Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Megjöttem... ;)

Lacust kiraktuk anyósékhoz, aztán gyí haza... jobbos ajtót kezdtem megcsinálni... és sikerült!!! MOst nagyon boldog vagyok! A beszerzett kapcsoló szinte pont tökéletes volt, leszámítva a pici rögzítő furatának a bővítését, mert az kissé szoros volt! Ja, és fúró hiánya miatt tartott eddig a művelet - amivel az 1 db összefogató szegecselést kellett volna lefúrni - mert sajna az pont egy sincs itthol! ;)

Pechem volt, a szomszéd is aludt! Szerencsére nem keltettem fel! :)

Annyira hideg volt, hogy nem sok képet csináltam, örültem ha haladtam.

A másik oldalit ígérem, alaposan fotózni fogom, hogy legyen miből cikket írni!

Roli! Nyugi! Ez chat, ahogy Tomi is írta! ;)

szóval eddig jó a napom... már spóroltam 20e Ft-ot!

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Nyuszi! Ne aggódj, egy repedt kipuff érdekes hangokat ad ki!

Sanyi! Te mit csinálsz? Astra G topicban érdeklődsz a mantához??? ;) Csak lestem, hogy mit keres az a hozzászólás ott! :)

Jut eszembe... Tomi! Egyik kedves kollégám szeretne a 2,5 éves kislánya örömére akváriumot! Persze totál kezdő... vagy inkább egyáétalán nem ért ehhez... esetleg lehet róla szó, hogy segítenél neki? minimális halállományt akar...

Link to comment
Megosztás:

Már nem a kipufról van szó;)

De lehet csak ideges voltam, és azért is gondolok mindenfélét.

Azért voltam ideges,mert egyik kedves ismerősömet, tudod Tamást, vittem az ügyeletre, mert napközben nem fogadták a rendelőben ahová ment, mert nem idevaló, szal az ügyeleten meg közölték velünk, hogy este 7-től fogadják, és a portás aki ott volt, beszólt egy párszor, hogy különben is fiatal és nem látszik rajta hogy beteg...Meg szedjen algopyrint :) De állítom semmi köze nem volt a doktorsághoz, csak egy kis senki volt ott és játszotta az agyát. Csak nem akartam balhézni,mert ha meg egyszer odakerülök tényleg nem látnak el!

De azért megkérdeztem, hogy ha haldoklok akkor sem látnának el, csak este hétkor? ;)

Link to comment
Megosztás:

Miért cseréled a hidrókat?

Kopognak amikor hideg a moci?

Az enyémnek is volt ez a baja,de elég volt csak kitakarítani őket,meg normális olaj bele,és hidegen is

ventillátor hang volt :)

Persze ha szétszeded,kell az új vezérműszimmering,meg a szelepfedél tömítés,de a hidrók azért jóval drágábbak...

A pucolás már megvolt, de nem segített ;) A hidrókat már egy hónapja megvettem, csak nem volt idő kicserélni. A csörgés már nem csak hidegben jön elő, ezért kell cserélni.

Link to comment
Megosztás:

Ja, hogy az G Astra? Azt nem is figyeltem, csak hogy Elektromos. Mindegy, tippet kaptam. :) Ma hajnalban úgy vettem észre, hogy nagyon könnyű a fara, úgyhogy lesúlyoztam. Az a baj, hogy nem tartós. Mindegy, a lényeg, hogy tele a tank. De egész sokáig megy a piros tartományban. Ma iszonyúan jól kezdődött (vagy fejeződött be?) a napom. Tesconál szállok ki a kocsiból, zárom le, mikor megáll valami kis autó, és kérdezi a csóka, hogy mikori ez az Opel? Vágom rá, rögtön, hogy '79-es. A fickó meg csak annyit mondott, hogy gyönyörű, és már ment is. Mit ne mondjak, ekkor nem a sörtől dagadt a májam! ;)

Link to comment
Megosztás:

Ezta fajta súlyozást én is meg játszottam tegnap. Sajna nálam se tartós. ;)

A középkonzol módosítása tartós beszélgetés miatt elmaradt. :) Nem baj, majd ma. Odakint gyönyörűen süt a nap, szal ma nem szabad sokáig dolgoznom! Ráadásul egyik főnököm sincs itt! Egy-két jelentésen kívül semmi komoly melóm sincs.

Úgy néz ki, hogy hétfőn megint lesz egy utan Debrecenbe. Olyan 10-11 körül érek be (ha sikerül autót szereznem, mert az enyém hidro cserén lesz). Lesz valaki elérhető státuszban?

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt!

