Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Hogy sikerült az ünneplés?Olyna bunkó vagyok :) el is felejtetem mondani, hogy sok boldogságot az ünnepeltnek ;)

KÖszi... Jól! :P

jut eszembe, a nicknév akkor rajta legyen? és ha igen hol? elől, vagy hátul, vagy mindkettő?

Tudod, hogy hátulról is jól felismerhető legyen mindenki. :) :(

Link to comment
Megosztás:

Azt hiszem ezt hívják majd offolásnak,amit most csinálok,ne haragudjatok érte,de csak nektek tudom ezt elmondani! :)

3 szerelmem lett! :)

Vettem még egy asconát,amolyan bejárós autónak.megszűnik a földönfutó életmód?!

Nickneves pólók? :(

Nagyon hibátlanok lesztek benne ;)

Link to comment
Megosztás:

Az én szobatársaim Telo, Rasztalos és Szoundra. Te kikkel leszel?

Hát épp ez az hogy nem tudom, mert úgy volt hogy ti alszotok velem, aztán Telo mondta náluk van egy hely még... de mivel sokáig tököltem a jelentkezéssel, nem tudom mi a helyzet... :)

De szerencsére vannak akik befogadnak :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Jól eltűntem már megint. Bocsi érte.

Nyuszi, veled akartunk aludni, de későn jelentkeztél. Bár szerintem Soltvadkerten úgysem az alvás lesz a téma... :)

Mackó, jók a logók, de az Opelclub ez nem jobb egyben? Én még a Photoshop felrakásáig sem jutottam. :) A cégnél akartam a GIMP-et használni, de mostanában leáll az összes teszterünk, így karbantartásokat kell csinálni. Egyszerűen nem jutok gép elé. Az olajért úgy néz ki, hogy holnap tudok bemenni.

Link to comment
Megosztás:

Mackó, jók a logók, de az Opelclub ez nem jobb egyben? Én még a Photoshop felrakásáig sem jutottam. :) A cégnél akartam a GIMP-et használni, de mostanában leáll az összes teszterünk, így karbantartásokat kell csinálni. Egyszerűen nem jutok gép elé. Az olajért úgy néz ki, hogy holnap tudok bemenni.

A klub honlapján, meg itt is így szerepelünk... :) meg minden más régió is.

Akkor ha szerintetek is jók a logók, akkor délután megcsinálom mindenkiét, és akár ha gondoljátok, holnap el is mehetek egyeztetni... persze a méreteket sem ártana tudnom. :(

Az olaj meg okés holnap is, max ezt most I_S-nek adom oda, ha jön ma be, és neked lesz új holnapra.

Most viszont megyek csicsikálok egy picit a fiúkkal együtt!

Link to comment
Megosztás:

Na ma nem jutottam vissza aklímásokhoz, de tegnap kivették a szöget/szeget a kerekemből....

Ma elküldtem a felmondásomat is, holnap pedig állásinterjúra hívtak be egy céghez :)

Ma ültettem virágot, paprika palántot, szal hasznosan ténykedtem, és jót is cselekedtem....

A lámpánál egy bácsika árulta a flasztert, hát adtam neki egy kis pénzt, természetesen az újságot nem kértem. Megdícsérte a kocsimat, és különösen a színét...aztán meg a szememet :)

Most pedig megyek fagyizni :(

Tamás, nem dorgálásképpen írtam, hogy nem velem alszotok, már akad alvótársam ;)

Link to comment
Megosztás:

Na mindegy. Most két, nem három gömbös fagyit fogok enni ;)

Gömb = gombóc, ugye? :) Ez fura volt nekem amikor ott jártam nálatok... Vagy nem nálatok láttam / hallottam először ezt? :)

Amúgy én is gratulálok az "új" élethez! :( Remélem jól sikerül majd az interjú.

Link to comment
Megosztás:

Nem vagyok szégyellős, egyszerűen nem tudom. No várj, turkálok a pólók között. Aszondja: 100% cotton... ez nem az. Van rajta egy marha nagy 'M' az lesz az?

Gratulálok... ön nyert... nyereményét mackósajt juttatja el önhöz, melyet egy üveg sör kíséretében Soltvadkerten átvehet! :) :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.