Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

ÚÚÚÚÚ,az kemény fél óra lehetett.(bár mondjuk attól is függ,hogy ő mennyire szeret ott dolgozni.)

A múlt héten mikor az A Corsát vettük (a szüleimnek a kertbe kimenni),az eladó a mostani munkahelye előtt először Opel utána Suzuki szalonban dolgozott .....minimálbérért. :) Én meg azt hittem,hogy ott milyen jól fizetnek.(meg a benzinkúton). :)

Mondjuk én egy Opel szalonban a mostani fizumnál kevesebbért (na nem olyan sokkal kevesebbért ;) ) is el dolgozgatnék. :P :(

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Sziasztok!

De aranyosak vagytok, hogy aggódtok értem! :wub:Nyuszi, ha beteg volnék, akkor a fórum előtt ülnék, hidd el! Épp ellenkezőleg. Most mindeféle ügyemet el tudtam intézni. Pl.: felvettem az új AmEx bankkártyámat. Tök furin néz ki. Totál átlátszó! Amúgy főként maszek meló miatt nem voltam a gépem előtt (más gépe volt bekötve), de azért némi szórakozás is befigyelt. Pl.: tegnap(előtt) megnéztem a Sziget és a Pillangóhatás című filmeket. Mindkettő nagyon bejött! Ma (tegnap) vettem néhány cuccot a pecáimhoz (csupán nyolc rugót hagytam a horgászboltban :) ), mert a készletem nagyon le volt pukkanva. Ha összejön (azaz az idő is úgy gondolja), akkor vasárnap egésznapos tározói horgászat lesz főzéssel, névnapolással egybekötve!

A csütörtöki kocsimosásnak semmi nyoma, ma ismét nekiállok lemosni a drágámat.

Most pedig szépen elteszem magam mára. :)

Jó éjt mindenkinek!

Link to comment
Megosztás:

Hello,én is szívesen kimennék pecázni a bányába,de amikor jó idő van mindig dolgozom.Amikor otthon vagyok vagy az eső esik vagy olyan sok az elintézni való,hogy amiatt nem érek rá.Pedig egy kis csend,nyugalom,kikapcsolódás már igazán rám férne. :)

A Corsára már másodszor nyitja rá valaki az ajtót,mikor a feleségem dolgozni van vele a kórházban.Valami világoskék szutyok autó áll mellette,szerencsére eddig még pasztával kijött a karcolás,a lemez meg jó erős(kösz Opel)csak minimális értékben görbült,szinte észrevehetetlen.De mondtam Bettinek,hogy szóljon mostmár neki,hogy figyeljen oda az ajtónyitásra mert kezd idegesíteni és a következőnél én egyengetem meg az ő kocsija ajtaját.(kerékanya kulcsal vagy a kocsiemelővel).

Link to comment
Megosztás:

Én is itt vagyok, megjöttem egy jó kis Opelezésből!

Gyönyörűséges idő van, nagyon jó volt száguldani, tök jól megy az autóm! :) :(

Aztán meg beküldtek a családtagok növényvédőszert venni (50000 voltak a boltban!), amihez abszolúúúúlt nem értek, de hála istennek megszánt egy eladó és sikerült mindent megvennem.

Corsika, nincs védőcsík az autód oldalán? nekem sincs, de én rakjtam rá ajtó-élvédőt, mert az előző tuaj jópárszor odaütötte a falhoz, picit le volt pattanva a festék. a hibát kijavittattam, és még jól is néz ki a fekete élvédő a sötétszürke kocsin. :)

Link to comment
Megosztás:

Na szép jó napot!

Megjöttem egy nagy gyalogtúrából, nem vettem semmit, hát tök mérges vagyok, a nap kezd kisütni, szóval megyek kocsikázni.

A kirándulásom elmarad, s mivel senki nem említette, hogy akkor fagyizunk-e este vagy sem, így hát akkor szervezek magamnak estére valami programot, most pedig elindulok HOBizni :)

Link to comment
Megosztás:

Na szép jó napot!

Megjöttem egy nagy gyalogtúrából, nem vettem semmit, hát tök mérges vagyok, a nap kezd kisütni, szóval megyek kocsikázni.

A kirándulásom elmarad, s mivel senki nem említette, hogy akkor fagyizunk-e este vagy sem, így hát akkor szervezek magamnak estére valami programot, most pedig elindulok HOBizni :)

Szióka!

Merre gyalogoltál? Mit nem vettél? :)

1 hét múlva akkor mi lesz a kaja? Söröcskét tudok vinni vagy 6 üveggel minimum! ;) Persze 1-et szerintem elrakok Sanyinak... minimum. :(

Link to comment
Megosztás:

Halihó!

Igen azért vagyok mérges mert nem vettem semmit!

