Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Mindenképpen bemegyek, hogy megkérdezzem egyáltalán hogy gondolták ezt?

Mert addig amíg nem telik le a felmondási időm, adig semmiféle papírt nem írhatok alá. Szóval fogalmam sincs mit akarnak, max megmondják bunkó vagyok, amiért azt mondtam megyek aztán mégsem....de ez az ő hibájuk, én elmondtam egy hónap múlva tudok kezdeni...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Mackó, neked útba szokott esni a Csergő? Ha igen, akkor ha arra jársz, akkor vennél nekem egy CIH motorba való olajgombát, ami nem csak jelzi, de méri is az olajnyomást? A héten lehet, hogy berakom a fordszámmérős műszeregységet, és van benne egy olajnyomásmérő óra is, de az én gombám csak jelzős. Ha megtennéd, akkor ha örökre nem is, de Soltvadkertig biztos, hogy az adósod lennék! :) Onnan lehet megismerni, hogy a tetején nem egy, hanem két csatlakozó van (nekem legalábbis így magyarázták).

Előre is kösz.

Link to comment
Megosztás:

És extraminta lesz rajta? Mondjuk egy kitépett, vérző oldalborda? ;)

Nem... nem lesz rajta! :P

Amúgy még most fogok menni, mert idáig szívtam a kúttal.

De mostmár a fertőtlenítés is kész, meg műkszik is.... meg, meg...

most jutott eszembe, hogy méretek nélkül nem sokra megyek. :) :) :(

Link to comment
Megosztás:

No... Sanyi... elkezdtem hirtelen böngészni a netes alkatrészáruházakat... mindenütt csak olajgombát hoznak a 2.2-es CIH mocihoz.... egy helyen volt nyomásjeladós... de végül mégsem.

Holnap megérdeklődöm a csergőnél, hátha van. Ha meg másnem, raksz be egy univerzálisat a saját mérőműszerével. :) Vagy az nem tetszik?

Link to comment
Megosztás:

No... Sanyi... elkezdtem hirtelen böngészni a netes alkatrészáruházakat... mindenütt csak olajgombát hoznak a 2.2-es CIH mocihoz.... egy helyen volt nyomásjeladós... de végül mégsem.

Holnap megérdeklődöm a csergőnél, hátha van. Ha meg másnem, raksz be egy univerzálisat a saját mérőműszerével. :) Vagy az nem tetszik?

Nem muszaj 2.2-hoz, szerintem a 2,0 ugyaniojan jo.

Link to comment
Megosztás:

Ejha! Ma még senki sem írt ide? :)

Tegnap jól megszivattam magamat! :)

Gondoltam, hogy egy kicsit csinosítok a mocitér tisztaságán, ezért vettem lemosót... befújtam vele (persze áramtalanítás és 1-2 rész letakarása után)... hagytam hatni, majd lemostam...

Eddig ugye nincs is baj... "csillog-villog" minden... Úgy álltam, hogy a nap végig sütötte a mociteret, hogy gyorsan száradjon... este, a fiúk elaltatása után kimentem... lámpával... mert sötét volt... nézelődök... hmm. minden száraznak tűnt... akksi vissza... figyelek... a jelek szerint nem füstöl semmi... :(

Próbáljunk indítani... próba-próba... batta meg.. valami árulás van... elkezdtem a csatikat széthúzni... mindegyik száraz.... már csak 2 lehet... vez.tengelyjeladó, főtengely jeladó... utóbbihoz lehetetlen hozzáférni... ezértz előbbit választottam... hát persze, hogy csurom víz volt a csatija... kiszárítottam, kitöröltem... wd40... visszatöröltem... össze... próba.. jééé beindult... egyből... ;)

járattam egy félórát... minden átmelegedett... majd leállítottam. Reggel póccre indult, minden rendben.

Ja... kb. 23.30-ra lettem kész teljesen a járatással együtt.

Most viszont már látni fogom, ha valahol ereszti az olajat a Jujj De Dögös! :P

Sanyi! Ezt a olajjeladó dolgot nem kérdezzük meg pl. Uhu bácsitól? hogy milyen helyettesítő darabok lehetnek, mert ez a ficek itt csak nézett... majd még menni fogok úgyis a városba... máshol is megérdeklődöm. :D

Link to comment
Megosztás:

Na én pont ezért vonakodtam lemosni a blokkot! Most generálkor egyszerűbb és biztonságosabb volt, csak kicsit több melóval járt! ;)

Nyuszi, beszélnünk kellene Soltvadkertről! Este msn közelben leszek, csak azt nem tudom, hogy mikor. Szerintem 9 körül.

Amúgy közeleg Soltvadkert én meg piszokul megfáztam! Mára már a hangom is elment. Mondjuk ennek én vagyok az oka. Úgy gondoltam, hogy kutyaharapást szőrével és tegnap fagyit ettem. :)

A ma esti programom kamillatea ala win98 install. Ez után irány az ágy. Mivel az összebújást 55km nehezíti, így egyedül. :) De már nem sokáig! :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.