Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

De jóóó is lenne, kár hogy mostanában nem jutok géphez ;) Bár lehet a szülökkel való tlit túl sem élem, akkor meg mindegy :) Azért sem mostam le a kocsit...nehogy azt mondjk flancolok!Remélem esik az eső majd útközben....Juj, azt mondtam 3 körül ott vagyok, és még csak most értem haza, és legalább egy óra az út.... :P Na jól indul :) :(

Jó talizást ha taliztok, msnezést, sziasztok! :D

Link to comment
Megosztás:

Roli, édes hova tartozna ha nem ide???? :huh:

Hajrá LOKI :)

Akkor jó :D

De ez a megszólítás feldobta az egész napomat! :lol:

És még a nap is süt,hihetetlen,még a végén jó napom lesz télleg! :D

3 hét múlva kezdődik az ascona faragása,amennyiben eljutok nagykanizsára az omega futóműért,és a padlólemezért...Közben még nem ártana egy automata váltó,lehetőleg berhelt,hogy könnyű legyen mozgatni,és még egy utam van pestre is,ígéretet kaptam egy üres 3 liters blokkra,amelyhez könnyen lehet faragni a tűzfalat,és ami szintén ki van berhelve...

Szal van gondom :)

De Sanyi,szétszedlek apró cafatokra,és a főnöködet is(sőt azt hiszem inkább csak őt)

mert mostmár igazán szabaddá tehetnéd magad valamelyik nap! azán ha nem dolizol,felmenek,oszt sörre sör! :)

Remélem mindenki jól van,és mosolyognak az opelek,ha meglátnak benneteket!

Szép napot,és sok napsütést mindenkinek!R B)

Link to comment
Megosztás:

Nálatok süt a nap???? :) Én meg itt bosszankodok, hogy elfelejtettem, hogy hétfőn nincs meló, különben mentem volna valamerre kirándulni....Erre most minden zárva, nem lehet menni sehová, én meg egy csomó dolgot nem szereztem be, ami most eben a sz...időben múlatná kicsit az időt. :huh: S ahelyett hogy derülne, borul még jobabn befelé. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nálatok süt a nap???? :D Én meg itt bosszankodok, hogy elfelejtettem, hogy hétfőn nincs meló, különben mentem volna valamerre kirándulni....Erre most minden zárva, nem lehet menni sehová, én meg egy csomó dolgot nem szereztem be, ami most eben a sz...időben múlatná kicsit az időt. :huh: S ahelyett hogy derülne, borul még jobabn befelé. :lol:

Süt? még főz is! én is itt csodálkozok rajta,beetetett a meterológia,hogy egész nyáron nem is lesz igazán jó idő,mert a globális felmelegedés miatt szélsőségessé válik az időjárás...

kb 25 fok van,tegnap reggel 4 volt :)

most készülök lemenni egyszál gatyában sörözni a háziurammal...na persze meg egy gumicsizmában,mert a hetek óta ömlő eső még nem tűnt el :D

Ne bosszankodj kedves Nyuszim,mindig nektek sem lehet jó!

Link to comment
Megosztás:

Ne bosszankodj kedves Nyuszim,mindig nektek sem lehet jó!

Mindig nem is :huh: egyébként sebaj, most legalább kicsit veletek is vagyok!Mert ha jó idő lenne, megitn enm a gép előtt ülnék, pedig már úgy hiányoztok!Az új melóból meg még nem nagyon merek fórumozni :lol:

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek, helló Törpe! :huh: No Roli, gyere a héten vagy hétvégén bármikor, délelőttös vagyok, ráérek. Azért húztam eddig a találkozót, mert én szerettem volna menni, kicsit vakítani a Mantával. Ez a közeljövőben nemigen jön össze, viszont a cuccaid itt vannak, a torkom pedig száraz, úgyhogy amint ráérsz, gyere! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szép jó napot mindenkinek!

Itt esik, esik és esik. Ez van. Kocsimosás ugrott, viszont takarítjuk a házat a festés után. Már csak egy szobával nem végzett a festő, de azt ígérte, hogy keddre az is kész lesz és elvonul. Végre! Már egy hónapja festi a házat. És itt nem a ház mérete miatt húzódik a festés... :huh:

Kezdek farkas éhes lenni, szal megyek megfűzöm Enit, hogy csináljunk valami kaját és együk meg filmnézés közben. :lol:

Jók legyetek! (Lehet, hogy még jövök.) :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.