Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

:blink: ;) :D Azért kösz az infót! ;) Amúgy jófejnek tűnik, de nem hiszem, hogy megragadna itt, inkább a Manta fórumon aktív. Persze, én is úgy kerültem ide, hogy a Mantára kerestem rá, és mi lett a vége? ;) Remélem, ő is aktivizálja magát itt is.

Csak egyszer hívd be ide... Majd mi megoldjuk... B)

Imádom a TOS-t (1966-96) sorozat, de a TNG is nagyon bejön (Picard kapitánnyal meg Data-val), meg a DS 9 (ott Garak-ot birtam nagyon), a Voyagerben pedig a Holodokit. :D

Uram Isten, mennyi rövidítés! Én még ott tartok, hogy GTE, meg GSI.

Ez nekem is magas. Én meg ott tartok, hogy PCI, AMD meg DDR.

Link to comment
Megosztás:

Na ebbe inkáb ne folyjunk bele, mert sosem lenne vége! B)

Ma megyek a szerelőhöz letárgyalni, hogy mi is lesz a moci sorsa. Eddig úgy néz ki, hogy dugó, gyűrű, hajtókarcsapágy lesz cserélve. Már alig várom, hogy kész legyen! Meg vagyok halva kocsi nélkül. muszáj lesz venni egy második járgányt. Épp most írtam nyuszinak, hogy egy Manta pont megfelelne. Jó nagy mocival. :D Ritkán járnék vele, csak amolyan hobbi autó lenne, de ilyenkor meg pont kapóra jönne! Meg talikon is jól mutatna... :blink:

Link to comment
Megosztás:

Nem nem, ebben nem tudsz meggyőzni teljesen sosem. De a zene nem lehet véletlen, hisz te állítottad össze a playlist-et. :D

Rádióban volt!!!! ;) És nem telefonáltam be, hogy ezt kérem :D

Ne már! Amúgy fájó torkot legjobb szesszel fertőtleníteni! :blink:

Ok, akkor Tequila B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.