Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Na rajta! Tőle is várjuk az élménybeszámolót!

Nem rajtam múlik! ;)

Csak nem magasabb Vascona még nálam is?? Pedig az nem könnyű.....! (183cm) B) :D

Végre ma alufelniken gördülök, csak meg kell szokni ismét, hogy elég széles a gumim, jobban kell szorítani a kormányt. :blink:

Roli majdnem 2 méter...

Jó Reggelt! :D

Link to comment
Megosztás:

Menjünk, de mivel? :blink:

Amúgy marha érdekes volt a visszautam. Nagyjából 3-4 Km kellett, hogy elérjem a 80-as álomtempót, ahol már nem durrogott, meg rángatózott. Az érdi emelkedőnél meg vissza kellett váltani egyesig. Viszont akárhol lerobbantam, mindenhol szívesen segítettek, igaz, hatalmas röhögésekkel tarkítva. Viszont nagyon érdekes és kalandos tud így lenni 250 Km út is. Ja, ráadásul mivel a karbimban bedöglött valami rugó is (minden egyszerre adta meg magát), azt egy gatyagumival pótoltuk, amit vagy ötször körbetekertünk, hogy jó feszes legyen. Ez olyan jól sikerült, hogy mire Fehérvárra értem, görcs állt a bokámba. Viszont visszaált zokszó nélkül alapjárati pozícióba igaz, alapjáratom nem volt. Nem baj, a régi Trabantos beidegződések megvoltak még. Ha ki kellett nyomni a kuplungot, és lassítani, akkor első dolog, hogy szívató rátép, kuplung ki, sarokkal féket nyomni, lábujjal gázt pöcögtetni. Szóval jó volt, és érdekes, de szívesen kihagytam volna.

Link to comment
Megosztás:

Sanyi! Akkor kellően kalandos és emlékezetes lett ez a látogatásod! :D

Remélem az átépítés "gyorsan" lezajlik! :D

Nekem meg ma kéne bejelntenem a kocsit vizsgára... meg egyeztetni a szerelővel... erre ma jön be anyós a fogorvoshoz...és most itthon csücsülök, mert Ildi fogja megint elkísérni! B)

1xűen nem haladok sehová... ez most egy fogas(fogós) probléma! :blink:

Link to comment
Megosztás:

Vasárnap délelőtti nagy barkácsolás.

Ami látszik: a Ratatából akksi épp ugrik át a Suzukiba (apu előtt lévő kábelek a bontott Trabim akkumulátor sarui, mivel a Suzijé teljesen más típus, ezért át kellett variálni). A Ratatán egy Simson belső, mivel az meg deffektes lett. És ami már nem látszik: egy barátommal könyékig benne vagyunk a Mantában, hogy kibírja az utat (és ki is bírta! :blink:)

Egyébként a Ratatánk egy Trabant (mi más? B)) alapokon nyugvó pici teherautócska, amelyet főleg hízószállításra használunk, de bármire jó. Ja, Gelkonak üzenem: ezen télen is kabrió feeling van! :D

Íme a felnövekvő nemzedék, akik majd utasaink lesznek.

Link to comment
Megosztás:

Projekt még mindíg pihen, jövőhétre csúszott. Addig mászkálok a Rekivel. Nagyon tetszik! :blink: Olyan nehéz vele normálisan menni, kívánja a vadulást. Csakhát semmi papírja nincs, ezért marha nehezen bár, de ráveszem magam a finom, úri vezetésre. Ja, belenéztem ma a Manta motorterébe. Iszonyatos. A légszűrőházat lelőtte, és a mocitető belső oldalán leégett a festék, annyit pofázott vissza.

Link to comment
Megosztás:

Te jó ég!!!!!Mi baja vajon?

Ha nem lennék este gépközelben, írj mailt, mire jutottál!

Azért ide is írjál valamit, mert engem is érdekel!

HIbakódot "gyorsan" sikerült kivillogtatnom...

szerencsére csak egy fogat ugrott a vez. szíj! mondom, szerencsére! Lehetett volna csúnyább is...

Este 9-kor hívom a szerelőt, hogy mi okozta... (régi szíj?, haldokló görgő stb. )

Szóval a csütörtöki nagyszervíz előbbre jött!

Remélem lesztek gépközelben! :blink:

Ja... poén... egy 822 kg-os Suzuki Swift Sedan húzott el... (a veki 1382 kg!!! ) Kicsit szabálytalanok voltunk!

De legközelebb nem kérek a vontatásból... a vontató nem tud vontatni... hüje hozzá! B)

Ja, este suzukis leszek... uncsitesóm kölcsönadja az övét! :D Rendes srác! Tudjátok... ő volt csocsózni is velünk!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.