Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Bár nem szokásom rossz híreket írni,de sajnos most meg kell tennem. ;)

Ma reggel mikor jöttem dolgozni az a "kedves" kollégám akivel elcseréltem a szombat esti szolgálatomat ,azzal a hírrel fogadott,hogy mégsem cserél,mert neki vasárnap fontos dolga van. :)

Mondom neki,hogy már 2 hete,hogy megbeszéltük a cserét, előbb nem jutott eszébe az a fontos dolga csak egy nappal előtte :) .Erre már nem mondott semmit,csak hümmögött.Ma még megpróbálok összehozni valami cserét vagy a főnökkel beszélek ,hátha tudok rá hatni valahogy.Ha nem akkor sajna maradok itthon,de az biztos,hogy a köv. talira szabit veszek nem cserélek senkivel,de tőlem se kérjen cserét senki. :(

Link to comment
Megosztás:

Gepárd már tényleg rég járhatott erre, mert mostanában még visszafogottak is vagyunk. Corsika, remélem valami csak összejön neked, mert azt a sörözést lassan egy éve halogatjuk, én meg szép lassan kitikkadok... És még azt hiszik sokan, hogy csak a nőket kell locsolni. Ők a kölnitől büdösek, mi meg a piától. Ezt nevezik nemek közti egyenlőségnek! :)

Link to comment
Megosztás:

Hát, egy Vekis ismerősöm sincs... Sajna nem tudok segíteni. Bontóban néztél? Vagy ott horror az ára?

Még nem volt rá időm... tegnap a vez. tengely jeladóval szívtam... meg meló volt... ma meg rohhani kell ide-oda

Poros útra ne menj, vele!

Az a bibi, hogy vadkertre el kéne vele jutni! Az meg elég hosszú út!

Link to comment
Megosztás:

Halihóóóóó, Gepárd! Sok minderől lemaradtál, na majd mesélek, csak bírd hallgatni :)

Ma rossz napom van... A lábam úgy fáj, alig bírok menni... A szemészem nem volt ott, így máskor nem tudok menni hozzá, pedig a kontaktlencsém lejárt már rég... SzaboT most mondta le a talit... Mi jöhet még????? :)

Link to comment
Megosztás:

MOst volt itt Nyuszi! Elvitte a pólóját, meg a Sanyiét is.

CORSikA nemrég 90%-osra mondta azt, hogy nem jön... :(

I_S-ék se tudnak jönni. ;)

Asszem én meg elfogadom Tomi felajánlását, és lehet benézek estére! :D De ez még olyan 50%. Na jó... esetleg 80%. :)

A kocsi mostmár rendben van a burkolatot leszámítva. Az meg újonnan 14e Ft-ocska... :P Szóval ha van valakinek elfekvőben egy porosodó példány belőle, azt elfogadom... :)

Link to comment
Megosztás:

Sajnos a főnök már nem enged szabadnapra :) ,1 nappal előtte már nem lehet a vezénylést felborítani(mondja ő).Hétvégére pedig senki nem akar velem cserélni. :)

Úgyhogy maradok itthon és borba fojtom bánatom.

Azért valaki hoz nekem matricát meg rendszámtábla keretet meg ami még van!plíííz

Link to comment
Megosztás:

Sajnos a főnök már nem enged szabadnapra :P ,1 nappal előtte már nem lehet a vezénylést felborítani(mondja ő).Hétvégére pedig senki nem akar velem cserélni. :)

Úgyhogy maradok itthon és borba fojtom bánatom.

Azért valaki hoz nekem matricát meg rendszámtábla keretet meg ami még van!plíííz

Sajnálom, hogy így alakult. Tominak meg köszönöm, hogy ránk gondolt, mikor kiderült, hogy nem tud ilyen betegen elmenni Soltvadkertre.

Matricát, keretet, egyebeket nem felejtünk el hozni nektek! :D

Aztán amígy nem leszünk fórumközelben, nem szétoffolni mindet! :) :( ;)

Link to comment
Megosztás:

Sajnálom, hogy így alakult. Tominak meg köszönöm, hogy ránk gondolt, mikor kiderült, hogy nem tud ilyen betegen elmenni Soltvadkertre.

Matricát, keretet, egyebeket nem felejtünk el hozni nektek! :P

Aztán amígy nem leszünk fórumközelben, nem szétoffolni mindet! :) :) :(

Egy ismerősömnek van egy eladó VW Golfja 1.6-os 1999-es 5 ajtós kitünő állapotban stb...... ;) :P :D

Na viccet félretéve,jó szórakozást kívánok nektek,érezzétek jól magatokat. :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.