Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

póló:

1. Nyuszifül (kér, XL )

2. Ember2 (Ha jól sejtem nem kér... de csináltathatnánk 1-et neki)

3. I_S (vele beszélek holnap erről)

4. Mackosajt (kér, XL)

5. Szabot (holnap személyesen is megbeszélhetjük)

6. Benzingőz (szokott erre járni még?)

7. S.S. (kér, M)

8. Vascona

9. Corsika (kér, M )

10. Lujdzsi

11. Kiccsikó (kér, XL )

Akkor most kéretik a lisán szereplő szemlyeknek egy kérek/nemkérek, ill. első esetben méretet mondani. :)

(vagy ha változás van. :))

(ne idézgessük a listát, majd javítgatom... vagy csináljunk egy topicot a pólónak, meg egyebeknek?)

Link to comment
Megosztás:

Mindenki alukál csak én játsszom az éjjeli bagolyt! ;) Itt a határon soha nem áll meg a forgalom. :)

Én itt lettem volna, ha lenne bent net... de nincs. :P

persze most sikerült pihizni is. :D :P

!!! Megjavult a képtár !!!

Felraktam az összes elő- és hátoldali képet IDE !!!

eltüntettem a "lánchidat" belőle. :P :) :(

küldjétek PÜ-ben a méreteket, és akkor elintézem... az árat majd rendezzük. már csak 1 hét van Soltvadkertig!

Link to comment
Megosztás:

Halihó.....köszi a biztatást, a hapsi amikor megtudta mennyit keresek lehalt, és rögtön főkönyvelőnek titulált, szakmai kérdésekkel bombázott kora reggel!!!!!!

A pólóméret? Ajaj hát nem is tudom..Mert az annyira változó anyagtól függően.Szerintem nekem a legnagyobb kell, max kicsit bő lesz rám :)

Link to comment
Megosztás:

ÁÁÁÁ, lefagyott a gép, és elszállt a hszom. :) Most meg már nem emlékszem mit írtam

ok, XL elég, neked is az kell nem?Tegnap megint kocsit mostál? Csiloogott a veki az éjszakában ;)

Szóval a 30 napos felmondási idő nem tetszik neki, de az ürge egy bunkó, felállított és bezáratott velem egy ajtót, gondolom a ....akarta megnézni, és még kocsija sincsen :) :(

De azt hallottam elég nagy a fluktuáció, szal....mindge yha más nem elsz akkor majd felhívom, hogy kellek e még.

Sanyi egy szobában leszünk! :P

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok Pajtosok! :)

póló:

1. Nyuszifül (kér, XL )

2. Ember2 (Ha jól sejtem nem kér... de csináltathatnánk 1-et neki)

3. I_S (vele beszélek holnap erről)

4. Mackosajt (kér, XL)

5. Szabot (holnap személyesen is megbeszélhetjük)

6. Benzingőz (szokott erre járni még?)

7. S.S. (kér, M)

8. Vascona

9. Corsika (kér, M )

10. Lujdzsi (szerinted?)

11. Kiccsikó (kér, XL )

Akkor most kéretik a lisán szereplő szemlyeknek egy kérek/nemkérek, ill. első esetben méretet mondani. :)

(vagy ha változás van. :()

(ne idézgessük a listát, majd javítgatom... vagy csináljunk egy topicot a pólónak, meg egyebeknek?)

Link to comment
Megosztás:

Hmmm, mióta HOBi megvan nem iszom alkoholt :( Csak egy kis ezt, csak egy kis azt :) alkalmanként, és hát ugye alkalom az van :)

Nem amúgy tényleg nem szoktam mostanában, egyik nap is ünnep gyanánt kibontottam egy üveg bort, és alig fogyott belőle...

A kedvencem a mádi édes, szóval a fehér, édes bort szeretem...mert az...hmmm ;)

Szióóóóóóóóóó Lujdzsi, rég láttunk

Link to comment
Megosztás:

Nos igen.Dolog volt és amikor néhanapján géphez jutok akkor éppen csak az emileket tudom elolvasni.

Már megtettem az előkészületeket az otthoni net ügyében.Ha meglesz észre fogjátok venni igérem.

Hűha!!! asszem hamarosan akkor elbúcsúzhatunk nyuszival, mint a régió legbőbeszédűbb fórumozói. :)

Közben nyuszival arról beszéltünk, hogy mi lenne, ha Ember2-nek is megcsinálnánk a pólót, és szétdobnánk az árát egymás közt. Így akkor 1 póló kérése esetén 1500 Ft-ba kerül a dolog...így benne van az ember2 pólója is. :)

Link to comment
Megosztás:

Sajnálattal kell közölnöm veletek,hogy anyagi természetű problémák miatt a soltvadkerti talin nem tudok résztvenni. :)

De remélem Ti azért jólérzitek majd magatokat és majd meséltek sokat.

Ha szépen megkérlek benneteket hoztok nekem rendszámtáblatartót és matricákat?

Link to comment
Megosztás:

Sajnálattal kell közölnöm veletek,hogy anyagi természetű problémák miatt a soltvadkerti talin nem tudok résztvenni. :)

De remélem Ti azért jólérzitek majd magatokat és majd meséltek sokat.

Ha szépen megkérlek benneteket hoztok nekem rendszámtáblatartót és matricákat?

Szombati napra esetleg mint fuvaros, aki nem egyedül megy, azt mondom, hogy harmadolt utiköltség esetén senem jön össze?

Link to comment
Megosztás:

Sajnálattal kell közölnöm veletek,hogy anyagi természetű problémák miatt a soltvadkerti talin nem tudok résztvenni. :)

De remélem Ti azért jólérzitek majd magatokat és majd meséltek sokat.

Ha szépen megkérlek benneteket hoztok nekem rendszámtáblatartót és matricákat?

Csokolom!

Van 1 pár percem aztán indulok tovább melózni Szolnok Szeged és környéke csak beköszönök.

Sajnálom, hogy nem tudsz eljönni mert már ideje lenne találkozni mindenkivel!

Nyuszifül felvettek az új melóhelyre vagy értesítenek? Mondtam, hogy gyere hozzánk dolgozni!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.