Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Nagyon megtört? Mármint az autó, de gondolom adorjant is...

Nem, érdekes, nem!A lökhárító vissza is ugrott eredeti állapotába, a merevítő mögötti csonk tört el, és folyt ki a hűtővíz, szal klímahűtő, stb is sérült igencsak.

Őt jobban megtörte, hogy ahéten nem találkoztunk. :) Na jó nem poénkodok.

Szombaton így is harcolok majd a szüleivel....Az apja már kérdezte, hogy velem bvolt mikor törrtént?Most akármi van, mindent rám akarnak kenni....Nem tetszik nekik, hogy ...barátkozunk.És mindenféét képzelnek, gondoltam elmegyek hétévéégn és bemutatkozok, leveszem őket a lábukról :)

Link to comment
Megosztás:

Akkor a szülők is klubtagok lesznek? :)

Poént félretéve: Sok sikert a találkozóhoz!

Ők nem opellel járnak...még... :) Igazából nem érdekel mi a véleményük, csak unom már hogy Tamást b..ák mindenért...hátha segít a dolgon, ha látják, hogy én ám nem vagyok olyan....

Link to comment
Megosztás:

Szebb napot!

Ma végre bizosan és megbizhatóan indult a kocsi! :) Tegnap csak a ventikapcsolót nem tudtam kicserélni.... 1xűen nem jöttem rá, hogy miféle szerszámmal tudnám kitekerni, ami hozzáfér...csókoltatom a tervezőket! :)

Melóban ha nem változik a helyzet, lassan kérünk forró teát! Valami idióta kitalálta, hogy kizárja a gőzt a klímarendszerünkről!!! Már 2-3 hete könyörgünk, hogy csinálják vissza, és állítsák be rendesen az egészet... iszonyat milyen hideg van bent! Ma már a főnök is telefonálgatott, mert megemlítettük, hogy megfázás lesz a vége, az meg súlyos létszámhiány! :(

Nyuszi! Mondd meg Tamásnak, hogy ne legyen olyan, mint sógornőm! 3 hónapos kocsit 3x javíttatta, mert ügyetlenkedett.

Link to comment
Megosztás:

Csokolom!

Na végre!!!!!!!!!

:) Sziaaaa, vagyogatok én, csak ritkán, lopva :(

Mackó! Tamás szerintem nem ügyetlen, nem ez az első kocsija, elég régóta vezet már, csakhát mkivel előfordul....pláne, ha vki tilos jelzés ellenére lelép egy autó elé.Na mindegy ez már így esett....Váltsunk témát :)

Link to comment
Megosztás:

Szép napot mindenkinek!

Kelet magyarországi klubtársaimnál is szakad az eső?

Mert hogy én nem láttam egy ültő helyemben ennyi esőt mostanában az biztos!

Ezért jöttem el Debrecenből is,mert mindig esett,és nem akartam 2m-nél nagyobb lenni :)

A zala folyó itt akkora,mint egy átlagos keleti főcsatorna....na most helyenként kisebb tiszányi méretű ...

Jó idő van nálatok?

... közben látom ott sem jobb a helyzet... :)

Maci,cseréld le a szivattyút búvárokra! csak ha meg majd szárasság lesz,azok fognak sírni :(

Link to comment
Megosztás:

Aham, értem :) hát remélem nem így lesz, mert eléggé maga alatt van....Nekem még egy karcolás is fáj, én lehet bele is halnék, ha HObival történne valami :)

Nyuszifül! Ha a barátod még nem intézkedett, megkérdezhetem a karosszériás barátomat, meg tudná-e neki oldani, hogy ne legyen olyan sok a javítás... egy gond van vele, hogy itt van Pesten, és min. 1 hét, mert tele van melóval - de ha tudok segíteni, szóljatok...

Link to comment
Megosztás:

Nyuszifül! Ha a barátod még nem intézkedett, megkérdezhetem a karosszériás barátomat, meg tudná-e neki oldani, hogy ne legyen olyan sok a javítás... egy gond van vele, hogy itt van Pesten, és min. 1 hét, mert tele van melóval - de ha tudok segíteni, szóljatok...

Kedves, vagy köszönöm szépen :) , de mivel kb 3 hetes az autó, szalonba vitte.De köszönöm szépen tényleg a segítséget

Jó idő van nálatok?

Nem, sajna nem, még az eső hagyján is, mert ..de hideg is van!Egyik reggel pedig akkora köd volt, hogy nem lehetett látni a szomszéd házakat :)

Link to comment
Megosztás:

Ok, a dolog azért áll, ha valakinél komoly a baj - reméljük sose lesz rá szükség.

Ok, köszi, bár én is épp erre gondoltam, hogy remélem nm lesz rá szükség...Én így hogy nem értek hozzá, még jobban bizalmatlanabb vagyok a mesterekkel... bár itt nem épp a kasztnimunkára gondoltam.

De váltsunk vmi vidámabb témára :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.