Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Én nem dolgozok másodikáig. B) Mondjuk azért, mert beteg vagyok, de ez csak megfázás. Így legalább lesz időm a halaimmal is foglalkozni.

Ma a pihinek szenteltem a napom, holnap a halaknak, azután az autónak...

Hmmm, nyuszi, akkor szombaton fagyizunk?

Még csak 300km-t mentem a kocsival. Hol van még a 3000?! Pedig volt egy-két "szemtelen", aki le mert gyorsulni! :blink:

Link to comment
Megosztás:

Nemsokára megyek vissza dolgozni.

Képzeljétek, ma szóltak, hogy be vagyok osztva jövő szombatra ballagás után takarítani, ezért csak estefelé érnék Polgárra... Szóval, sajnos le kell mondanom.... :blink: B) (miért nincs síró ikon?????!!) Pedig már úgy örültem, hogy találkozunk megint.

Link to comment
Megosztás:

Képzeljétek, ma szóltak, hogy be vagyok osztva jövő szombatra ballagás után takarítani, ezért csak estefelé érnék Polgárra... Szóval, sajnos le kell mondanom.... :blink: B) (miért nincs síró ikon?????!!) Pedig már úgy örültem, hogy találkozunk megint.
Szia! Ha esetleg ottalvósak lennétek, még mindig jöhetnétek! :D
Link to comment
Megosztás:

Szegényke.... B)

A múlt héten én is kiakadtam a munkahelyemre (főnökeim), de tudom, hogy máshol sokkal roszabb helyek is vannak.

Kiccsikó, nagyon szép a géped! :blink:

Köszönömszépen! Csak van egy pici problémám, most látom, hogy meg kell változtatnom mert tomi023-nak is majdnem ua. a profilja!

Kedves nyuszifül! Gyere hozzánk dolgozni!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.