Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Mackó!

ha ott laktok az Achim Andráson ahol annakidején a bolt is volt akkor odatalálok!

De ma nem valószinű mert utazok Várgesztesre és csak holnap jövök haza.

Majd telefonon megkereslek.

Igen. Ott! :huh:

Várgesztes... erről Rulezkéék tudnának mesélni, hogy mióta készülnek oda többedmagukkal! :lol:

Várom majd a telefont! :)

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Nos igen. csak lassan konkretizálni kéne, hogy igazodni tudjunk.....

Gelko nem ér rá jövőhéten, vagy igen? :huh: Ááá, sosem jutok géphez, mindenről lemaradok.

Akkor írjuk föl a talinaptárba :)

Tegnap munkaidő alatt egy Csergős naptár került akocsimra :lol: Pedig ha az illető benézett volna látta volna, hogy a boxban van egy :D

Link to comment
Megosztás:

Szép termés! Én is alig bírtam végigolvasni!

Hát igen, végre megint olyan volt kicsit a fórum, mint annakidején. Tiszta nosztalgia kapott el tegnap este. :huh:

Kérdés: A horgászattal hogy álltok? Van Polgártól kb 5-6km-re van egy magán tó (több is van, de ez olyan hangulatos), ahol lehet horgászni is meg főzni is...

A horgászatot addig szeretem, amíg sör van. Lehet már unalmas, hogy ennyit emlegetem, de anélkül képtelen vagyok órákat egy helyben üldögélni. Pár barátom már tudja. Eddig kétszer vittek el horgászni, és én mindíg hazajöttem, ha már nem volt sör.

Csak lassan konkretizálni kéne, hogy igazodni tudjunk...

No álljunk meg egy pillanatra! Biztosra csak hétvége után tudnám mondani, de ha mondom, akkor érdemes Roli tesót is a listára pingálni, mert vinni szeretném, ha ráér. Szegégy úgy el van ott dugva a bal szélen... Gelko pedig júli közepéig nem ér rá. Kiccsikóék pedig családdal mennek ígyis-úgyis. Legalábbis este ilyenekről volt szó.

Link to comment
Megosztás:

jóóól van na :huh: csakhát néztem nagyokat, mikor ebédidőben megláttam :D

Amúgy szerintem találtam "olcsó" forrást, ahonnan be lehetne szerezni riogatót! :D

Hát igen, végre megint olyan volt kicsit a fórum, mint annakidején. Tiszta nosztalgia kapott el tegnap este. :lol:

Ez nekem tetszett! Jó volt ennyit olvasni! :)

A horgászatot addig szeretem, amíg sör van. Lehet már unalmas, hogy ennyit emlegetem, de anélkül képtelen vagyok órákat egy helyben üldögélni. Pár barátom már tudja. Eddig kétszer vittek el horgászni, és én mindíg hazajöttem, ha már nem volt sör.

Most nagyon meglepődtem! :)

No álljunk meg egy pillanatra! Biztosra csak hétvége után tudnám mondani, de ha mondom, akkor érdemes Roli tesót is a listára pingálni, mert vinni szeretném, ha ráér. Szegégy úgy el van ott dugva a bal szélen... Gelko pedig júli közepéig nem ér rá. Kiccsikóék pedig családdal mennek ígyis-úgyis. Legalábbis este ilyenekről volt szó.

Ez utóbbit meg értettem... :)

Nem kiabálunk el semmit.. nem iszunk előre a Manta bőrére... vagy medve? na.. a lényeg, ha önmagától járóképes a kocsid, akkor várunk... ha nem, akkor is! B)

Link to comment
Megosztás:

Batta meg! Jót akartam, és nem jött össze! Nem baj, játszok vele addig, amíg nem sikerül. Csak így tanulom meg... Mackó, egy kis moderátori kérdésem lenne... Ha túl sok idézetet nyes be a jóember, akkor azt már egy hozzászóláson belül nem bírja lekezelni a motor? Csak azért, mert picit tördelni akartam az előző hozzászólásod, hogy áttekinthetőbb legyen, és ehelyett még az is csak kiírással jelent meg, amihez hozzá se nyúltam.

Link to comment
Megosztás:

Batta meg! Jót akartam, és nem jött össze! Nem baj, játszok vele addig, amíg nem sikerül. Csak így tanulom meg...

Miről van szó Sanyi? :huh:

Jól látod a helyzetet. Azért is írtam úgy... kékkel bele az idézetbe, mert ha jól emléxem, 3 idézetnél többet nem bír lekezelni a rendszer 1 hozzászólásban. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én is ezt vettem észre, azért állítottam vissza az eredeti verziót. Nem baj, így is teljesen érthető.

