Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Jujj mik történnek itt!

Sajna vadkert nekem most kimarad:(

De kívánom hogy érezze mindenki nagyon jól magát...nekem még kocsim sincs,amivel lemenjek!

De jól tudtok ti mindent! :) Viszont nekem két szerelmem van,és mindkettő tud a másikról!

Az egyik egy leány,a másik pedig egy leányautó :)

Sanyi,üssük nyélbe már a mi talinkat,szívesen elmegyek fehérvárra is vmelyik hétvégén!

Nem igaz hogy te laksz a legközelebb,és mégsem tudunk talizni!

Nyuszikám,drágám, sajnálom ami veled történt,de fogd fel úgy,hogy mindig amikor vége van valaminek,elkezdődik vmi új! de felhívlak én mindjárt :(

Olvastam ezt a forum korlátozást,hát...bevallom nem is bánom,hogy ez így alakult...

Szerintem ezáltal egyre több hivatalos opelklub tagunk lesz nem?Ezután pedig az is opelt vesz,aki előtte nem szerette:D

Szép napot srácok!

Link to comment
Megosztás:

Szííííjjjjjjaaaaaaaaaaaaaaaaaa Roli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

De jó "hallani" a szavaid! :)

Mikorra lesz kész az a csodálatos masina?

ui: hamarosan indulok itthonról, mert úgy néz ki, hogy lesz egy rövid eszmecsere a vadkerti bulival kapcsolatosan... meg lehet fagyizunk egyet. Mármint Tomi, Nyuszi és én.

Link to comment
Megosztás:

Szia Roli! Hiányoztál ám! Sajna mostanában abszolult nem érek rá. Össze-vissza túlórázom, és ha van egy kis időm, akkor meg állandóan fenn vagyok a műhelyben. Előléptem lakatosinassá. Valahogy spórolnom kell, ígymeg olcsóbb lesz a kasztimunka. A túlórák meg a nagy útra kellenek, de még így is necces, hogy összejön a pénz...

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek!

Hát, ez bizony régi-új szerelem, de mondjuk újnak, mert 7 évvel idősebben kicsit másképp nézem a dolgokat. Hamarosan BÁRMI megtörténhet. :)

Roli, nekem is két szerelmem van és mindkettő tud egymásról és elfogadják egymást. :)

Link to comment
Megosztás:

No akkor végül jól mondtam, hogy 2! :( :) :)

Holnap megpóbálok akkor utánajárni a városban, hogy hol és mennyi pólót nyomatni, ahogy azt Tomival is beszéltük. Ha meg sikerül unokatesómmal addig összefutnom, akkor célirányosan fogok menni, mivel ő már csináltatott magának pólót, ráadásul fényképeset meg sima 1xű mintásat is. Csak most odavan Pesten animebulin.

Link to comment
Megosztás:

Hazaértem!

Roli napközben megvigasztalt. :)

Sajnálom srácok, de ma fuvarom volt, így kihagytam a talit! Az egyetemi pólósok megcsinálják, de a pólót neked kell vinni, de a mintát akár meg is szerkesztik. :)

Kipróbáltam az új elkerülőt ma, nagyon tetszett, nekem is Hobinak is :(

Link to comment
Megosztás:

Jön a bölcsességfogam, iszonyatosan fáj ;) , úgy fel van dagadva a képem és már nyelni alig bírok!

Pedig azt mondta a doki, nem is lesz nekem iylenem,mert nincs hely a számban, pedig elég nagy szám van :) :(

A főnök-felmondás dolgot meg...Szóval ezzel vágnék a legnagyobb eret rajta, de kicsitfélek megtenni, míg nincs másik melóm, a baj csak az, hogy a büszkeségem mindennél többet ér, és képes vagyok fejjel rohanni a falnak... :)

Link to comment
Megosztás:

Jó Reggelt!

Nyuszi.... csőstül jön a gond? Remélem mára kicsit alább hagyott a fogproblémád....

póló téma... az egyetemen állítólag 3500... unokatesóm ugyan tavaly csináltatott a Hal-közben pólót, és pólóval együtt volt 900... A4-es képpel.... majd ma megpróbálom megtalálni őket, úgyis van dolgom a belvárosban.

Link to comment
Megosztás:

Sanyi,megkérdezed a kasztnisodat,hogy be tud-e vágni egy omega padlólemezt egy ascona-ba?

