Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Akkor ezt beszéljük ki! :blink: Az még nem pletyka, ugye? B)

Ja, tegnap felnyitottam a Manta motorterét. Hát, elég szörnyű volt. Lelőtte valamelyik nagy pöffenet a légszűrőházat, és a karbi felett a motorháztetőről leégett a festék.

Szerencséd volt, hogy nem lett belőle nagy tűz! :D

Link to comment
Megosztás:

Valaki mondta egyszer nekem, hogy az ilyen történések miatt fogok összenőni az autóval.....Hát nem tudom, akkor és ott lehet kihagynám ezeket a helyzeteket :blink:

Ebben lehet valami. Főleg ha az ember keze is benne van a javításban. És nem csak addig van benne a keze, amíg a pénztárcát kinyitja!

Link to comment
Megosztás:

jó reggelt!

Képzeljétek,a szomszéd bácsi jár a főbérlőmhöz!

A faluba mondta a bótos!

Meg azt is mondta hogy már húsz éve is megcsalták a párjukat egymással! Jó mi? meg izé...

Nyuszi! mér nem vigyázol az ujjadra? most hogy veszed a szádba ha baj van? :blink:

Amúgy épp írom az élménybeszámcsit...igazából nem csinál jó képet a telefonom,de nagyon kifejező képem van a taliról,amely jellemző volt egész este! :

20923485.jpg

bocsi nyuszi,kihagyhatatlan! B)

Link to comment
Megosztás:

Ne célozgassunk kérem Nem tehetek róla, hogy....öööö.....ilyennek születtem :blink: :D B)

Hidd el, mi örülünk, hogy ilyennek születtél. Mellesleg én is úgy vagyok vele, hogy bajban ismered (és szereted) meg igazán a kocsidat. És hogy én könyékig olajosan turkálok a motortérben, vagy te csak a Kockásfülű nyulat rakod be, az tök mindegy, mert már ezzel is hozzányúltál, magadnak alakítottad az autód, tehát szereted.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.