Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Mindenki dolgozik vagy annyira jó az idő Debrecen és környékén, hogy senki nincs jelen?

Hát, olyan 5 körül itt kisütött a nap, de mostanra megint felhősödik el az ég.

Meghoztam a heti filmadagom, amíg írok, addig kaját csinálok és indíts a TV elé! :)

Link to comment
Megosztás:

Nincs is rosszabb a vilagon, mint az, ha az ejszakas muszakban nincs melo. Itt vagyok, de minek? Ha van melo, akkor rettento jol birom, de most azt se tudom, mit csinaljak, hogy el ne aludjak. Itt pedig nincs senki. No mindegy, folytatom TSZ-esen. "A semmittevest ugy kell vegezni, hogy az hatekony munkanak lassek!"

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Mi is voltunk a "Luxus autó show-n" nekem is vannak képeim majd ha sikerül és kiválogatom azokat amitet Tomi még nem ralott felén is küldök párat.

sanos megint csak egy bekukkantásnyi időm volt ma .A hétvégével kapcsolatban lécci hívjatok már fel hogy most akkor mi a helyzet? Léccccccííí.

:)

Módosítva : Lujdzsi
Link to comment
Megosztás:

Elkezdtem nosztalgiázni újra. Mit ne mondjak, ez a nőszemély túltesz Nostradamuson:

Üdv mindenkinek :wink:

Debreceni és környékbeli fórumozók, no és persze szimpatizánsok ide :)

Remélem hamarosan utolérjük a többi szekciót az élménydús beszámolók terén-is :(

No és az új tagok így könnyebben ránk találnak majd,

egyszóval, hajrá :wink:

Soronként reagálok:

-Üdv! :)

-Itt vagyunk mindannyian, és még leszünk többen is.

-Jópár szekciónál és régiónál nagyobb már itt az élet, az élménydús beszámolók pedig magukért beszélnek.

-No és az új tagok tényleg könnyebben ránk találnak, ugye Lujdzsi, Kiccsikó, és még páran?

-Két szóval: hajrá, hajrá!

Kösz ezeket a sorokat az elejéről főnökasszony, roppant buzdítóak.

Más: talán már kicsit unalmas a téma, de nem hagyhatom ki, hogy az etalonnak számító szélesítést ne mutassam meg senkinek.

Link to comment
Megosztás:

Na megérkeztem végre ;)

Sanyi, igazán köszönöm a kedves szavakat, nem is tudom mi lenne velem nélkületek, annyit bókoltok(mert ugyebár én ezeket bóknak veszem :) ), hogy az ember rögtön jobb kedvre derül, bármiylen is legyen a kedve :D

Ma kiharcoltam végre az ágyamat az üzletben, ahol "véletlenül" 27-e óta most épp találtak egyet ami elhozható....De gondolom, ha nem megyek be személyesen akkor még 2 hét múlva sem lenne..., így mától kezdve egy 140*200 óriáságyon fogok pihengetni, remélem inenntől kezdve nem is fogok álmatlanságban szenvedni :P

Ma vettem sok szép új ruhát is, intéztem hivatalos ügyeket, amik nem voltak túl kellemesek, de a jövőre nézve talán előrelépés, szal nagyon elfáradtam....

De azért csak hajrá, hajrá :) :(

Link to comment
Megosztás:

-Itt vagyunk mindannyian, és még leszünk többen is.

-Jópár szekciónál és régiónál nagyobb már itt az élet, az élménydús beszámolók pedig magukért beszélnek.

-No és az új tagok tényleg könnyebben ránk találnak, ugye Lujdzsi, Kiccsikó, és még páran?

-Két szóval: hajrá, hajrá!

Sziasztok!

De még mindig nem elegen! Örülök, hogy Nyuszifülnek jobb a kedve ágy, vásárlás stb. Nekünk 200*200 a mi ágyunk, ha hancúrozni akarunk, van hely!

Sanyi! Azokat a szép felniket nem lehet eléggé dicsérni, tehát gyönyörűek!

Nekem viszont rossz hírem a Jancsika beteg :) ! A tegnap a gumisnál voltunk ma leteszteltem, jó lett! Viszont ilyenkor tavasszal el szoktam vinni futóműveshez, kiderült trapézgömb fej-csere jobb alsó, de ha már csere, akkor a bal is ki lesz cserélve és a szélső kormányösszekötő-csere bal és jobb, hát röviden ennyi sajna csak hétfőn vagy kedden látok hozzá.

Link to comment
Megosztás:

Sajnálom, hogy Jancsika beteg :)

HObival is van valami, szerintem fék lesz, azt hiszem ha lesz egy csepp időm, vissazviszem a srcácnak nézze meg, de lehet a hegyi menet okozott neki túlzott igénybevételt és most jött elő??

Na jó éjszakát, megyek felavatom az új ágyikómat :)

Link to comment
Megosztás:

Nyugi srácok, eddig én viszem a prímet a javítással (Sanyi nem számít, mert átépít)! Kiszámoltam, 180 volt a vége a motorgenerálnak.

Nyuszi, mi a gond a fékkel?

Roli eltűnt mostanában. Remélem csak csajozik!

Mackó, látom te is jelentkeztél Suzukizni, Ja, meg kiscsiko is. Más senki a régióból?

Link to comment
Megosztás:

Drága SzaboT :)

Nem vagyok ám eltűnve,csak épp próbálom összehozni a 12 órázást meg a csajozást,hogy egyik helyről se

hánnyanak a szememre...Erre megkapom innen :)

Jól vagyok csak fáradtan semmihez sincs kedve az embernek...De a pénz jobban kell! :(

Az ascona eddig kb 4 kilóba van,ennek csak a töredéke volt a vételi ára...

Mijeza szuzis műsor? lehet valahol suzukit törni?? Arra én is jelenkezni szeretnék!

Magánszámban is indulnék,én és a bézbólütőm címmel... nem a szuzi nyerne ;)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Csak beköszönök, mert most visszük Lacust anyósékhoz... be lett ígérve, és várja. Hiába marad most el a főzőcske, a gyerek nagyszülőzni akar.

A szervízköltségeket meg hagyjuk, mert elkezdtem számolni, hogy az astrára mennyit, és a vekire mennyit az ucsó 1 évben, és de jó lenne az az összeg a kezemben. :) ( asszem ha nálam lenne, akkor nem kellett volna beadni az astrát ) :)

no megyek is, mert még sehogy sem állok....

Hali!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.