Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Nagy a pangás srácok!Bár pont én mondom aki itt sincs már napok óta, és most is épp indulóban vagyok!

egy ismerősöm kölcsöadja a kocsiját :)

Hááát, csinálok majd képeket, feltéve ha még világosban ideér.....Tegnap már vezettem kicsit egy parkolóban, dehát, na alig látok belőle ki....És a fék!Majdnem kimentem a szélvédőn...És most én megyek vele a forgalomba.....Félek :)

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Biztos VIPER :)

Sziasztok,ujra itt vagyok ,kis pihi után.Végig olvastam mindent ,mindjárt megyek is tovább a Corsá-ba,meg a Gsi-be stb....

Sajna a kis fekete A Corsát a faternak még nem tudtuk elhozni,mert a fickó még nem műszakiztatta le,mostmár kezdek ideges lenni,mindig csak ígéri,hogy ma vagy holnap... :)

Minden nap hívom,mindjárt meg is csörgetem!

Link to comment
Megosztás:

Hát végül nem vezettem, mert sok volt a rendőr a városban ;) Inkább fagyiztam, mert elég volt az a fék, nem akartam egy szarvat a homlokomra, amit a szélvédőkoppanás okozott volna.

Amúgy egy Kia Schuma volt, ez az utolsó napja, mert a tulaja holnaptól egy szépséges G astra tulajdonosa :( Nem véletlenül :) :)

Link to comment
Megosztás:

Igen, de remélem, nemsokára cserélem az aláírást, mert elkészült a Rapid (legalábbis a szerelő ezt mondta), szombaton megyünk megnézni, aztán már csak pár nap , plusz papírmunka. :)

megint túlzottan optipista vagyok :)

Szegény Corsát viszont hanyagolom picit, még nem volt tavaszi átvizsgáláson, pedig mindig szoktam vinni félévente. :(

Link to comment
Megosztás:

De láttam, hogy reagáltátl, én is irtam rá! :)

(vagy valamit nagyon félrenéztem....)

Jól láttad, csak még reggel van, hajnali 3-kor jöttem haza a gyerek felkeltett 7-kor, és ilyenkor már nem tudok vissza aludni, amikor láttam, hogy mindent összeírtam akkor javítottam ki.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.