Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Na hazaértem, majdnem beleszálltam egy előttem lévőbe, mert az a ....ááá. na mindegy.

Úgy remegek mint a kocsonya, de nemcsak emiatt.

A ház végképp elkelt, holnap át kel adnom a kulcsot, este megyek ki még leszerelni a csillárokat. erre itt ez a rohadék ügy is, de nem fogom magam hagyni, megkapja a főnök ami jár neki...Meg én is :) :)

szal szar napom van ma!

Ja !Egy jó dolog azért történt ;) Láttam ma FEJ-et :(

Link to comment
Megosztás:

Na hazaértem, majdnem beleszálltam egy előttem lévőbe, mert az a ....ááá. na mindegy.

Úgy remegek mint a kocsonya, de nemcsak emiatt.

A ház végképp elkelt, holnap át kel adnom a kulcsot, este megyek ki még leszerelni a csillárokat. erre itt ez a rohadék ügy is, de nem fogom magam hagyni, megkapja a főnök ami jár neki...Meg én is :) :)

szal szar napom van ma!

Ja !Egy jó dolog azért történt ;) Láttam ma FEJ-et :(

Ma opel találkozó volt a Margit híd lábánál! egy G Astra belement 1 vectra hátsójába természetesen a vectrán vonóhorog volt, hát az astra KO vectra-nak látszólag semmi baja!

Link to comment
Megosztás:

Jó estét! :)

Nem voltam egy napig és látom, szaporodott megint a csapat! Nagyon helyes!

remélem, NYuszi is jobb kedvre derült már.

nekem ma pihenős napom volt, pizzáztam, fagyiztam (igaz, előtte reggel vérvételen voltam..... brrrr.....) és holnap se kell dolgzni! :)

Hol van még az este, szóval ma dőzs volt?

Link to comment
Megosztás:

nekem ma pihenős napom volt, pizzáztam, fagyiztam (igaz, előtte reggel vérvételen voltam..... brrrr.....) és holnap se kell dolgzni! :(

Pizza! Srácok, nem kellene hétvégén pizzáznunk egyet? És a fagyi is elmaradt... :)

Ma megyek Debrecenbe, de csak a Böszörményi útig. Holnap meg szabi!!! :)

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm srácok az együttérzést.

A lényeg annyi, hogy ok nélkül az utalás előtt, kivetettett az utalási csomagból a béremből 60.000 forintot. A poén, hogy a csomagot én csinálom, és én is utalok. :)

Na mindegy. És még annyi gerinc sem volt benne, hogy ő mondja el, miért. Ez amúgy törvényellenes, mert ha a májusiból vonatja majd le, akkor nem lehet egy szavam sem, de így.....A megszokott kiskakas fellépésemet elfelejtettem, és nem mentem oda veszekedni, ordibálni vele, mert ez így sokkal jobban bosszantja, és már arra sem méltatom, hogy szóba álljak vele.DE!!!!

Úgy döntöttem, munkaügyi bírósághoz fordulok, ahol a januári ki nem fizetett túlórám mellett, a mostani 60.000-et+kamatokat, illetve amúlt hónapban késve kifizetett munkabér után járó kamatokat is behajtatom. A törvény az én értelmezésem szerint mellettem áll. Aztán pedig kirúgatom magam, ami azért jó, mert 2 hónapig még nem rúghat ki, különben több milliót kell neki vissazfizetni. De ha ő rúg ki van munkanélk. segély, azaz álláskereső....szal míg nem találok másikat, és miért ne találnék ;) , addig a ház árából éldegélek :) :(

Röviden ennyi :P

Link to comment
Megosztás:

:) :) :(

Majd látjuk ki nevet a végén...Most beszélnek a jogásszal, mit ajánl ;)

Jó reggelt!

Hajrá Nyuszi ne hagyd magad!

Annyira bunkó a főnököd, hogy nem lehet vele beszélni, elbeszélgessek vele?

Jó a meggyőző képességem!

Jaj most nézem, mi van ott a Jancsika képe alatt!

Immáron hivatalosan is klubtag vagyok?

Link to comment
Megosztás:

Hát Nyuszi nem lennék a helyedben... így bejárni dolgozni, nem lehet jó.. :)

Kiscsiko sajnos mostanában nem tudok érte menni a lemezért, de ne nyugtalankodj nem marad rajtad! :) Valahogy megoldom.

Apunak elhoztuk végre az A Corsát. :( Ahogy jobban, alaposabban körbe néztük, vannak hibái, de nem annyira vészes egyik sem. Pl. a küszöböt a műszakira csak megkókányolták, a jobb első ülésnél a taposó lemez javítandó, mert szét van rohadva, és csak ragasztgatva van. Fel kellene polírozni a fényt, stb, apróságok.De legalább van mit csinálni... imádom bütykölni. ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.