Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Sziasztok!

Bocs, hogy ilyen későn írok! B)

Tegnap, nem, ma beindítottuk a Corsa-t! Ez pontosan egy órakor történt. Ma megyek vissza, de már csak járatni kell és este már azzal megyek haza!

Szerintem a mi nyuszink nem bánja, ha simogatják. Elég jámbornak tűnik... :blink:

Link to comment
Megosztás:

:D :D ;)

Rulezke köszönöm szépen.

SzaboT, én és a jámborság???? :blink: Hááát, nem is tudom.... :D

Simogatni? Becéző szavakkal! Azt természetesen lehet ;)

szép napot nektek, csak beugrottam melóba, aztán rohanok aközjegyzőhöz, aztán vissza ide a pokolba, és mivel új főnököm van, lehet az msn-fórum partynak vége, napközben ;) B)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Sajnos csak kevés időm volt ma és géphez is csak most jutottam,de gondoltam nektek feltétlenül köszönök.

A kocsim hátsó szélvédőjét már legalább 5x lemostam,hátha épp ma jön meg az opelklubbos matrica.

Ha így haladok elkopik.Talán türelmetlennek tünök?Áááá dehogy. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Végre ide is eljutottam. Vár rám 2 "szabadnap", aztán egy plusz... majd 5 éjszaka...

Ma igazán kihagytuk volna a melót... rossz volt.

Nyuszi! Milyen új főnök?

Tomi! mizu a kocsival?

Ja, és ma hívott az astrás srác, hogy belépne a klubba!!! Szóval mégsem tűnik el a kocsi a klubból! :blink:

Írjatok ti is! Tudjak mire válaszolni! B)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Mackó, kész az autó! Már csak egy szelepdekni tömítés cseréjére vár (ezt az egyet nem cseréltük újra, a régi meg átereszt :blink: ) és holnap hozom el.

A szombat nálam kérdéses. Névnapi buli lesz, ahol én lennék a sofőr (én úgysem nem iszok) és lesz ott valaki, akinek a társaságára számítok. :D B)

Nyuszi, kinek mesélnél, ha nem nekünk!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.