Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Huh, már megint volt mit visszaolvasni! B)

Kész a blokkom! De nem tudok érte menni. :blink: Minden nap 4-ig vannak a műhelyben és ma már nem érnék be. Holnap viszont céges ügyben mennem kell Vecsésre, ahonnan nem érek vissza 4-re Debrecenbe...

Jó hír (nekem)! Miközben írtam, gyorsan felhívtam egy haverom. Holnap megy Debrecenbe és elhozza a blokkot! Így van esély arra, hogy 22-én megjelenjek Debrecenben.

Link to comment
Megosztás:

Mindegy, amikor értek akkora értek :D Mi ott leszünk.....Ha a házigazda furkós bottal ki nem ver B)

A házigazda nem olyan! Addig lesztek, amíg bírjuk. Mondtam, szoba van, a messziről jövők akár itt is aludhatnak.

Sanyi, ne tartogasd a pálesz, az a tied. Mindjárt hívom a havert és rendelek megint. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Fúrták a blokkot. Szerinted? :blink: Majd 3000km múlva. :D

Ha nem akarsz este vezetni és/vagy inni akarsz, akkor igen! ;)

Jajjjjjjjjjjj már, úgy értettem, megyünk megnézni.....szerinted Hobit arra használom?Arra ott lesz a haverom kocsija B) :D

Ha tényleg ennyien jövünk össze, akkor a szállásra még rákontrázok egy sátorral is.

Az van nekem is, már bent van a kocsiban ;)

Link to comment
Megosztás:

Jajjjjjjjjjjj már, úgy értettem, megyünk megnézni.....szerinted Hobit arra használom?Arra ott lesz a haverom kocsija B) :D

Ja, így okés! ;)

Az van nekem is, már bent van a kocsiban :D

:blink: Amúgy én is tudok szerezni egyet...

Sanyi, láttad? Raktam fel még egy Matás videót.

Link to comment
Megosztás:

Hogyne láttam volna! B) Bár az eg kicsit csalós, mert úgy emlékszem, hogy Volvo motoros, de egye fene, így is elfogadnám! :D

Akkor ezért volt olyan fura hangja!

Ez nem ér, génmanipulált nyusziból én nem eszek pörköltet! :blink:

Majd jól befűszerezzük és átfőzzük! (Csak hogy én is piszkálódjak egy keveset...)

Link to comment
Megosztás:

Mindenki alszik? Én meg dolgozom(közben Tankcsapda szól),tehát néha a munkára is figyelek. B)

Ma délelőtt Blitz ismerőse elvitte a Pannónia 3kerekű járművemet.Még utoljára motoroztam egyet vele,ugyanis túl magas volt a platója a kocsinak,ezért nem tudtam rá felállni az udvaron a pallókon.Ki kellett vele motoroznom a vasútra,mert itt van oldalrakodó ahol fel lehet állni a kocsikra.Keresztül a városon .Tök jó volt,meg izgis ,mert a motornak nincs se műszakija,se papírja nekem se volt bukóm és ráadásul nagymotorjogsim sincs.(végülis tudom,hogy nem a papírral megy a motor,hanem benzinnel.).Meg érjenek utol.(Ghost Rider) :D Vehetem a következő motort.(vagy autót) :blink:

Link to comment
Megosztás:

Én is pihiztem kicsit,de mostmár ujra megindult a forgalom. :blink:

Csak a torkom ne fájna ennyire!Ebből lehet táppénz lesz.A gyerek is már 2. napja lázas és hány,tegnap voltunk röntgenen,szerencsére nincs tüdőgyulladása csak valami vírus. B) ,inkább én lennék beteg mint ő.Vasárnap óta fel sem bír kelni az ágyból.

És még az eső is esik.

Link to comment
Megosztás:

Szegényke. Ma reggel én is torokfájósan ébredtem. :blink: Nem akarok beteg lenni (bár pár nap otthon nem jönne rosszul, de nem úgy, hogy beteg vagyok). Ma megyek is és vásárlok egy zsák gyümölcsöt.

Mackó, majd csörgess meg, ha elérhető vagy, mert nem én megyek a blokkért, de az olaj kellene... B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.