Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Asszem beraktam... a képet! :)

Kíváncsian várom, kinek mi lesz róla a véleménye. Mármint mit ábrázol.

Közben ma erőteljesen gyúrtam a vekin. Nem is az új jeladó marhul... hanem egy másik... meg a venti bibijét is kinéztem... vagy be... vagy mit tudom én. Kezdek olyan lenni, mint CORSikA aláírása volt a múltkor. :)

Link to comment
Megosztás:

Jó Reggelt!

Tegnap este olyan fáradt voltm, hogy miközben a fiúkat altattuk, én is elaludtam.

Ennyire lefárasztott tegnap agyilag a veki.

Edit. Most a lehető legnagyobb buktával tudnék kiszállni a vekiből. Mindenesetre elszomorít. Amúgy meg az a jó, hogy így is elvitt, és hazahozott. Szóval nagy gáz nincs. csak az előző tulaj... :)

Sanyi! Elhiheted, hogy én nem örülök neki, hogy szerelnem kell. :)

más... az hagyján, hogy Nyuszi nem sokat jár erre (ez sem jó), de Tomi se sokat van mostanában erre! :(

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Mackó utolsó mondatát innentől cáfolom. Tegnap befejezték a festést az emeleten, így megint be van üzemelve a net, amit tegnap meg is osztottunk, így most már az Eni gépén is van net. :B

Sajnálom, hogy nem tudtam elmenni Soltvadkertre, de eléggé lebetegedtem. :) Küldjetek minél több linket a képekről, legalább az kárpótoljon valamelyest.

Most elhúzok melózni, mert elég sok meló maradt rám (ma jöttem melózni, eddig táppénzen voltam).

Link to comment
Megosztás:

Halihóóó

Én azért vagyok most itt keveset, emrt két helyen is melózok, 8-17 ig az új helyen, utána meg a réginél, tegnap is este kilencig bent voltam, most meg lopva írok, mert szeerncsére elfoglalták a gépemet, és most egy tök jó rejtett monitorúnál dolgozok. Ezer a meló, beszámolók stb.

A régi főnökömmel két szót váltottam, kiváncsi vagyok majd a végére....Addig meg csinálgatom neki a melót, majd lesz vmi...

Szóval, velem ennyi!

És Gelkoca igenis tessék sűrűbben erre járni :)

Link to comment
Megosztás:

Üdvözlök mindenkit !

Az otthoni net elérhetőségem egyenlőre kátyuba ragadt itt meg(melóhely)továbbra sem javult a helyzetem.

Képzejétek a minap egyedül javítottam meg az F16-ost.A jobb elejéből menetközben (főleg egyenetlen úton amiből sajna sok van) kopogó hang hallatszott.A sok okos ismerős persze mind tudta mi a baj csak a gond az volt,hogy ki ezt ki azt vélte hibaforrásnak.Még egy autó szerelő is akadt aki vállalta volna jópénzért a javítást, de úgy gondoltam az a pénz amit kimondott nekem is jó pénz úgyhogy marad nálam.Szó mi szó felemeltem a kocsit megmozgattam mindent és ami kotyogott azt kicseréltem.Ez a nyomtávrúdfej volt.Csergőnél 3000Ft a cucc és kb fél óra alatt kicseréltem.Nem kopog simán fut és kész. :)

Na? Nem rossz egy hentestől mi? :)

Link to comment
Megosztás:

Gratula!

Futóműállítás? Mert ugye az nem árt ilyen művelet után! :) különben erős gumikopás lehet belőle.

Amúgy meg még jó, hogy ki tudtad cserélni. Általában nagyon össze van rohadva, de persze itt lépett közbe az erős hentes alkat, gondolom. :)

A net miért esett kútba?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Végre fórum közelbe kerültem.

Most egy picit átmegyek mackóba: A csoda ebbe az időjárásba! Reggel szakad az eső, most meg süt a nap! Eldönthetné már végre, hogy mit akar! Akkor tudnám, hogy lemoshatom a kocsit vagy sem... :)

Rulezke, köszönöm a lapokat. Írd meg pü-ben, hogy mivel tartozom értük! A búra még keresés alatt van, mert az ottmaradt Adélnál... :)

Mackó, Nyuszi, kitartás!

Elhúztam melózni. Majd még jövök! :(

Tényleg, hoztatok nekem matricát Soltvadkertről?

Link to comment
Megosztás:

...

Tényleg, hoztatok nekem matricát Soltvadkertről?

Van! Nyuszinál van mindenkié! Lujdzsi, CORSikA és a tiéd is! :(

Én meg az imént rendeltem meg 2 jeladót+ 1 hőgombát by Csergő... holnap meglesz, aztán mivel a noname utángyárit már nem akarják visszavenni, így azt ha más nem majd alkatrészhajító versenyen benevezem! :) :) megint sikerül egy pár forintocskát elkölteni, de rend lesz végre. ;)

Link to comment
Megosztás:

Van! Nyuszinál van mindenkié! Lujdzsi, CORSikA és a tiéd is! :(

Én meg az imént rendeltem meg 2 jeladót+ 1 hőgombát by Csergő... holnap meglesz, aztán mivel a noname utángyárit már nem akarják visszavenni, így azt ha más nem majd alkatrészhajító versenyen benevezem! :) :) megint sikerül egy pár forintocskát elkölteni, de rend lesz végre. ;)

Csokolom!

De jó neked! 31-én még tudsz vásárolni, alig várom a fizut mert annyi pénzem sincs, hogy gyalog haza menjek.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.