Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Puszi Nyuszi! B) Hánykor lesz a koncert?

A SzabóT féle ottalvós buliba lehet még jelentkezni?

Meghogy vinni kell-e valamit?De az is lehet,hogy illik vinni valamit de akkor mi az?És ha nem akkor miért mégis? :D

Este 8kor, miért?

Persze lehet jelentkezni, gondolom.... :D a menüt meg majd lefixáljuk még, de javaslatokat várok, mert ugye a nyúlpörkölt kilőve :blink:

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

MÁS:

Csörög az Astra szervószivattyúja.A szerelő szerint csak komplett csere segítene vagy felújítás ami szerinte 20-30e huf.Na ha valaki tud jobbat olcsóbbat kérem segítsen.

Este 8kor, miért?

"Jelentős mennyiségű csapadék nem várható a hétvégén legfejjebb a keleti országrészben fordul elő kisebb zápor."

Link to comment
Megosztás:

Puszi Nyuszi! :blink: Hánykor lesz a koncert?

A SzabóT féle ottalvós buliba lehet még jelentkezni?

Meghogy vinni kell-e valamit?De az is lehet,hogy illik vinni valamit de akkor mi az?És ha nem akkor miért mégis? B)

Természetesen lehet jelentkezni.

A menüt megbeszéljük - ezt be is írom a talikhoz.

Link to comment
Megosztás:

Hali!

KÉrdésem nekem is lenne a főzős buliról.... mikor gyülekezünk? menüt mikor tálaljuk? Mert volna egy kis pluszmelóm aznap délig.

más...

Találkoztam CORSikA-val és a faterjával... leelőlegeztek egy 91 év végi A corsát... 1.2-es, 3 ajtós, fekete... kisebb hibái vannak, de javíthatóak. Mindjárt rakok fel róla képeket is. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Hát, nem is rá gondoltam... :blink: És nem is Sanyira... :D

Akkor Lujdzsi lehet a bűnös :D

KÖszi! Gondoltam, hogy engem fogsz említeni B)

Épp I_S-el beszéltem telefonon.... holnap nagy buli lesz!!! Ők is jönnek.... meg a tesója is egy GM-es nagyvérűvel.... meg pár ismerőse!

Konkrétum akkor?Mikor és hol?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.