Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Na, netközelbe kerültem! :) Nekem is jó volt talizni veletek. Az esővel így jártunk, de még mindig jobb, mintha a hó esett volna...

Euroblue izzók berakva. Amint hazaértem, rögtön beapplikáltam őket, de akkor semmi különbséget nem láttam. Majd most este vettem észre, hogy tényleg sokkal láthatóbb az út; a gödrök, kátyúk jobban kivehetők. Milyen lenne, ha a fényszórók is rendesen be volnának állítva? ;)

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Jóóóóóóóóóó reggelt!

Elhoztam a szerelőtől a kocsit, hááát, lesz rajta mit csinálni.....Majd mesélek...

De tegnap valaki el akarta lopni a kocsit úgy hogy benne ültem....csak az idióta nem látott , azaz gondolom ez lett volna a célja, mert még be is világított ;)

Na ezen úgy felbosszantottam magam, hogy kimentem a Corához, és hát, ....szóval kicsit kanyarogtam...és...na gyakoroltam vezetni ;) Bár a helyzet szerintem kicsit aggasztó is lehette volna, az utasom azt mondta tök ügyesen vezényeltem le, és így legalább tudom hogy viselkedik a kocsi majd hasonló helyzetben, ő viszont kicsit elszédült. :)

Link to comment
Megosztás:

Jóóóóóóóóóó reggelt!

Elhoztam a szerelőtől a kocsit, hááát, lesz rajta mit csinálni.....Majd mesélek...

De tegnap valaki el akarta lopni a kocsit úgy hogy benne ültem....csak az idióta nem látott , azaz gondolom ez lett volna a célja, mert még be is világított ;)

Na ezen úgy felbosszantottam magam, hogy kimentem a Corához, és hát, ....szóval kicsit kanyarogtam...és...na gyakoroltam vezetni ;) Bár a helyzet szerintem kicsit aggasztó is lehette volna, az utasom azt mondta tök ügyesen vezényeltem le, és így legalább tudom hogy viselkedik a kocsi majd hasonló helyzetben, ő viszont kicsit elszédült. :)

Remélem nem tolvaj, hanem mondjuk polgárőr volt! Annak jobban örülnék. ;)

Szóval akkor mit csináltál tegnap? Meg mit kell majd szerelni HOBin?

Link to comment
Megosztás:

Remélem nem tolvaj, hanem mondjuk polgárőr volt! Annak jobban örülnék. ;)

Szóval akkor mit csináltál tegnap? Meg mit kell majd szerelni HOBin?

Hát nem tudodm, de akkor nem hátrált volna amikor ráordítottam, hogy mi van! ;) Meg nem leskelődött volna már a kocsitól távol a fák között egy fél órája.És szerintem a polgárőr nem egyedül jár, nem?

De én is abban bízok, hogy az volt, de akkor meg elég kis félős ;)

Kipufogót, mert ki van berhelve az egész..... :)

Link to comment
Megosztás:

Akkor Hobinak szép hangja van! :)

Jóóóó reggelt mindenkinek!

Szerintem Ti is becsavarodnátok,ha egy akkora faluban lennétek mint kb a Vekeri,

és ha nem kell dolgoznotok,megvesznétek a kíntól,hogy mit csináljatok ;)

KOCSI NÉLKÜL!

De látni fogom már őt is jövő héten ;) :D :lol:

Nyuszi! Vissza kllett volna világítani zseblámpával az ürgének,hogy bocs,de elkésett ;)

Biztos egyből otthagyott volna

Szép napot mindenkinek!

Link to comment
Megosztás:

;) ;) Igen, de nem volt kéznél a lámpám, de szerintem a szemem igencsak villogott:)Elég volt neki az is :D

HOBinak mostmár normális a hangja, eddig volt.....hogyismondjam....fura :)

És már csak kettőt kell aludni a taliig :( ;)

Már aki alszik addig kettőt! :D :lol:

Szerintem Roli már álmatlanságban szenved! :( Ahogy a hozzászólásának az idejét nézem.

Link to comment
Megosztás:

Hemi írta a Webmester kerestetikbe:

Szeretnék gratulálni neked! Nagyon sokat és szépen haladsz a munkával! Illetve, hogy saját pénzeden beregeltél egy domain nevet. http://www.dbregio.hu

A kecsóikak után nagyon erősödik a régiótok:)

Nyáron már akár kötélhúzással is el lehetne dönteni, hogy mennyit erősödtünk hozzájuk képest. Mondjuk, egy sör-virsli versenyben is benne volnék! :) (Különben dühbe jövünk c. filmből van az ötlet)

Ja, és mellesleg Hemi után én is szeretnék gratulálni Tomi!

Link to comment
Megosztás:

Srácok, nézegessetek már nekem valami jó kis cd-srádiót :)

Elvilek, ha nem ragaszkodsz a kormányról vezérelhetőségnek... mondjuk kicsit furcsa lenne... akkor panaszkodik mp3-asokat már 20-25-körül meg lehet venni! ;) De még nézelődök... mert hasonló "problémával" én is küzdök...

Ja... holnap lesz új kipuffom (mert a hátsó elég ramaty, volt már javítva, de már szépen kifúj)... elég olcsón... garanciával... ha meg megjön a szép vég is, akkor csodaszép lesz a paripa! Ja, és egy picike hangja is lesz!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.