalkozol vele!

Utána meg ha koszos lesz,majd kéreti magát hogy mosd le megint :lol:

Ma végre aktiválták a netet itthon,nem kell a mobiltelefonommal szórakoznom...

Ezért is vagyok már fenn,annak ellenére hogy éjszakás vagyok,má alig vártam,aludni sem tok :)

Link to comment
Megosztás:

Nyuszikám,kincsem,mijazhogy görögsali utánzat? :D

Egy olyan kedves növényevő kisjószág,mint a nyuszika,keni vágja az összes zöldséget,és salátát is!

De hogy miért akar egy ilyen nyuszkó grillezni meg virslizni ?! :lol:

Az utánzat az az, hogy sajt nem került bele, mert nem volt olyan amit venni szoktam, és olajbogyó sem, mert nem szeretem.

A virslit meg szeretem :huh: :)

Mackó Hobi is koszos, de ma megyek a kertbe, szal olyan is marad.

Sanyi! Nagyon-nagyon.... :) :D

Link to comment
Megosztás:

A kocsi koszos maradt. :lol:

A kút szivattyúja új csapágyakat, szimmeringeket és tömítéseket kapott... szóval zsír új lett! :)

Anyáméktól hazahoztam a hegesztőtrafót, mert a hintaállványt meg kell hegesztenem... a srácok még nem alszanak.... egyésznap alig voltam elérhető (hol a kocsiban maradt a talóm, hol meg mire elérte Ildi, addigra lerakták... aztán nem vették fel... stb. pl. este vettem észre, hogy CORSikA hívott... mikor a kocsiban maradt a telefon) :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.