Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Sziasztok!

Kitakarítottam és lemostam a kocsit. Mindjárt megyek a karosszériáshoz megbeszélni a tenyérnyi foltot a motorháztatőn. Ez egy új, mert a régire nem várok tovább. B)

A tegnap este jól alakult. Jobban, mint reméltem. Úgy néz ki (90%), hogy én is megjelenek a gyorsulásin - kísérővel. :blink: Kellemest a kellemessel!

Amúgy a gép hasít (max 90-el), csöndes és, és... ááá, nagyon boldog vagyok! Már csak a karosszéria, a festés és a kárpit van hátra az első betervezett szépítésekből. Ha ez megvan, akkor jöhet az elektromosítás! Aztán... :D Szóval ennek sosem lesz vége.

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Remélem jól éreztétek magatokat!

Én csak a saját lábszagomat éreztem,de az nem volt jó B)

Bízom benne hogy valaki megszán majd egy meséléssel az estéről...

Ma láttam meghalni egy 1.5 dízel B corsát... :D Adam Opel forog a sírjában...hiányzik az autóm :blink:

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt!

Kissé fáradt vagyok még... de már nem alszom vissza.

Az este volt nézelődés mindenfajta gyorsuláson. Mondanom sem kell, hogy a "szervezett" esetben kevesebbet lehetett látni, mint a másikon. B)

Élménybeszámolók majd a topcjába... :D

Aham,és most meg még mindenki alszik??? :blink:

Link to comment
Megosztás:

Halihó, hazaértem végre B)

Az este beszámolóját majd a megfelelő helyen, ma jégesőt kaptam HObival, de aztán lemostam szépen, sokat pakoltam, költöztem, és nagyon elfáradtam, és az esti buli után meg alig aludtam...de jól vagyok :blink:

Sziasztok!

Örülök neki, hogy legalább nektek jó volt a napotok, nyuszifül kirakták a szűröd, hogy költöztél?

Link to comment
Megosztás:

tudom én azt, ezért is írtam, amit írtam, mesélj, miylen volt a hétvégétek? :blink:

Semmi különös, tegnap meló este 8-ra jöttem haza, ma délelőtt családi bicikli túra volt aztán haza jöttünk megebédeltünk lefeküdtem a lányommal ébredés és bekapcsoltam a gépet, azóta vagyok, ennyi.

Link to comment
Megosztás:

Jó estét!

Asszem ma hamar búcsúzom... éjszakai műszak rulez. ;)

Ma átesett a veki a féknyergek festésén... szerintem szép lett. :D

persze az eső 2x szakította meg a munkát. Aztán szusi csomagtérnyitó bowdent próbáltam szerkeszteni rokonnak... de nem jött össze... túl vastag a drót. Majd legközelebb,

Látom itt közben költözés... extrém hajlamok ;) ... és persze alkoholmámor is jelen volt napközben... ez a nem semmi! :blink: B) :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.