Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Nos én megszégyenítettem a fajtámat,egy deka helyen nem locsolkodtam,mert nem szeretem...

viszont a kiscsajszit meglocsoltam :D

Szerintem ez manapság nem szégyen... és a lányok is jobban örülnek neki! A 2 puszi jobban bejön nekik, mint a 10 percenkénti hajmosás! B)

Nyíradonyt olyan zivatar kapta el, hogy mindenfelé víz volt... sok!

Ez hozzánk is elért olyan este 9-re. :blink: De a horgászatot megkímélte! Tök jó időnk volt. Még rendesen megfogott a nap! :D

Link to comment
Megosztás:

Nem hiába panaszkodtam én télen, hogy lesz még nyár! Most jöttem rá, hogy tuti nem sötét lesz az autóm színe, mert már megrohadok a Rekiben, pedig még hol van 40 fok? A másik meg: ebben a jó időben már nem fázik a szeretve tisztelt szolgálunk és védünk emberkék sejhaja, állnak is szinte minden utcasarkon, és hosszú utak közepén. Szegény, jóravaló, ámde papírtalan autóval rendelkező adófizető állampolgár (jelen esetben én) azt se tudja, hogy hogy szlalomozzon a városban úgy, hogy pont elkerülje őket. Lassan véget kellene vetni ennek a "bűnöző" életformának.

Link to comment
Megosztás:

A meleg idő márcsak ilyen. Előcsalja a bogarakat/a konyhánkban megjelentek a hangyák/az autós is szivesebben körözget a városban és persze a SZERV sem üldögél már a jómeleg gyros bárakban szédítve a kis eladócsajt. A csúcs nálam eddig a megfordított baseballsapkás rágózó B) napszemcsis közútilag engem ellenőrző rendőr egység volt. Amikor a fent említett közeget én a pórnép fia "helló" köszönéssel illettem a rend szigorú őre :blink: "nem őríztünk eggyütt libát"kijelentéssel adta tudtomra,hogy nem állunk egy szinten.Amikor erre én nemkevés iróniával az :D "én nem dolgozom" jólismert szlogennel feleltem jött a végszó "nakérem ne viccelődjünk mert nem lesz jó vége". Na erre varjatok gombot.

Egyszóval beidult az élet.

Link to comment
Megosztás:

Szép napot drága Klubtársak!

Lujdzsi! Ennél már csak az volt szebb,mikor engem megállított jó 160km után,és beszólt az ablakon köszönés nélkül,hogy: "Bazmeg,mér' nem álltál meg Gyöngyösnél?"

Drága Nyuszika! Egyem meg a csepp fagyizós szíved! Nagyon boldogságos névnapot kívánok neked,és sok napsütést még mára! Egy fagyizással egyszer kiszúrhatnád az én szemem is!

Sanyi ,írj egy papírt hogy most vetted az autót,15napnál nem régebbi dátummal,azt még ki tudod dumálni!

Az a bűnöző aki egy öreg autóból kiszállítja a szegény bevart zsebű opelest...te nem vétettél senkinek B)

Itt még a nap se süt,bezzeg a rendőröket már ismerem...3 van az egész környéken,és a rendörséggel szemben lakom,és a 3 ból egy a munkatársam nője,egy a másik munkatársam unokatestvére,a harmadik meg az apja...unalmukban nem tudják mit csináljanak...röhej az egész,sosem történik itt semmi,még cigányok sincsenek,akik tudnának lopni..a részeg is olyan jámbor itt,komolyan még menni is tudnak :D

megint regényt írtam,bocsi :blink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.