Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Akkor kapsz a fejedre ha nem teszed! :) Hisz ő valamennyire a miénk is ha szabad ilyet mondani :lol:

Ma nagyon jó idő volt, de sajnos csak pár órát tölthettem a szabadban, és azt is arccal a föld felé!ugyanis palántot ültettem :huh:

De örülök, hogy végre jó az idő, ma délután barátnői traccspartira megyek.....és lehet benézünk a pulykanapokra is :D

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

úgy szeretlek majd megeszlek :huh:

:lol: :) Jaj cica eszem azt a csöpp kis szád...

srácok!Nagyon jó a pulykafesztivál!Van egy csomó sör és kajasátor, operettslágereket énekelnek a nagyszínpadon, tök jó a hangulat, igazi kis majális, van egy csomó régi szekér, kirakodóvásár, még a villamos sem jár, annyi asztal meg szék van kipakolva! Nekem tetszett, kár hogy haza kellett jönnöm.

Link to comment
Megosztás:

No, akkor Nyuszinak, Mackónak, és a többi érdeklődőnek a mai fejlemények:

A bérlet még megmaradt, de már nincs sok neki hátra! :huh: Ma beraktuk a Rekimotort, de volt egy kis szopás, ugyanis a Rekordnak szélesebb a motortatró konzolja, és el ment legalább fél óra, mire erre rájöttünk. Utánna kábelezés ment elől, csövezés pedig alul. Mikor már a benya és a delej is eljutott a motorhoz, próbáltuk indítani. Hát, ez a része is elég játékos volt. Sokáig tartott, mire kiderült, hogy valami kehéje van az önindítónak. Túl nagy volt az áramfelvétele, és kevés áram maradt a gyújtáshoz. Az 1.6 önindítójával pöcc-röff lett a verda. Ezek után a vízcsövezés jött, amivel megintcsak sokat játszottunk. A Reki felső csövéből ki kellett vágni vagy 10 centit, a fűtéscsövek pedig Rekord, Manta és BMW csövekből álltak össze. Légszűrő most nincs rajta, holnap kapja a direktszűrőt, ezzel a virtuális +5 LE-t. :lol: A kipuffogó már csak, ami hátra van, ezt holnap csináljuk meg. A Reki leömlője és a Manta ipszilonja nem passzolt össze, a Reki ipszilonjának viszont más az íve, ezt holnap még újra kell hajtogatni, és nagyjából kész. Ami még hátravan, az a Reki hűtött tárcsák, a fordszámmérős műszeregység, a gyújtáskapcsoló, és irány a nagy út. Az ötösváltó, hosszabb áttételű diffi, kasztnizás és fényezés tervezett ideje tél/tavasz.

Bővebben a blogomban. :)

Link to comment
Megosztás:

Sanci!

Drakulálok! Büszke vagyok rátok!

Jó lett volna ott lenni segíteni egy kicsit,hogy lássam a végén az örömöt rajtad...

de így is éreztem amint írtad hogy repül a buszbérlet! :huh: :lol:

Milyen érzés volt hallani azt a mocit a mantában? ugye hogy kirázott a hideg? :)

Én egyenlőre még el sem tudom képzelni,milyen hangja lesz a sorhatnak abban a kis kasztniban...de már várom !

Örülök hogy összeraktad Sanyi!

Link to comment
Megosztás:

Na hallod! Kipuff és szűrő nélkül? Alul felül hangorkán! Gyönyörű az egész! Örülsz? Hát még én! :D :huh: :lol: :) Sajnálom, hogy lebeszéltelek arról, hogy gyere, de tervek szerint úgy volt, hogy mind a két nap négyen leszünk, a garázs viszont túl szűk. Így is néha nagyon kerülgettük egymást. A sorhatnak pedig tuti, hogy gyönyörű hangja lesz. Már alig várom, hogy hallhassam azt is.

Link to comment
Megosztás:

Sanyi! Gratula a művelethez! Akkor hamarosan nem off autóval jössz talira? :lol:

Huh, ez a hétvége elég gyorsan elszaladt. Alig volt idő valamire. Mondjuk volt szobaátrendezés, TV javítás, halazás, szúnyogháló-felszerelés, családi vacsora és egy lánykérés is.

Most pedig meló. :D De ne panaszkodjak, hisz meló=fizetés. Az meg mindig jól jön (és hamar megy :).

Rulezke, holnap feladom a búrát! Azért nem ma, mert nem írtam le a címed és tegnap még nem kötöttük vissza a netet. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Juhééééééééééééééé :huh:

Bizony-bizony

Az új melóhelyről internetezel, akkor ez azt jelenti, hogy sűrűbben leszel ismét köztünk?

Huh, ez a hétvége elég gyorsan elszaladt. Alig volt idő valamire. Mondjuk volt szobaátrendezés, TV javítás, halazás, szúnyogháló-felszerelés, családi vacsora és egy lánykérés is.

És mi volt a válasz?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.