Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Edit! még 1x gratula a döntésetekhez!

Sanyi!!! Látom most már teljesen nekikezdte(te)k a rekord --> manta átépítésnek. Az eladó cumók közül Kori-t lehet érdekelne valami, mondjuk az a vágás a reki tetején... vagy csak a mechanika... de az is lehet, hogy tévedek. :blink:

Asszem ma sem leszek itt sokat!

Tomi!!! Kell akkor ma segíteni?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Üdvözöljük, legújabb klubtársunkat:Lujdzsit :D Aki mától kezdve hivatalosan is közénk tartozik :blink:

Hali Lujdzsi!

Sanyi!!! Látom most már teljesen nekikezdte(te)k a rekord --> manta átépítésnek. Az eladó cumók közül Kori-t lehet érdekelne valami, mondjuk az a vágás a reki tetején... vagy csak a mechanika... de az is lehet, hogy tévedek. B)

Kicsit elkéstél, Korival este ledumáltunk már mindent. :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Örülök,hogy örültök és befogadtatok.Fórumozni csak alkalmanként tudok,mert az én munkám mobil lévén,hogy sofőr vagyok.De ha időm engedi temészetesen itt leszek.

Ne aggódj ezen, a jó idő közeledtével egyre inkább a személyes talik kerülnek előtérbe! :blink: Tényleg május 6-ot már fel is írhatod a naptáradba B)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok mégegyszer!

Az előbb már írtam de lehet,hogy rossz helyre ment.

Nos köszönöm,hogy befogadtatok és remélem nem okozok majd csalódást nektek.Fórumozni,ahogy azt a főnitündér is megírta előttem,csak ritkán tudokmert sofőrként dolgozom és a kocsi computerén nincs internet kapcsolat.De amikor csak időm engedi itt leszek annális inkább mert mindenki szertnék megismerni és alkalmanként tanácsokat tippeket kérni.

Szóval Üdv mindenkinek !

Felírtam Május 6-ot de mi lesz és hol?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.