Megkérdezem Roli, de nem igérek semmit. Nagyon be van havazva, és ő is meló mellett csinálja. Az enyém is elvileg tavaly november óta szélesítéssel gurul... :) Ráadásul a lagziig még 3 Mantát kellene megcsinálnunk. Ebből egy az enyém, de azt csak gurulóképessé tesszük most, a Sanyiét teljesen ki kellene lakatolni, mert az már el van kezdve, aztán fényezés, és még ott a Fikuszé, amit gyorslakatolni és gyorsfényezni fogunk, közben Sexy CC-je most készül elő fényezésre, de azt pöpecül meg kell csinálni, és még benn van egy totálkáros Primera, aminek épp a tetőjét akarjuk összehozni (4 napot szoptunk csak azzal, hogy az A oszlopok jól álljanak, és a B és a C oszlopok még csak ezután jönnek, ráadásul a bontóból egy ötajtós tetőt hoztak, ez meg négyajtós...). Szóval hosszú a lista. Talán júli, aug, mire levegőt is kapunk, de mondom, nem mondok semmit...

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt!

-azon gondolkodtam, hogy miután meghoztam ezt a döntést a munkámmal kapcsolatban, azután kezdett el nőni a fogam, azaz ez egy bölcs döntés volt :) :)

Mackó én a halközös fiókat nem találtam ott a múltkor, még az üzletet sem :( ;) vagy csak nem jó helyen néztem....

Link to comment
Megosztás:

Szereztem kitűzőket, amikbe névjegykártya méretű lapokat lehet berakni, így könnyebb lesz a beazonosítás. Aki nem az avatarát szeretné rá, az csütörtök estig küldjön képet! Mivel kitűző van több, így a kísérőnek is tudok csinálni. Kinél van erre igény?

Link to comment
Megosztás:

Voltam a halközben... egy fénymásoló felirat van az üzlet felett... elég barátságos áraik vannak:

színesben dolgoznak...

árak:

fehér pólóra A/4 méretig 1350-

A/3 méretig 2200-

sötét pólóra A/4 méretig 1500-

A/3 méretig 3000-

fehér esetén a póló is benne van az árban... más esetben az plusz költség, és vinni kell.

Valamint még annyit hozzátennék, hogy az A/4-et úgy kell érteni, hogy az össz lefedett terület ha annyi, akkor az abban az árban benne van! szóval ha alőlre kisebb, hátra nagyobb dolog megy, akkor elvileg beleférhet az A/4-be!!!

Szerintetek?

Más... voltam ma a frissen megnyílt Csergő boltban itt, helyben... elég korrekt árakat mondott kedvezmény nélkül is... de ha igénybe vesszük a kedvezményt, akkor igencsak megéri ott vásárolni a kocsikhoz! :)

Ha valakit érdekelne... Sarló utca 8. (az Árpád tér mellett... ez az utca köti össze a teret a Virág utcával)

Link to comment
Megosztás:

Közben eszembe jutott, hogy 1x lehet kéne gokartozni egyet, mit szóltok hozzá?... pl. a város széli nagy áruháznál! Ma én megtettem, hogy kieresszem a gőzt anyósék miatt... jó volt.

másodjára ültem ilyen szerkezetben... legközelebb asszem nem lesz gond a 10 perc vezetés... most sikerült teljesen elfáradnom a végére... az ucsó körben csak nagypapis tempót diktáltam, mert a kezem már ki volt teljesen a szervómentes, éppen csak mozdítható, kanyarban erősen kapaszkodós kormányzástól. Mielőtt elindultunk a vekivel, vártam 5 percet, hogy megnyugodjon a karom. :)

Link to comment
Megosztás:

KÖzben eszembe jutott, hogy 1x lehet kéne gokartozni egyet, mit szóltok hozzá?... pl. a város széli nagy áruháznál! Ma én megtettem, hogy kieresszem a gőzt anyósék miatt... jó volt.

másodjára ültem ilyen szerkezetben... legközelebb asszem nem lesz gond a 10 perc vezetés... most sikerült teljesen elfáradnom a végére... az ucsó körben csak nagypapis tempót diktáltam, mert a kezem már ki volt teljesen a szervómentes, éppen csak mozdítható, kanyarban erősen kapaszkodós kormányzástól. Mielőtt elindultunk a vekivel, vártam 5 percet, hogy megnyugodjon a karom. :)

Csókolom!

Hát látom, pörögnek az események: Nyuszifül bölcs lett!?

Itt a tavasz mindenki szerelmes, sőt lesz pofozó verseny, Sanyi latyakos inas lett.

Én beférek a gokartba a 194cm-mel? Ja a pólókat hogy intézitek?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.