Hogy mi lesz 6-án a kaja, az jó kérdés, lesz egyáltalán tali?Csakmert lassan úgy tünik alig leszünk, vagy akkor nem csökkent a létszám? :) Mostanában úgy lemaradtam mindenről.

Szerintem legyen vmi pörkölt, mert azt nem lehet elrontani, és az ebédre jó, este meg sütünk valami szalonnát, vagy húst.....Mit mondtok?Arra jobban csúszik a sör :) :(

Link to comment
Megosztás:

Hogy mi lesz 6-án a kaja, az jó kérdés, lesz egyáltalán tali?Csakmert lassan úgy tünik alig leszünk, vagy akkor nem csökkent a létszám? :) Mostanában úgy lemaradtam mindenről.

Szerintem legyen vmi pörkölt, mert azt nem lehet elrontani, és az ebédre jó, este meg sütünk valami szalonnát, vagy húst.....Mit mondtok?Arra jobban csúszik a sör :) :(

Már miért ne lenne tali?

Kajának a babgulyás vagy valami pörkölt az pont jó. Estére hús kell sütni, mert ahhoz jobb a sör...

Link to comment
Megosztás:

Már miért ne lenne tali?

Kajának a babgulyás vagy valami pörkölt az pont jó. Estére hús kell sütni, mert ahhoz jobb a sör...

Hát nem ezt mondatm én is???? :)

ok, akkor 6-a SzaboT, akkor a ballagást lemondom :(

A Petit ma kirúgta a gyagya főnöke(ok nélkül), de fél óra múlva visszavette, mert rájött, hogy nélküle megáll azt élet.

De remélem kért fizuemelést amikor vissazvette :)

Link to comment
Megosztás:

No ideértem újból...

Kitakarítottuk a Jujj De Dögös (Registered Name by CORSikA) ótót... Motortérben a csatikat átfújkáltam kontaktspray-vel. Kesztyűtartóban rend van. Ki lett porszívózva. Csomagtérháló rendesen visszarakva, csomagtérben szanálás és rendrakás végrehajtva. Most már csak fenn kell tartani a szintet. :)

Ja, le is lett mosva, szóval eső várható! :)

Akkor 6.-án ki iszik sört? Meg egyáltalán mit vigyek? (Ja, mindjárt módosítom a listát is, mert sajna a családi ballagás miatt anyumék nem tudnak vigyázni a fiúkra, anyós nem bírna 3-at, így Ildi lemondja a talit, inkább Soltvadkertre kérjük a szülői segítséget) :(

Link to comment
Megosztás:

Én is visszajöttem!

Kint voltam Need For Speed-nél, hazafelé jövet beremegett 100 fölött a Jancsika kormánya a múlt héten rakattam fel a nyári gumikat, lehet, hogy nem centírózták ki jól? Azóta nem mentem 100-fölött.

Hali! Ha ezt olvassa CORSikA, akkor már ugye örülhet? :)

A berázás meg érdekes dolog... elsőnek nézd körbe, hogy nem-e leesett valamelyik kerékről a súly... nekem az astrán volt ilyen... aztán ha nem, akkor esetleg menj vissza a gumishoz. Ja... ha igen, akkor is! :)

Azért a vectra utazó sebessége 100 felett van... legalábbis én ezt veszem észre. Ott jól érzi magát.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Kösz az elismerő véleményeket. Tényleg szép, jó, és ráadásul még olcsó is, de nem megy alá! :) Legalábbis még most. Nem is a magassággal van a gond, hanem a szélességgel. De ezen is lesz segítve. :)

Mellesleg egész jó dolog ez az energiaital izé. Tegnap hajnal ötkor keltem, meló, felni vásárlás, mászkálás, éjjel soffőrködtem szlovákiában, onnan egyenest meló reggel hattól kettőig, és még most (15:47) sem vagyok fáradt. Így már akár három melót is bevállalhatok! :(

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Sanyi, király lesz a felni!

Most értem vissza a horgásztaból. Kicsit leégtem, de nem is ez a lényeg, hanem az égés mintája. Egy ujjatlan póló volt rajtam és ennek a mintájában égtem le (nyak + a 2 karom). De megérte! Volt horgászat, sütés (reggelire császárszalonna és kolbács - mindkettő házi) és főzés (slambuc), kártyaparti (kikaptam 66-ban), amőbaparti (nyertem sok-kevésre), újságolvasás és vezetés, mivel én voltam a söfőr (2 forduló oda-vissza). A termés ötőnknek kb 5 kiló hal, amiből egy 2 kilós csuka a legnagyobb.

Holnap reggel megyünk haverokkal a luxusautó showra, így holnap sem leszek netközelben. Kedden már dolgozok, szal majd pótolom az elvesztegetett fórumidőt. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.