Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Na most értem haza!

Szüleim barátját a balesetire vitte a mentő... Elindultunk, hogy mellette legyünk, amikor már majdnem odaértünk hív, hogy most viszi a mentő épp át a Klinikára, épp akkor fordult ki valóban egy mentő, hát elkezdtem követni ;) , mert a másik helyen anélkül megtalálni kész művészet lenne, de pechemre a mentő nem is arra ment :D .

Aztán kidobtam a szülőket a kórháznál, én robogtam tesóm elé az állomásra, onnan vissza a klinikára, ahol közölték, nekem kell hazavinnem a beteget, mert a mentő 4 óra múlva ér oda! Ami nem is volt gond... És a poén, hogy mint kiderült, tényleg azzal a mentővel vitték, amit elkezdtem követni ;)

De az állomás felé menet egy papa majdnem letarolt!!!! :) A felüljáró mellől hajtottam ki volna az állomás felé, s ki is tettem az irányjelzőt, hogy megyek a belsőbe, de ő meg mögülem rögtön odament, figyelmen kívül hagyva, hogy én is ott vagyok!!! Aztán visszamentem, lelassítottam, elengedtem... persze nem szó nélkül! Aztán végig előttem ment, ugyanoda ment ahová én!! De még parkolni sem tudott!!!!normálisan! ;)

Ja, tudtátok, hogy az állomásnál 21-ig fizetni kell a parkolásért? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jó estét mindenkinek!

Bár szerintem célravezetőbb ha jó reggelt írok,mert ezt már csak akkor fogjátok olvasni :)

Sanyi,ők tesók és kész!

Na jó tetszik nekem a sajátom is,de igazából ha ülhetnék benne az jobb lenne ;)

Hétvégén eredetvizsgázik,bele kell lógatni az eredeti (de az sem az,csak azon van olyan motorszám) motorját,alá kell dobni az eredeti futóművét hogy guruljon,és szabad lesz végre vinnem a kasztnishoz ;)

festeni viszont debrcecenben fogják,úgyhogy majd elgurítom egy akkori talira ;)

Alig várom már hogy autó legyen belőle

Azt is hogy végre hétvége legyen

Banánpálinka létezik,már ittam is,nagyon jó illata van,az íze annyira nem jó,viszont volt vagy 50 fokos :D

Az osztrákoknál dolgoztam 2 hetet,ott a boltban is árulnak

Na mindegy,szép napot mindenkinek!

Link to comment
Megosztás:

Hogy ha Polgáron lesz egyszer talitok akkor arra tuti megyek, mert az nincs annyira messze Kiskőröstől. ;)

A főzésbe nem nagyon tudok beleszólni, de vihetek sütit. :)

Bár mostanában elég sűrű a programom, kezdődnek a Skoda-talik is....

Süti??? Gyere! Te leszel a sztárvendég!

Szabot! Megkértél, hogy ezen a héten naponta figyelmeztesselek. Megtörtént! Nézz minden belépéskor az aláírásomra! ;)

Jó ötlet! Így remélem nem felejtem el! ;)

Link to comment
Megosztás:

Ha minden igaz, akkor holnap megyek Debrecenbe. Az, hogy meddig maradhatok, az annak a függvénye, hogy ma kész lesz-e a kocsim vagy sem, ugyanis tegnap elkezdtük a hidrotőke cserét. Közben kiderült, hogy repedezik a hosszbordás szíj, zörög a feszítőgörgője, a vezérműszíj feszítőgörgője is cserés (ez volt otthon), de a csavarját nem lehet visszarakni, mert aki belerakta, az szétetette a belső torxot. Szerencsére olyan szerelő csinálja, aki nappal autósboltban dolgozik. Mivel van kulcsa bementünk a boltba a hiányzó cuccokért, amikor kiderült, hogy nics olyan csavarjuk raktáron! Ha ma lesz, akkor lesz autóm, akkor megyek és jövök, amikor akarok. Ha nem, akkor kölcsön kocsival megyek, de akkor időre kell hazajönnöm.

Amúgy tegnap én is nekifeküdtem a kocsinak. Végre rendesen bekötöttem a riasztót és beleapplikáltam a belső világítás késleltető kütyümet is. Frankón működik! Viszton a kék háttérről letettem. Nem látszik rendesen. Legalábbis ezekkel a típusú LED-ekkel nem. Marad az izzó. A jelzőfények viszont pirosak + a váltó előtt a piros háttérfény. Ennyi. Majd a csomagtérbe csinálok extra világítást.

Most pedig nekiállok melózni. Talán még jövök. Ha nem, akkor este. Addig is mindenkinek szép napot!

UI: Én is akarok egy Mantát!

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt!

Látom van aki nem tudott aludni! ;)

De milyen szép képeket rakott ide! :)

Tomi! Remélem tudsz holnap a saját kis kocsiddal jönni... meg most már biztos, hogy nekem se holnap lesz a szervizelés... (esetleg ma egy kis futóműellenőrzés, hogy a nyári gumik ne kopjanak feleslegesen... csak ha én is akarom! ;) )

Eléggé felhős az ég felénk... és nálatok?

Link to comment
Megosztás:

Csodálatos napsütés van. Csakhogy csatlakozzak Rulezkéhez, Rolihoz, Corsikához és SzaboThoz: nekem is kell (még) Manta! ;) Az a szélesített "A" valami tünemény. Nekem is lett majdnem egy, de aztán úgy gondoltam, hogy két roncs helyett legyen egy nagyon jó, és megvetten inkább a Rekit donornak.

Tegnap egyébként voltam fenn a műhelyben, csináltam pár képet. Ez itt pl a szélesítésem egy másik Mantán. Ez lesz kigyantázva, és ugrik rá az enyémre. Nagyon szép! ;) Elölről meg így néz ki. (mellette Sanyi gépe látszik, mögötte, a lepel alatt Sexy CC-je van elrejtve a nagyközönség elől :))

Link to comment
Megosztás:

és Anami rendben hazaérT ? :lol:

:) :D Igen hazaért jól, kimentem elé az állomásra, aztán jól megkocsokáztattam ;)

Vettem parkolójegyet, szal nem büntettek meg, mert közben bementem vásárolni is ;)

Hmmm.olyan tavaszi romantikus hangulatom van ;)

Ja és a manták tényleg szépek :D

Link to comment
Megosztás:

sziasztok Debreceniek !

itt is süt a nap a kedvem is jó csak mehetek dokihoz,aztán meg rohangálás....kevés az a 24 óra egy napra...vagy miért nincs mindnen non-stop nyitva? :)

Szia budapesti ;) !

Nekem is nagyon-nagyon jó a kedvem, és szerintem jó is marad, este haveri talira megyek, holnap szabin vagyok....éééééés tavasz van ;) Reggel lehúzott ablak, tuti zene, máris jobb kedvvel jöttem melózni....

Link to comment
Megosztás:

Nagyszerű! Itt a tavasz, sok a boldog ember, vége a téli depressziónak! ;) Lassan húsvét, támadnak a nyulak, aztán Péter-Pál, aratás, röpke pár nap, és iskolakezdés, aztán alszunk néhányat, és itt a karácsony. Ez is gyors év lesz.

Azért ennyire nem repül gyorsan az idő!

Meg szerintem nem támadnak azok a nyulak! ;) ;)

Maradjon sokáig tavasz! :D

A nyulak mindig harcra készek :D :( :lol:

Vagy tévedtem? :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.