Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Szép napot!

Köszike a megnyugtató szavakat! Lassan alakul a kocsi!

Ma szétszedtem a vezető felőli kp. zárat is! Röhögni fogtok. Még a kapcsolót se kellett kicserélnem, csak megigazítani! Most már minden ajtó működik! Elég vicces volt, hogy ha a nejemet előzékenyen beengedtem, akkor nekem még kulcsoznom kellett, vagy ő felhúzta a gombot nekem. :)

Roli! tényleg elég lett volna linkre levenni a képet... mondjuk így is jó, mert így a képtáradban 1xűen szét lehet nézni. ;)

Képek... csináltam sokat a szerelésről... majd összeállítok egy cikket, ha érdekli a webmesterünket! ;)

Ha már webmester... gondolom a vekiről is vársz valami firkát... ja, a főzés akkor lehetne tényleg a mi Tominknál!!! Mit gondoltok erről?

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Vascona ez gyönyörű lesz! ;) Jól mutat majd a két tesó egymás mellett (Manta - Ascona). Bográcsolásnak csuda hely lesz Polgár, de a Közép-dunántúli talitopicban már elkezdődött a szervezése (magam sem értem hogy) egy "országos" bográcsolásnak Túrkevén. :) Talán nyárra összehozhatnék oda egy jó kis estét. A város egyetlen panziójának a tulaja pedig a kedvenc kocsmám tulaja is, tehát kedvezményt is kicsikarhatok. ;) De ezen még csak a fejem töröm, vegyétek az egészet idézőjelesnek.

Link to comment
Megosztás:

Ha már bográcsolás! Kinek jó akkor a május 1. ???

Vagy mikor legyen? Tomi! Te tudod, mikor vagy otthon! :)

Srácok egyik nap a Vekeri tóhoz is ki kellene szaladni, megnézni a szóba jöhető szállásokat a nagy talihoz ;) Mert egyedül semmiféleképpen sem szeretnék iylen nagy volumenű dologban dönteni.

a weblapon tutui a hely, de azt hiszem érdemes lenne megnézni a másik kempinget is.

Nyuszi! Mikor? (nekem 1 dologtól függ, hogy ki tudok-e menni... a szerelőtől!) Amúgy bármelyik nap délutánja tökéletes... vagy szerdától akár délelőtt is!

Szóval rajtam remélem nem múlik... ;)

Link to comment
Megosztás:

Szép estét mindenkinek!

Végre van netem ! Eddig is volt,de egy óvatlan cd csere ma letarolt mindenemet 3 meghajtóról :D

De má jó :( csak nincs meg semmim,csak a kopasz ikszpém...

Ma beszéltem (a pólószerzős szitázós mer ezzel foglalkozós rendes) ismerősömmel,és

már ő is várja a grafikai elképzeléseket a pólókkal kapcsolatban

A bográcsos érdekes engem is hazavonz,akár főzök is ha nem viszi el a vihar...

(Legfeljebb akkor majd bemegyünk)

(de akkor meg már nem bográcsos) ;)

Sanyi mit gondolsz miért akartam veled menni debrecenbe?! ;) már nagyon hiányzik a feeling!

Nekem egyenlőre a te mantád jobban tetszik mint az asconám,mert az egyben van,és csodaszép ;)

De írtam sms-t a kocsinak,és visszaírt hogy látatlanban is testvérének fogadja a mantádat!

Neki sincs senkije se csak én,és lány létére biztos nagyon magányos...

Várja nagyon hogy láthassa a kis drágát :)

Drága rulezke! Gondolod hogy hagyjuk hogy kiskőrösön kuksolj és szemezz a skodával?

Úgyis elrángatunk,így vagy úgy,ne legyen akadály hogy messze vagy...nekem biztos nem lesz :D

Ha kell a hátamon hozlak el Debrecenig,vagy polgárig,vagy a vekeri-tóig,vagy mittomén :D

Na eleget írtam,megyek guberálok még cd-t meg dvd-t,fel kell mérnem a károkat,mi nem lesz meg,és mi az

ami archiválva van :lol:

Mindjárt reggel lesz

Csók a családnak! (mert azok vagyunk úgy érzem) :(

Link to comment
Megosztás:

Ez érdekes, mert nekem meg a tied tetszik jobban, mert az már halad :). Node ami késik... A hétvégén kellene felvinnem a Rekit bontásra, de ez most csúszik egy hetet, az ismert okok miatt. A tesót meg úgy értettem, hogy az Asconából nőtte ki magát a Manta. De így se rossz, és tényleg családias, mert Nyuszival már összeadtuk egyszer Hobit, és a kislányt, erre most Hobi kap még egy sógornőt is ;).

Ha nem látogatnék haza, akkor tuti, hogy hogy tele lenne a Manta, mert rajtad kívül még Rulezkéjékért is leugorhattunk volna Kiskőrösre. De ez egy családlátogatós hétvége is. Pedig mi ökörödés lett volna a kocsiban! ;)

Szabot! Megkértél, hogy ezen a héten naponta figyelmeztesselek. Megtörtént! Nézz minden belépéskor az aláírásomra! ;)

Link to comment
Megosztás:

Jóreggelt!

A héten felkerül a Corsára megint az alufeni.... Már olyan régen láttam őket, hogy el is felejtettem, milyen szépek! :)

Tuti, hogy útbaejtem Debrecent (bár a május 1. fogalt... ;) )de bizti lesz még talitok. ;)

Sanyi, én még nem hallottam szamóca vagy banánpálinkáról! ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Külön-külön még én sem. De egy barátoméknak zöldség-gyümölcs boltjuk van. Az ő apja csinált egyszer (lehet többször is, de ezt az egyet tutira tudom) olyat, hogy mindent, ami rohadt, a cefrébe dobta. Ebben volt banán, narancs, répa, paprika, és még ki tudja mi. Kóstoltam, de soha többet ilyet. Ütött, mint az állat, de ilyen pocsék íz még nem volt a pofámban.

Mellesleg ha szamócáról nem is, de eperről biztos hallottál. Érdemes megkóstolni!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.