Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Esetleg fellelhető nálad biztonsági másolat róluk? Annak idején a koliban eltűnt két kazim, azóta nem is hallottam efféle jó kis zenét, ahol Zana Zoli még nem nyitotta ki a száját! :huh: Bár, az egyiken volt valami Gettós rap-je, de az nem tetszett...

egy régi van...azon sok "klasszikus" van...ahova lépsz ,vörös a szád,csináld vadul stb

meg a 2005-ös jöhet bármi c album

Link to comment
Megosztás:

Szép napot! Szebbet! :)

Lujdzsi! Ma egész nap elvileg itthon vagyok... bár most hirtelen már azt kell kitaláljam, hogy hová lett rakva...

Bár a kelengyédet az asszonykával együtt már régen megkaptad,de a pólóért ha gombolod...elkanyarodhatsz... küldjek címet?

Sanyi, Gelko, Kiccsikó és nem utolsó sorban Rulezke! Olyan jó volt ilyen sokat olvasni! :D

Sanyi! Gratula a 2000.-hez... a végén még lehagysz minket. :huh: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Srácok de sokat írtatok, öröm olvasni :) mééééég... :D Az új melóhelyen úgy felröhögtem olvasás közben, lehet nem sokáig koptatom itt a billentyűzetet :lol:

van itt hülyeség rendesen...

mai életkedvem sztem még a 0val sem egyenlő...lemosom a kocsit h este megint koszos lehessen :huh:

Link to comment
Megosztás:

Szép termés! Én is alig bírtam végigolvasni!

Tényleg lógok még egy főzős talival, amit hamarosan meg is ejthetnénk. Erre lenne egy másik ok is, de ezt majd elmondom, ha aktuális. :D

A középdob cserém elmaradt, mert a hirtelen jött eső miatt áll a víz a szerelőm aknájában. Most várjuk az apadást. :lol:

A cég rendesen megáldott melóval (lehet, hogy ezért melóhely? :huh: ), otthon meg még mindig a festés után pakolunk, így keveset vagyok gép előtt. :)

Tegnap Enivel elmentünk megnézni a leendő kiscicáinkat. Kiválasztottunk 2 félperzsa macsekot. Ez Enié fekete, az enyém tarka (fekete, barna, fehér). Már most látszik rajta, hogy a Garfield név találó lesz rá. :D Sajna még kb 2 hetet várni kell rájuk, mert még nem akarnak enni.

Kérdés: A horgászattal hogy álltok? Van Polgártól kb 5-6km-re van egy magán tó (több is van, de ez olyan hangulatos), ahol lehet horgászni is meg főzni is...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.