Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Corsika, ez a mondat úgy tetszik: "Természetesen én is a Mantát vagy az A Corsát, esetleg valamelyik régebbi típust választanám." B) Mintha tényleg mindenkinek annyira természetes volna. Vagy tényleg? Olyan jó, hogy vannak olyan emberek, akik ragaszkodnak a régi vasakhoz, és nem hagyják őket elrohadni. Külön becsülendő, hogy te ezt egy újban ülve fogalmazod meg, amiben azért már rendesen el van kényeztetve az ember fia. Persze azért ezek a szeretetért cserébe olyan élményeket biztosítanak, amit egy újjal sosem élsz át (nem pont a kéthengerezést és a durrogást értem ez alatt. :blink:)

Link to comment
Megosztás:

Jó Reggelt mindenkinek!

Alig aludtam valamit! hajnali 2-kor még ébren voltam... épp ettem a vacsimat. Elteszkóztukazidőt.

Jó dolog minden nap 3-4 oldalakat visszaolvasni. :D

... Kész a blokkom! De nem tudok érte menni. B) Minden nap 4-ig vannak a műhelyben és ma már nem érnék be. ...

A HF-ért az ősszel majdnam este 6-kor mentem érte. Felhívtam a fickót, hogy kicsit kések. Ő meg azt mondta, hogy 5-ig ott lesz... de végül majdnem 6-ig maradt! :D

Mackó, majd csörgess meg, ha elérhető vagy, mert nem én megyek a blokkért, de az olaj kellene... :blink:

Akkor mindjárt csörgetlek... bár ezt most lehet nem olvasod. ;)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok Opelosok!

Napsugaras szépnapot kívánnék mindenkinek,de sajna ezt még nem tudom elintézni.

Így aztán egy A.Szilárdtól lopott szlogennel:"Legyen olyan a napotok amilyennek szeretnétek!"

:blink:

Szióó

Hmmmm, hát akkor erősen kezdek koncentrálni, hogy minden vágyam teljesüljön ;)

Szia nyuszika!

;)

:D Szia, én egy kocsikázós, napsugaras, sok benzines, romantikus napot szeretnék :D

amiből minden meglehet, ha kisütne a nap is B) Hobi útra kész

Link to comment
Megosztás:

Csak akarni kell és meglessz!

Báb az én kis bordóm éppen a dokinál van de remélem mire megjön a jóidő ő is rendben lesz!

Ki adta ezt a fantasztikus jelzőt nekem:Újonc"?

Tecccccikk :blink:

É nagyon akaratos vagyok, szóval remélem meglesz B)

Mi baj a kocsival?

A jelzőt a profilodnál majd át tudod írni, csak kell még pár hozzászólás, te kis újonc :D

Link to comment
Megosztás:

Ez most komoly volt.

Más... most hallottam megbízható informátortól, hogy még egy deka engedélyt sem láttak a gyorsulás szervezői!!! Szóval óvatosan a jegyvásárlással!!!

Annyi baj legyen !Végülis egyszerélünk.Egyébbként ha ezt lefujják szerintem akkor is lesz gyorsulás csak éppen nem ott és nem akkor . B) Nekem úgy is jó ha gyorsulás nélkül csak mi találkozunk. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.