Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Jó estét!

Sanyi, nagyon jó a Ratatátok, a mi két elfekvő Tarbinkból is lehetne ilyet építeni! :blink:

Az egyiket teljesen papírok nélkül hoztuk haza 60km-ről, nem rávaló rendszámmal. Egész végig ment a para, mert kb. 3 út mellett ácsorgó rendőrcsapattal találkoztunk hazafelé......

Link to comment
Megosztás:

Szép jó reggelt mindenkinek! :blink:

Újra a szokott idpointban jelentkezem...

Eddig hát sajnos/szerencsére Debrecenben voltam,éjfél után 21 percel értem vissza ide (reggel 11 óta)

Szerencsére,mert veletek talizhattam! Az élménybeszámolóm egy szóval: eszméletlennagyonörültemnektekmeghogyvégreláthattalakbenneteketélőbeniséstökjóvo

t! ;)

A bővebbik fajta készül,az talán jobban sikerül

Sajnos a mai nap fekete nap az egész család számára,de végül is rommá röhögtük magunkat szüleimmel

Kezdődött azzal,hogy mindenki későn kelt fel,mindenkinek dolga lett volna korán

A szippantós 40 perce állt az ajtóban,nem mert bejönni a kutyától,pedig időre jött (4 éves Vizsla,combtőig ér nem nagy ;) ) szippantottak,büdös lett!

Apám elvitt az okmányirodába a jogsimért,rosszalkodott a Samara,,nem akart az AC hídon felfelé dolgozni...

Az okmányirodában nem adták ide a jogsim,mondván hogy kérjek időpontot...

Leanyáztam egy nőt B) (a fenti dolog végett)

a nő sírvafakadt ( az iménti dolog miatt ) elküldtem dolgozni,hogy ne magyarázzon,ha már nem adja ide,míg ugat,ennyi idő alatt megjártam volna az autópályát megint,hogy bemérjenek megint,és hogy bevonják a jogsim megint..

A samara megint haldoklik...leáll,AC nyomkod,beindul...

Közben felhív a volt Gsi-m tulaja,kivitt vele egy betonoszlopot..,, grrrrrrr... az oszlop,3 darabban,az autó hazament a lábán (enyém volt láccik)

A Samara 3 helyen lerobbant...apám sík ideg,de röhög mint állat,én úgyszintén

Rolika kiszáll,szétkapja a karbit,megállapítja,hogy jukas az úszó,nem az AC tököl...

Beülteti apukáját az anyós űlésre,és gázadás(karbi kímélő üzemmód) nélkül,hazavezeti a szamarat,anélkül hogy lefulladna...(autó beindít,szivató kihúz tökig,szamár repül 40-nel )Hazaérünk,utolsó kanyarba padlólemez horpasztó gázfröccs,szamár nyikorog :D

Anyám míg odavoltunk,intézkedett,beszólt a főnökének,annak meg rossz napja volt,kirúgta anyut.

A nap legnyugodtabb pillanata,ebédelünk...(utólag csodálkoztam,nem égett oda )

Apu szalad be,hogy úristen

A szippantós reggel kiszippantott minden jót,mi szem szájnak ingere,de a belvíz miatt ez nem volt olyan okos ötlet,beomlott az egész akna :D Rolika udvarán második világháborús gránát okozta kráter éktelenkedik

Busz késik,jön a para,elkésem a vonatot...

Apám benn hagyta a telefonját a cégnél tegnap(előtt már) elment érte a város másik végre busszal...nem volt ott senki :D

Elment a mamám szemüvegéért,nem volt kész...hazament hulla fáradtan

Anyu küldött tesóm barátjának egy üveg piát (kb 6000ft) tesóm eljön érte pestre,elejti :D

Rolika indul tovább pestről Zalába,épp hogy eléri a vonatot,anélkül hogy jegyet vett volna ( IC,nemzetközi)

A kaller nem jön.

Tatabánya: A kaller hozzám még mindig nem jön,megkérdezi meddig megyek?jó,üljek nyugodtan,akkor majd jön...

Győr: A kaller meghalt?

Győr után határőrök kíséretében jön a kaller,hol a jegyem? Mit csináljak? képen röhögtem...

Szombathelyig 3 órát ment a vonat,1,5-et késett...Valamiért homokzsákok között ment az IC,valami víz besokallt,aztán marta a rozsdát a sínekről...

23:20 Szombathely. elment a csatlakozás... Szomorkodás 5 percig

23:26: a vonat itt van,megvárta az ic-t

23:55: A vonat beért Körmend-re,hol a csatlakozás Zalalövőig?

egy pillanat múlva: A csatlakozás akkora mint egy busz,automata váltós,sziszegős levegős ajtónyílós,és az ég adta világon senki sincs rajta Rolikán kívül...

