Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

hmm... magamban beszélgetek itt? :)

Nos, úgy néz ki, hogy akkor hétfőn, vagy max kedden elintézem a pólókat, amint elkészülnek, szólok!

Gondolom aki 3 napra megy vadkertre, az már ezekben szeretne megjelenni ott, ezért igyekszem. :)

Nyuszi vagy Tomi... Sanyiét elviszitek majd, hogy már pénteken nála lehessen? Sanyi! Te meg esetleg elviszed majd a Roliét? hátha előbb talizol vele, mint én! :(

Link to comment
Megosztás:

hmm... magamban beszélgetek itt? :)

Nos, úgy néz ki, hogy akkor hétfőn, vagy max kedden elintézem a pólókat, amint elkészülnek, szólok!

Gondolom aki 3 napra megy vadkertre, az már ezekben szeretne megjelenni ott, ezért igyekszem. :)

Nyuszi vagy Tomi... Sanyiét elviszitek majd, hogy már pénteken nála lehessen? Sanyi! Te meg esetleg elviszed majd a Roliét? hátha előbb talizol vele, mint én! :(

Csokolom!

Szerintem szupik lettek a pólók, Mackosajt maga az ISTEN!

Link to comment
Megosztás:

Csokolom!

Szerintem szupik lettek a pólók, Mackosajt maga az ISTEN!

Helló! THX! De még ezek csak a feliratok... a pólók ezután készülnek... és én nem vagyok Isten... de még félisten sem. Csak egy egyszerű... hogy egy klasszikus mondatot idézzek: bevarrt zsebű opeles vagyok! :)

Link to comment
Megosztás:

Háááát nem tom az a baj, hogy akkor vele kell foglalkoznom, és nem igazán tudok veletek beszélgetni!

Szerintem ez a legkevesebb, hogy ezt megértjük. Ugyan nem ismerem a kishölgy szeszélyeit, de szerintem bizti tudunk beszélgetni tőle! :) Ha más nem, lekötjük 1 Kg fagyival. :(

Én viszont máról búcsúzom... lassan altatunk, meg megyek melózni... 1 dolog tuti lesz... egy közel 600 Kg-os szárítókiszedés... a többi már annyira nem lehet vészes... legalábbis remélem. :)

Link to comment
Megosztás:

Na szép napot nektek!Elég borongós nálunk az idő, lehet attól vagyok ennyire álmos?A tegnap esti bulit direkt lemondtam, hogy kialudjam magam, de most is nagyon álmos vagyok. :(

Szia!

Hát, ha az időjárás a felelős az álmosságért, akkor meg vagyok nyugodva... már kezdtem azt hinni, hogy az éjszakás műszak miatt vagyok fáradt! ;) :P

Olyan vagyok, mint a falhoz vert "négylábú patás állat hímpéldányának a némiszerve". :D

Asszem anyósékkal lesz még meccsünk... a múltkor csak figyelemelterelést csináltak... :) :)

Amennyiben komolyan gondolták, amit csinálnak, akkor alighanem beintünk nekik...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.