A múlkor egyébként azon kezdtem el agyalni, hogy a topicunk elején lévő kisebb káoszt, ami a fórumváltáskor keletkezett, kiigazítanám, de lusta vagyok hozzá, inkább írkálom az újabb hozzászólásokat. :huh: Különben is, lehet, hogy azokat csak én szoktam néha napján visszaolvasgatni merő nosztalgiából. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én talán jövőhéten nézek le oda. Ráadásul annyiban jobb nekem, hogy alig kell kolbászolnom Budapesten. Állítólag a Lágymányosi közelében van.

A múlkor egyébként azon kezdtem el agyalni, hogy a topicunk elején lévő kisebb káoszt, ami a fórumváltáskor keletkezett, kiigazítanám.

Na, az első három oldalt már megcsináltam. Csak úgy hobbiból. Idézetek, emotikonok a hangulathoz lettek igazítva. Sajnos rengeteg ikon eltűnt, a mostaniak meg nem nagyon tükrözik azokat vissza. De a képes részek még dúrvábbak lesznek. Akkor, amikor Rulezkéjéknél bombariadó volt, ott sok képet nyomtunk fel. Még jó, hogy sokra emlékszem közülük. És ha ezzel végzek, akkor miénk lesz a legegységesebb topic! :huh:

Most néztem meg, hogy hol a vége. 56. oldalnál. És mindezt egy hónap alatt hoztuk össze. Szerintem akkoriban a GSI-seket is űbereltük, pedig az aztán a pletykás banda! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én talán jövőhéten nézek le oda. Ráadásul annyiban jobb nekem, hogy alig kell kolbászolnom Budapesten. Állítólag a Lágymányosi közelében van.

ottan vane...

mikor a mostaninál is fiatalabb voltam a nagybátyám vitt horgászni..de unalmas volt..most meg mennék csak nem tudok horgászni :S

Link to comment
Megosztás:

Derűs estét mindenkinek! :)

Megyünk pecázni? Remélem mindenki kifogja az aranyhalat,aztán lesz mit enni :huh: vagy kívánni is akár...

Jólenne valami bulej mostmár tényleg.... Mikor fociztam a debreceni kinizsibe,ott is balszélső voltam ! :lol: már mérne laknék most is balszélen?!

Fú de fáradt vagyok... Jóéjt mindenkinek! Adam Opel legyen veletek

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,jó reggelt mindenkinek!Végre az idő is jó. :lol:

Hetek óta ez az első nap,ami nem esővel indul nálunk.

Ma este(műszak után),ha minden jól megy és a haverom össze tudja rakni Yamaha FZR ezresét akkor megyünk Földesre a Koppány Motoros Klub motoros találkozójára.Tavaly állítólag nagyon jó buli volt,a nap vége felé a motorosok a strand medencéiben ültek és pancsoltak bőrruhában stb.(nem a víztől volt) :huh:

Link to comment
Megosztás:

Elegem van! aDoktornőm most elkezdett kötekedni, úgy tesz mintha nem tudná mi a helyzet.....Akadékoskodik. :huh: Olyan idegbe jöttem, majdnem összetörtem a kocsit. Még most is remegek. De szerintem ez így törvényileg szabályos, ő orvos, ne magyasrázzon munkaügyi részébe!!!!

Lenne már vége ennek a hercehurcának...Kiborít teljesen

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt!

Ugyan kissé még fáradt vagyok, de jó volt a tegnapi nap...

ugyan nem tudtam kipróbálni, mi a végsebessége a vekinek, de úgy tűnik, hogy a 170-180 is sima. :huh:

18:07-kor vettem a pályamatricát Debrecen és Józsa közti benyakúton... felragasztottam... indul... 20:03-kor már a Hungária Krt-on araszoltam, majd 20:11-kor a Lurdy-nál voltam.

Asszem jó időt futottam a vekivel! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Elkezdetem a fórumos galériánk feltöltését, melyben van kép a tagjaink kocsijairól!

Erről lenne szó. :)

Küldjetek képeket, vagy netcímeket a kocsik képéről!

Tegnap amúgy hiányoltak benneteket... és én is. :)

Nekem felteheted sztem azt a képet ami az Opel Club Debrecenben van a bemutatkozómban. :D

Most per pill nincs másik képem,majd csinálok,ha alatta lesz az állítható futómű meg a kompresszor +a

flip-flop fény meg a lambo ajtó. :huh: :lol: :) :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.