Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Szép jó napot mindenkinek!

Itt esik, esik és esik. Ez van. Kocsimosás ugrott, viszont takarítjuk a házat a festés után. Már csak egy szobával nem végzett a festő, de azt ígérte, hogy keddre az is kész lesz és elvonul. Végre! Már egy hónapja festi a házat. És itt nem a ház mérete miatt húzódik a festés... :huh:

Jé süt a nap, már küldöm Debrecenbe!

Link to comment
Megosztás:

Ja!Nem is mondtam!6,3-ra jött ki a fogyi Soltvadkerti útra!Ugye milyen jóóóó? :huh:

Nekem kb. 7,4-re! :lol: De miután elváltunk, volt ám 140-150 is! :) Meg odafelé is hajtottam.

Ja... szerintetek én nooooorrrrrmmmmmmmmáááállliiiiss vagyok? Elkezdtem erősen nézegetni a plazma számlapokat! Valaki üssön le!!!! :D

Link to comment
Megosztás:

Mi a baj? :huh: Tudunk segíteni?

Ezen nem. A műtét óta fáj a hátam, az utóbbi időben egyre jobban. Mostanában csak 2-3 órát tudok egyfolytában aludni. Azt hittem, hogy az ágy. A hét közepén vettem egy másikat, de ugyan az. Attól tartok, hogy elszúrták akkor a gerinc érzéstelenítést. Nem csoda hát, hogy másnap feljött az altatóorvos, mikor megtudta, hogy a 2-3 óra helyett 11 óra után ment ki a zsibbadás a lábamból.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.