Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Néémááááá!

Tükrözted? :D

Eszembe sem jutott bakker! Tomi,tied minden tisztelet! Az opel után ;)

Talán ezért osztottátok rám a webmester feladatát... :blink: Amúgy tisztelet elfogadva. :D B)

Fiúk, szóda bekészítve? Én holnap a jó időben bízok, mert akkor horgászat lesz! Ez jobban lelkesít, mint a szúrós női tekintetek a locsolás előtt és után (főleg utána ;) )! Inni nem szoktam, rokonság messze, autó a szerelőnél. Így marad a horgászat.

Link to comment
Megosztás:

De ugye nem az akváriumban fogsz horgászni?? :blink: B)

Az állatokról jut eszembe: megszült a macskánk. 5 kiscicát.....!!!! Ebből kettő sajna nem volt életképes, de maradt egy fekete meg 2 fekete-fehér! Szóval egy-két hómnap múlva lesz 3 ingyen elvihető cicám! Lehet feiratkozni az előjegyzésre! :D

Link to comment
Megosztás:

Na ja,az a fránya természet! :D

Nekem meg 2 napja elhúzott itthonról a főbérlőm,és elfelejtett fűteni,úgyhogy nyugalmi helyzetben

van hogy két pulóver van rajtam itthon :blink:

Aztán meg amikor már nagyon nem bírom,akkor megyek és fürdök egyet...jó forró vízben...

Semmi gáz,a jó oldalát nézem,a napi 4-5 fürdés miatt most letisztult az a festékmennyiség a kezeimről,

ami máskor van hogy egy heti intenzív súrolás után sem jön le B)

A főbérlő meg gondolkodhat,mi éri meg neki jobban,ha két napig nem fűt,spórol vagy 2-3 ezret,viszont

ami melegvizet elhasználok ezáltal,az biztos többe lesz neki :D

Na jól kipanaszkodtam magam megint,megyek,keresek egy nyuszit,és hozzábújok,hogy melegítsen

Kellemes húsvétot mindenkinek!

Link to comment
Megosztás:

akkor én a lányok kedvence lehetek mert nem vagyok az a locsolkodó tipus...édasanyám és nagymamám majd a kutyát-ma mondjuk szőrápolóval locsolom meg B)

este lesz a némó a tévében :D

Sziasztok!

Végre Tavasz.Lehet a kocsit a szabadban bütkölni süt ránk a nap bontok egy sört és....... Az élet szép!

:D

a sörivással csak óvatosan mert Balcsin voltam péntektől vasárnapig a sörfogyasaztás magas volt és híztam 3 kilót :blink:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Lesz Némó a tvben? B) Mármint a mese? imádom a meséket :D

Na én jól megjártam, ugyanis uygebár én locsolkodni voltam, erre többen kaptak el útközben meglocsolni, mintha itthon maradtam volna :blink:

De nem baj, mert délután szabad program volt, és annyit nevettem, hogy a fejem is megfájdult tőle, és legalább két kilót biztos híztam tőle én is :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nos én megszégyenítettem a fajtámat,egy deka helyen nem locsolkodtam,mert nem szeretem...

viszont a kiscsajszit meglocsoltam B)

Kedves Sanyi!

No és persze mindenki!

Szíves figyelmébe ajánlom minden kedves manta imádónak a következőt:

111_1122.JPG

további képek és a teljes leírás a www.mantav8.com oldalon...

Én már tudom mi lesz a szíve az A mantámnak,ha egyszer veszek :blink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.