Mackó nem tudom miket hallok, nem tudom nevén nevezni, de érzem hogy van valami....már mindenféle zajforrást igyekszek megszüntetni, és úgy menni, hogy halljam, de ettől csak még idegesebb leszek.de lehet már beképzelem, mostanában nem vagyok túl jól, és lehet a "betegség" miatt már képzelődöm is :)

ÁÁÁÁ, legyen már szerda!!!!!

Tamás!én szerdán leszek szabin ha elengednek....De hétfőn ha akrsz kijöhetsz melóhelyemre, bár eléggé kiesek a város központtól ;)

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt! ;)

Nyuszi, remélem, jobban vagy! Én is tudom milyen, mikor a múlton rágódik az ember.... :)

Tomi, ha még mindig nem küldte a srác, akkor szólj és elküldöm neked a sajátomat, amúgy is itt áll már egy éve a polcon.

Egész héten alig Opeleztem a jó idő miatt, de ma elővszem a tisztára waxolt Corsát és fodrászhoz megyek. (mégiscsak vétek friss frizurára sisakot húzni!! ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt! :D

Nyuszi, remélem, jobban vagy! Én is tudom milyen, mikor a múlton rágódik az ember.... ;)

Szia Rulezke, igazából nem a múlttal van a baj, az már csak ráadás.hanem hogy a torokfájás, és a hőemelkedés miatt amúgy is rossz a hangulatom, valószínű a fáradtság lehet az oka, igyekszem mostanában sokat aludni, de mintha csak rosszabb lenne...... ;)

De itt a tavasz, szóval kalandra fel! :) ;)

Link to comment
Megosztás:

Kalandnak (nekem) ott van ápr. 1! :) Már tele a tank, ezt az adag benyát Debrecenre spórolom. ;) Remélem, addigra teljesen rendbe jössz mindenhogy. Mosolyt szeretnék látni, és nem láztól csillogó szemeket. Persze, sajnos ehhez nem elég, ha azt mondom, hogy bacik takarodjatok. Ha ezen múlna, akkor semmi bajod se lenne.

Link to comment
Megosztás:

Persze, sajnos ehhez nem elég, ha azt mondom, hogy bacik takarodjatok. Ha ezen múlna, akkor semmi bajod se lenne.

Viszont nálam még itt van a "gyógyszer"! Azért elseje előtt sűrűn emlékeztess, hogy vigyem!

Úgy néz ki, hogy csak hétfőn fogok tudni menni, de ez még hétvégén kiderül. Nem egyedül megyek, hanem egy ismerősöm fiával. Én a nagykerbe megyek, neki meg az OTP-be kell mennie a bankkártyáját felvenni. Most úgy néz ki, hogy hétfőn nem kell mennie suliba, ezért a hétfői nap a jó.

Rulezke, még nem kaptam semmit, de ahogy az időt elnézem, nem is olyan sürgős. Szerencsére. Az ősz pedig még messze van. Addig még lesz egy-két tali, amin összefutunk (remélem). Akkora majd hozol (ha nem gond).

Nyuszi, üzenem a bacijaidnak, hogy ne kelljen oda mennem rendet rakni! :) Amúgy az én drágám is "megváltozott" mostanában. Másképp viselkedik. Időnként nem úgy húz és gyorsításkor néha be-berángat. Főként hideg motornál.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok gyerekek!

Sanyi,az én drágám is 79-es,akkor előfordulhat,hogy hozzám is odajön majd valaki? :) juuuj dejóóó

Majd iszunk rá pár sört,és dagasztjuk a májunkat! ;)

Egyébként tegnap beszéltem a kasznissal,aztán úgy néz ki sikeresen istenítettük 3 héten keresztül egyfolytában,és elvállalja az autót... szereti a kihívásokat,és már érdekli a tűzfalvágás,meg a padlólemez csere ;) hála az égnek!

Nyuszi,ne idegesítsenek azok a hangok,emlékszel? mondtam hogy lesz durvább is,de ha ennyire fájó,hazamegyek,kézenfoglak,és megcsináljuk Hobikát! ;)

Link to comment
Megosztás:

Köszi Sanyibácsi! :)

Szerintem megártott a sör,amit elkezdtem itt inni,és kettőt akartam látni ;)

Ja,hallgatnám is életem végéig ;) De a hangja durvább lesz annál hogy megunjam...

Nyuszi! Hobi féltékeny lenne? Láttad volna mit művelt velem a kadett! tudod a kislány!

Kontakthibás volt az elektromos AC reléje,és nem mindig akart indulni...

A dolog érdekessége,hogy ha én vezettem,mindig indult,de ha más beült,akkor szinte sose...

Mai napig megmagyarázhatatlan számomra hogy,de vesszek meg tényleg így volt!

Nekem senki ne mondja hogy nincs az autóknak lelke... mindegyiknek van!

na még egy sört ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.