Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Szia Sanyi!Mikor tudunk már 1 jót sörözni?Mindenhová kocsival kell menni ,akkor meg no alkohol!

Hova tünt innen mindenki?

Üdv Kiscsikó a klubban.

Milyen furi,hogy az a sok ember aki nem tag az most nem lehet itt,de hátha többen közülük rászánják azt a kis pénzt és belépnek.Olyan jó volt látni,mikor egyszerre5-10 fő volt egy témánál,vagy 30-40 fórumozó volt öszzesen.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Köszönöm szépen a gratulációkat, ezt a közel jövőben meg kellene ünnepelni!?

Nyugi Corsika itt jó helyen van a lemezed! úgy néz ki, hogy a hónapvége felé megyünk haza ha gondolod bedobom Debrecenbe.

Nyuszifül örülök, hogy kiállsz az igazadért, és ne legyél nyuszi!

Ja és ha minden jól sikerül holnap Lurdy!

Link to comment
Megosztás:

Hali mindenkinek!

Sajnálom, hogy ilyen helyzet alakult ki a fórummal kapcsolatban, de sajnos meg kell érteni az okát, és akik az évnyitón ott voltak, azok meg ismerik is. Sajnos az a helyzet, hogy támogatókra lenne szükség. :)

Remélem, hogy ez nem veszi el sokak kedvét, és kitartanak a klub mellett.

Sajnos az én mai napom is elég félresikerült volt... ha nem változik a helyzet, asszem csak anyumék fogják a gyerekeket unokáiknak tudhatni. Anyósék... elmehetnek a .... szóval oda.

Ildit teljesen kiakasztotta ma a 2 vén @&#$ł! :)

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt!

Úgy látom ez a mostani időszak sokunk számára kedvezőtlen.

Ha hiszitek, ha nem, mióta meghoztam a döntést, hogy beperelem ezt az állatot, azóta olyan nyugodt, és vígkedélyű vagyok. Nincs vesztenivalóm úgy érzem.

Max egy pár hónapig nem lesz pénzforrás, de néhány munkahelyen már mozgolódnak az érdekemben :)

Ma fogom feltenni az ire a pontot. Hazamenetel előtt megkérdezem hogy na akkor kifizeti-e, a túlórámmal együtt, ha azt mondja nem, akkor közlöm vele, hogy sejtettem, hogy ez lesz a válasz, épp ezért a levelem már úton van a bíróságra, aztán majd rajtuk keresztül beszélgetünk tovább :)

Szép napot mindenkinek :(

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt!

Úgy látom ez a mostani időszak sokunk számára kedvezőtlen.

Ha hiszitek, ha nem, mióta meghoztam a döntést, hogy beperelem ezt az állatot, azóta olyan nyugodt, és vígkedélyű vagyok. Nincs vesztenivalóm úgy érzem.

Max egy pár hónapig nem lesz pénzforrás, de néhány munkahelyen már mozgolódnak az érdekemben :)

Ma fogom feltenni az ire a pontot. Hazamenetel előtt megkérdezem hogy na akkor kifizeti-e, a túlórámmal együtt, ha azt mondja nem, akkor közlöm vele, hogy sejtettem, hogy ez lesz a válasz, épp ezért a levelem már úton van a bíróságra, aztán majd rajtuk keresztül beszélgetünk tovább :)

Szép napot mindenkinek ;)

Remélem sikerrel jársz majd!!! :(

Link to comment
Megosztás:

Hát épp ezért nem kellett volna közkinccsé tenni :( :)

A csata majd holnap lesz, amikor közlöm vele, mire készülök, de ma is elég paprikás a kedve, de kit érdekel? Én a levelet a szükséges igazoló iratokkal együtt (munkaszerződés másolata, bankkivonat, jelenléti ív) elküldöm, és kész, itt nem elsz csata... részemről, és nyugodt vagyok, mert max elmegyek táppénzre :)

Link to comment
Megosztás:

Hát épp ezért nem kellett volna közkinccsé tenni :( :)

A csata majd holnap lesz, amikor közlöm vele, mire készülök, de ma is elég paprikás a kedve, de kit érdekel?Én a levelet a szükséges igazoló iratokkal együtt(munkaszerződés másolata, bankkivonat, jelenléti ív)elküldöm, és kész, itt nem elsz csata....részemről, és nyugodt vagyok, mert max elmegyek táppénzre :)

Hajrá Nyuszi!!! ;)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! :)

Béke és szeretet,gyerekek ez legyen a jelszó!

Valaki nem akar menni Soltvadkertre szombaton?Én mennék,de egyedül nem olyan jó.Ha valaki biztos jönne,akkor elcserélnem a szolgálatomat,mert pont akkor lennék éjszakás,de a tali fontosabb.(a mostani helyzetben pláne).

Én igencsak a fórumot és a klubot reklámozó lapokat fogok nyomtatni és az Opelekre rakni!Nincs vajon ilyen repi anyag készen?(mert csúnyát vagy hülyeséget nem szeretnék csinálni)Amit le lehet tölteni,nyomtatni és szórni.Szívesen csinálnám. :)

Link to comment
Megosztás:

Pedig nagyon jó lenne veletek találkozni megint! :)

Mackó, mi baj az anyósékkal?

Én is szeretnék veletek találkozni, így már fel is vettem a kapcsolatatot CORSikA-val... meg asszem I_S is ilyen egynapos lenne, szóval mindjárt beszélek vele. Akkor tovább oszlanak a költségek.

Anyósék.... hagyjuk...

Link to comment
Megosztás:

én menni akartam 3 napra, de...aztán valahogy ez a sok gond....na mindegy.

Ma megyek kerti partiba a régi barátaimmal, holnap meg bowlingozni, a szombati gyorsulást kilőttem, helyette pakolom a cókmókot, és a bált is lefújtam,mert nem volt időm báli ruhát venni :)

Most meg megyek a vevőkhöz átadni a kulcsot :( és ezzel életem azon szakasza azt hiszem végleg lezárult...

Este Barátnőm lesz a sofőr, HOBI ma pihen ;)

Szép estét mindenkinek.

Ui: én nem/sem jöttem ki az anyósékkal... :)

Link to comment
Megosztás:

Hát senki nem jön 3 napra Soltvadkertre??? Egyedül csak én??? Ne tegyétek ezt velem!!! Még kitűzőket is szereztem egy dobozzal! Pólóval van valami? Az egyetemen nyomtatnak, Eni megkérdezte.

Amúgy bocs, ha kicsit eltűntem, de tegnap délben léptem a cégtől, ma meg szabin voltam. Így sikerült majdnem egy teljes napot együtt töltenem a párommal. Elhozta a 7 évvel ezelőtt neki írt szerelmes leveleimet. Egész éjjel azokat olvasgattuk... Hogy én már akkor is mennyire szerettem...

Khm, bocs az ömlengésért, többet nem fordul elő, csak fülig szerelmes vagyok. :) :)

Link to comment
Megosztás:

Egy napra nem érdemes lemennem, úgy gondolom, és mivel a háztól hozott cuccok a kertünk közepén csúfondároskodnak, mielőbb el kell pakolni, mielőtt ideér az eső... és erre csak hétvégén van idő. szegény HObi így is egész héten csillárokkal volt telepakolva, mert sehová sem tudtam kipakolni, ez csak akkor jelentett gondot, amikor hirtelen nagyot kelett fékeznem... :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.