Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Csokolom mindenkinek!

Bocsánat mindenkitől de annyi időm sincs, hogy leüljek a gép elé egy fél órára!

Nyuszi jobbulást, te szegény, a főnököd biztosan le van törve!

Nekem jó a fehér póló javaslat legyen rajta a nicknév.

Boldog születésnapot, aki a közel jövőben ünnepli, a szüli napját!

Link to comment
Megosztás:

Jó Reggelt!

elkezdtem az éjszakás hetet. :) ezt azért szeretem, mert többnyire "sokat" tudok veletek lenni! :)

Póló: Én is esetleg támogatnám a nicknév rárakást, csak ez annyit bonyolít, hogy minden egyes pólóhoz külön kell egy nicknevet is szerkeszteni, amit rá tud rakni a srác.

Egyelőre lássunk néhány variációt. :( Ha sikerül, akkor én is összedobok valamit, meg Tomi is.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! :P

Én is gondoltam arra,hogy a név is rajta legyen a pólón,legfeljebb kisebb betűkkel mint a többi felirat.Szerintem megoldható,úgyis computer vezérli a nyomógépet csak be kell írni és kész.Legalábbis szerintem(bár nem vagyok pólónyomtató kisiparos).Amikor az enyémet csináltattam tavaly akkor ott azt mondták,hogy bármikor tudnak változtatni a mintán.

Viszont,ha nem sikerül ráíratni vagy mást kitalálni javaslom,hogy mindenki legyen kreatív és tegye magát felismerhetővé. :) Arra gondoltam p.l,hogy:

-Sörös Sanyi egész nap sörrel a kezében mászkáljon (ez megoldható)

-Mackosajt ital helyett mackósajtot fogyaszt

-Nyuszifül 1 kis fehér nyuszival sétál

-Kiscsikó lovon közlekedne

-Szabot szabotálná az alkoholmentes italok fogyasztását

-(én)Corsika pedig franciául ismertetném a Korzika Rally állását egésznap(néhány sör és feles

után megteszem)

és így tovább és így tovább...

Na megyek dolgozok egy kicsit,nem várom meg a népharagot.. :) :( ;)

Link to comment
Megosztás:

Igen,utána is akartam írni,hogy ez nem lesz feltünő! :)

Mackosajt Laci(Maci Laci) én szombat reggel már Püspökladányban leszek(szolg.ügyben most szóltak),úgyhogy,ha neked jó úgy akkor ott felveszel úgyis útba esik.A pontos helyet meg megbeszélnénk.Gondolom arra mennénk,ha be tudtam volna menni Debrecenbe is.

Link to comment
Megosztás:

Corsika ez nagyon jóóóóóóóó :) :( De nem lehetne egy nyuszi helyett valami mást nekem????Vagy mondjuk ha a hapsi nyuszi akivel sétálok :) , az már úgy egész jó ;) :P

Esik az eső, nekem meg most kell HOBival mennem ide-oda, gumiszervíz klímás......Tényleg mackó akartam kérdezni tesódéknál vajon fogadnak e.....na mindegy megpróbálom

Link to comment
Megosztás:

pár órácskát alukáltam...

Nyuszi! ahol nővérkém dolgozott, ott alighanem fogadnak klíma ügyben :) ki tudja meddig lesz még meg az a cég is.

Corsika! Mit jelent ez a püspökladányi szolgálati ügy? Mikor végzel szerinted vele? Persze megfelel az is, ha ott veszünk fel.

Link to comment
Megosztás:

Ok, ok, én sem azt mondtam hogy a lagymatag pasikat szeretem, csak azért mellettem aztán szelíd legyen, szeretek én lenni a főnök :) :) :(

Ügyi vagy mackó, de én valami egyszerűbbre gondoltam...nekem ez már sok egy picit.

Akkor csak jól írtam a VADangyal!

Nekem teccik, csak a KICCIKÓ felrat legyen rajta!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.