Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Igen, épp fontolgattam, mert ööööö mikor is...14-én amúgy is arra járok, és akkor lehet ott is maradok hétvégére :blink:

Aha. Ezt még addig megbeszéljük. Ha lesz addigra vas alattam, akkor semmi akadálya egy parklátogatásnak. Legalább ismét ellövök ott néhány képet. Főleg az akváriumoknál...

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

A Vadaspark projekt nekem is bejövős. B)

Már régóta ígérem a gyereknek (meg az anyukájának),hogy elmegyünk.Remélem azt hosszabb ideig bírja majd mint a mostani tali ideje alatt a vásárlást. :blink:

:D

Akkor azt hizsem, kezdjük el az időpont egyeztetést, hogy lehetőleg mki szabaddá tudja tenni magát addigra. Mit szóltok?

Link to comment
Megosztás:

Banyek,hogy én mindig lemaradok a Nyuszievésről!

Srácok egyszer valaki igazán megszánhatna,és hagyhatna nekem is egy falatot ebből a mi Nyuszinkból mire ideérek! ;)

Jól jönne most egy pár gombóc fagyival,meg körítve vagy két három répával :blink:

Vagy répafagyival B)

Legközelebbi főnökasszonyevésnél lécci szóljatok!

Ja,és kedves kicsi Nyuszikám,egyem a füled! :D gondolj mindig arra hogy azt akarjuk mindig megenni,akit

nagyon szeretünk! :D

Link to comment
Megosztás:

Banyek,hogy én mindig lemaradok a Nyuszievésről!

Srácok egyszer valaki igazán megszánhatna,és hagyhatna nekem is egy falatot ebből a mi Nyuszinkból mire ideérek! :D

Debrecenben ég a világ,

sütik már a rántott nyulát,

zimme-zumm, zimme-zum,

rece-fice, bumm bumm bumm.

De Vascona későn futott,

neki csak a füle jutott,

zimme-zumm, zimme-zum,

rece-fice, bumm bumm bumm.

Ja,és kedves kicsi Nyuszikám,egyem a füled! B) gondolj mindig arra hogy azt akarjuk mindig megenni,akit

nagyon szeretünk! :blink:

Jaja, úgy szeretjük, majd' megesszük.

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt mindenkinek!

Hogy ez a Roli hogy tudja cifrázni! B) Azért én a répafagyit meghagynám nyuszinak. Puncs, pisztácia, vanília, csoki, oroszkrém, citrom jöhet minden mennyiségben! Meg még egy pár íz, csak nem akartam elnyújtani a felsorolást... :blink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.