Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Én szeretm az esőt, de persze nem az iylet, hanem a villámlós, mennydörgőset :blink:

Az olyat én is szeretem, de egy forró nyári nap után, amikor az eső is szinte meleg. Ilyenkor az eső felüdülést jelent nem pedig bosszúságot!

De különben is a lélekben kell tavasznak lennie B)

Azért én nem bánnám a 20-24C°-ot sem...

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

én is megnézem az öreg opelokat :blink: főleg a sajátomat....és érdekes de pl nem vagyok úgy vele h azt mondanám h a G astrát jobban szeretem...abban nekem vhogy nincs meg az az érzés mint az asconában....de erről talán Sanyi okosabban tud beszélni B)

pánikkeltés !

egy találós kérdés ! -gondolkozzunk csak el h mi lett a madárinfluenzával ? msot hirtelen a kampányidőszakra meggyógyult minden kis szárnyasunk....nem érdekes ?

-ezzel nem azt mondom h nincs fontosabb dolgunk-pl árvíz- csak érzékeltetésképp h mennyire túl volt lihegve a H5N1...szerintem :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

KÖszönöm mindenkinek a gratut! B)

Tegnap délután kimentem bütykölni a kocsit, mire bejöttem, a fiúk elaludtak. Reggel elvittem vizsgázni a vekit, most meg leülök, és mindenki gratulál... :blink: meg persze van 600 oldal, amit gyorsan igyekszem elolvasni.

Szóval olvasgatok, ha épp nem vagyok itt. :D

Link to comment
Megosztás:

én is megnézem az öreg opelokat :blink: főleg a sajátomat....és érdekes de pl nem vagyok úgy vele h azt mondanám h a G astrát jobban szeretem...abban nekem vhogy nincs meg az az érzés mint az asconában....de erről talán Sanyi okosabban tud beszélni B)

Sanyi sokkal többet tudna beszélni! :D De ezt a kérdést spec Roli fogalmazta meg a legjobban a bemutatkozójában, miszerint ment a GSI Kadettje, mint állat, de valami hiányzott. És amikor beült egy Omegába, rájött: a faros hajtás. No ez az, amit nem tudnak az újak. Egy Calibra pl tuti jobban gyorsul, erősebb, (másoknak) még szebb is, mint a Manta, de akkor sem tudnám magam olyan jól érezni benne. Most sokan megköveznének, de én egy roti kapának tartom... No meg nem is öreg vas! :D Egy külön élmény egy ilyen rozsdaboglyát újjá és széppé varázsolni.

Más: Új szerelem a szélesítés alá: felni

Véleményeket kérek róla, végülis ti is nézitek, ha megveszem, és alálököm. BMW jel természetesen ugrik.

Link to comment
Megosztás:

Szép ez a felni! Meghagynád ilyen színűen vagy más színt kapna? nekem fehér felnim lesz, bár tudom, hogy sokan gagyinak tartják a fekete autón a fehéret, de nekem tetszik. :blink:

Autója válogatja! Van amin nagyon jól áll a fehér felni. Meg az sem mellékes, hogy milyen kialakítású a felni. B)

Gyerekek... van 5 meghívóm az IWIW-re! Ti is kaptatok?

Link to comment
Megosztás:

ünneprontó leszek Sanyi Koma !

teccik meg jó meg minden de nem egy szélesített mantán...

én keresnék vmi jobban passzoló "stílusosabb" felni alá-- lásd az én Mattig felnieimet- hasonló van a manta mantában is :blink:

javaslatom vmi Mattig, Ats, BBS és hasonló korhű cuccos....

na most lehet szídni B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.