Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

:) :( Tettem róla, hogy ne a zöld színbe szeressen bele :D Azaz, imádja, csakhát "véletlenül" már nincs olyan szín ;)

nem is abba szerettem bele :)

amúgy meg a jelenlegi színkínálat egyik legjobbja ez a villám ezüst (bár annyira nem is ezüst :P )

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Ma a Széchenyin jöttem melóba, azt hittem te jössz mögöttem :)

gondoltam is magamba új kocsi, új nő ;) :P

De közelebb érve láttam, hogy nem 304-es gyorskocsi az :(

nemnem,csak a kocsi az új :D

éppen láthattál volna,kicsit késtem a munkahelyről :)

Link to comment
Megosztás:

ennyivel??? :)

miért van az,hogy az előző hozzászólásom benne van a következő hozzászólásomban is,pedig másik kommentre válaszolok? :)

nah mind1,majd belejövök

Ez azért van, mert bizonyos időnek el kell telnie, hogy külön hsz-nek vegye a rendszer. A floodolás (jól írom?) ellen van (azaz hogy ne tudd a hsz-edet az egekbe emelni gyors egymásutáni hsz-ekkel).

nem sajnos,már 360km van benne,motorcserés lesz hamarosan a drága :( ;) :P :D :P

Ha ez így volna, akkor a te lábad lenne a hiba és nem az autó... Ne feledd, itt szeretni kell az autót!

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm jól van az alkatrészek tegnap kilettek cserélve, aztán mentem a futóműveshez tehát teljes a gyógyulás!

És ma Petőfiné előkerült?

Na ez igazán jó hír :(

De hisz mondtam, hogy opeltesztelés volt :) Ez azért megbocsájtható mentség nemdebár? :)

Link to comment
Megosztás:

Szép napot!

Olvasgattalak titeket, és kezdtem megijedni... aztán látom, hogy az piros Kia átalakult Ezüst Astrává....

Ja.. és elég sokat kellett olvasnom... meg picit csinosítgattam is... mégse nézhet ki akárhogy a topicunk! :) :)

Viszont úgy látom, hogy Mélykék még nem járt a fórum közelében, mert Kiccsikónak még nincs sárga csíkja a neve alatt... no mindegy. ami késik, nem múlik. :(

Meséljetek még... olyan jó sokat olvasni.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.