Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Villámlik Debrecenben?Mikor ott voltam 10--től 14.-ig még nem villámlott szerencsére. :blink:

Szüleimnek néztünk kocsit,bejártuk az egész várost végül csak nem vettünk semmit.

Viszont itthon az egyik kollégámnak van egy A Corsája eladó,megpróbálom arra rábeszélni őket.(csak annál meg fiatalabbat akarnak,de megpróbálom elintézni).Utána már csak egy B Corsát kell venni és akkor mindenféle Corsa lesz a családban.

Link to comment
Megosztás:

Nem tudok most hétvégén hazamenni,dolgoznom kell :blink:

De mennék szívesen főzőcskézni!

itt egész nap sütött a nap,sajnálom hogy hozzátok nem jutott el,majd küldök emailen még!

van vagy 20 fok,polónál többet nem tudok felvenni,mert megsűlök,most megyek melóba,és max egy pulóvert engedek meg magamnak,bár tudom hogy ez is sok lesz B)

Link to comment
Megosztás:

Akkor szeretettel várlak! Ha vonattal jössz, akkor Tiszaújvárosba kell eljutnod. Oda sok vonat jön Pestről. Az már csak 4km ide. Szal el tudok menni érted.

Tök jó,ez ugye egy szombati nap? Mert nekem akkor debrecenbe is kell majd mennem,de az ráér mert veszek ki szabit...

Esetleg az megoldható lenne,hogy valahol ott aludjak egy péntek éjjelt? fizetek is érte!

Csak mert pénteken 2-kor végzek Zalalövőn,3kor indul a vonat,7-re ér pestre,és még onnan ki tudja mennyi idő míg eljutok Tiszaújvárosba...

Szombaton meg megint délután lenne mire odaérnék...

Link to comment
Megosztás:

Tök jó,ez ugye egy szombati nap? Mert nekem akkor debrecenbe is kell majd mennem,de az ráér mert veszek ki szabit...

Esetleg az megoldható lenne,hogy valahol ott aludjak egy péntek éjjelt? fizetek is érte!

Csak mert pénteken 2-kor végzek Zalalövőn,3kor indul a vonat,7-re ér pestre,és még onnan ki tudja mennyi idő míg eljutok Tiszaújvárosba...

Szombaton meg megint délután lenne mire odaérnék...

Nem gond, megoldjuk. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok, menjek ma koncertre Nyíregyre vagy ne? Ez itt a kérdés....Mert már megint kezd beborulni, és péntek is van a 4-es iylenkor..... :blink:

Puszi Nyuszi! B) Hánykor lesz a koncert?

A SzabóT féle ottalvós buliba lehet még jelentkezni?

Meghogy vinni kell-e valamit?De az is lehet,hogy illik vinni valamit de akkor mi az?És ha nem akkor miért mégis? :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.