Rolika rányitja az ajtót a vezetőre,aki olyat fékez ijedtében,majdnem kirepültem az első szélvédőn...

"Mit akarok?" bocsi,mikor kell leszállni zalalövőnél? "3-ik megálló,majd szól...."

A vonat kb negyvennel robog el egy peron mellett,a táblán: Zalalövő ANYÁM! megint kimegy,ajtó rányit,kiabál,sofőr fékez,megáll,egyetlen utas leszáll...

Az otthonról hozott kaja táskával,ruhákkal,mindennel együtt kb 70kg...a vállam segítségért kiabál...

Aztán hazaértem...

Utóbbi talán azért sikerült,mert már nem április 3.-ka volt,hanem lévén 00:45 már 4.-ke

Anyucinak megnyugtató sms-t küldtem,hogy nem szombathelyen alszom,és nem a HVCS-k adnak éjjelre újságpapírt takarózni...

Fürödtem,ettem,és most végre ide ülhettem hozzátok...

A nap tanulsága számomra: Aki ku*va messze dolgozik az otthonától,az rakja össze az autóját...

Minden a régi kerékvágásban.

Bocsi a terjedelmes hozzászólásért,cserébe ígérem a talis élménybeszámolóm is lesz ekkora ;)

Örültem nektek nagyon srácok!

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt!

Letudtam az éjszakás hetet! B)

Ahogy olvasgatok... mindegyikünknek van valami nyűgje ezzel azzal! :blink:

Azért ez nem semmi! ;)

Asszem a végén nevet kell váltanunk! :D

Ja, a szerelőm sejhaja szétrugásnak lesz áldozata... mondta, hogy este 9-kor hívjam.. én 20.50-től 21.50-ig próbálkoztam... de nem vette fel! Majd ma rosszabb lesz neki, mert 9-től a nyakán leszek, amíg kész nem lesz a kocsi! :D

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt!

Letudtam az éjszakás hetet! :D

Ahogy olvasgatok... mindegyikünknek van valami nyűgje ezzel azzal! B)

Azért ez nem semmi! ;)

Asszem a végén nevet kell váltanunk! :D

Ja, a szerelőm sejhaja szétrugásnak lesz áldozata... mondta, hogy este 9-kor hívjam.. én 20.50-től 21.50-ig próbálkoztam... de nem vette fel! Majd ma rosszabb lesz neki, mert 9-től a nyakán leszek, amíg kész nem lesz a kocsi! ;)

Ezzel én is így voltam tegnap (mármint én is a szerelő nyakán lógtam, de csak diszkréten). Nem azért, mert nem bízok benne, hanem hogy lássam milyen szétszedve a járgány. Hát, volt vele meló, míg eljutott a hengerfej leszedéséig...

Most nagyon úgy néz ki, hogy motor generál, de akkor viszont nem adom el a drágám, hanem kap helyette egy egyedi festést... :blink:

Link to comment
Megosztás:

Ezzel én is így voltam tegnap (mármint én is a szerelő nyakán lógtam, de csak diszkréten). Nem azért, mert nem bízok benne, hanem hogy lássam milyen szétszedve a járgány. Hát, volt vele meló, míg eljutott a hengerfej leszedéséig...

Most nagyon úgy néz ki, hogy motor generál, de akkor viszont nem adom el a drágám, hanem kap helyette egy egyedi festést... B)

:D ez sokba lesz!

Az egyedi festésen mit értesz? 1 dl-t fel tudok ajánlani az astra színéből! :D

Ja, azért nem vagyok még a szerelő nyakán, mert még el se tudtam érni! :blink:

Lassan hiába jó szerelő... megharagszom rá!

Link to comment
Megosztás:

B) ez sokba lesz!

Az egyedi festésen mit értesz? 1 dl-t fel tudok ajánlani az astra színéből! :D

Ja, azért nem vagyok még a szerelő nyakán, mert még el se tudtam érni! :blink:

Lassan hiába jó szerelő... megharagszom rá!

Tudom, most nézem az árakat. :D Szerencsére van kitől érdeklődni. Köszi MOTE!

Ha meglesz a javítás és annyiból, amennyim van rá, akkor majd meglátod, hogy mit értek egyedi festés alatt! ;) Annyit elárulok, hogy a faterom nem fog unatkozni nyáron.

Nyuszi, örülök, hogy jó kedved van!

Link to comment
Megosztás:

Nyuszi nagyon örülhetsz! B)

Tomi! esetleg látványterv? :D

Mindent a maga idejében. Ha kész a motor, akkor készítek látványtervet. Annyit elárulok, hogy 2 színből akarom kihozni. Vagy fekete-piros vagy kék-bordó kombinációja lesz. Talán még a citrom-fekete jöhet szóba. :blink:

Ja, ehhez ugyanilyen színű kárpit jön majd...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.