Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Itt valami olyan állt, hogy ezek már megvannak valahol, és inkább csoportképeket kellett volna feltenni, csak elb@sztam... Sorry. S.S.

Ez meg itt a válaszom lett volna rá:

Jaja, szerintem is. Szerintem ez valami magánakció, de mondom, az ötlet határozottan nem rossz!

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt!

Tegnap hosszú szülés után, tökéletes vezérléssel,teljesen kitisztított rendszerrel több, mint 1 órát azzal szívtunk a szerelőnél, hogy a kocsi periódikusan, 10 perc járás után teljesen magától leállt. Azonnal újraindítható, hiba nincs. Hazafelé (este 8-kor) az egyik lámpánál alapon megint leállt... indít és rajt.... azóta ha hiszitek, ha nem, már többször is járattam alapon a gépet, és nem áll le! X-akták! Teljesen lefáradtam mire hazaértem.... kissé lassan készült most el az ótó... de erről annyit: mivel van főnöke a szerelőnek(mert nagy cégnél csak egy kis pont) természetesen az enyémmel együtt egyszerre 4 kocsit szerelt egy sráccal együtt úgy, hogy tegnap kaptak 4 "elsőnapos" autószerelő tanulót. Szerintem Nyuszi biztos jobban cserél kereket, mint azok a srácok! :blink: Szóval kicsit volt para, hogy a srácok nehogy leamortizálják magukat!

Link to comment
Megosztás:

Na, voltál moziban?

Amúgy este senki nem volt fórumközelben?

Hello mindenki!

Köszönöm kérdésedet, voltam! ;)

Srácok ezt látni kell B)

Amúgy rengeteg mese lesz a közeljövőben, szóval mehetünk majd együtt, lesz egy olyan is aminek a címe: Verdák, meg, meg......Szóval mozira fel

Szerintem Nyuszi biztos jobban cserél kereket, mint azok a srácok! ;)

:blink: öööö, hát erre azért ne vegyél mérget :D :D

Link to comment
Megosztás:

Szerbusztok! :blink:

Én eddig szabin voltam,csak most jövök elő a tali óta.

1 órája olvasom az azóta írtakat,még az élménybeszámolót nem is néztem ,oda most megyek.

Nekem ez a tali is rövidre sikerült,de határozott fejlődés figyelhető meg ,mivel a karácsonyin 1 órát mostmár viszont 2 órát lehettem veletek.Sajnos a gyerek nem bírta tovább a vásárlást meg a nézelődést,játsszást és édesapját hiányolta,így mennem kellett.Kár ,hogy Vascona Rolival nem találkoztam már,ahogy nézem ő is "kiemelkedő személyiség".A köv. talira egyedül megyek,hogy jobban ráérjek,mert egy csomó kérdés maradt bennem,olyan gyorsan kellett eljönnöm.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.