Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

ERgyébként két évvel ezelőtt majdnem én is vettem egy B Vectrát, bordót, nem caravant, egy ismerős árulta, szuperolcsón adta volna, mert jött az új kocsi (új Vectra) helyette.

De a szinével nem voltam kibékülve. Ha fekete lett volna..... :)

pedig az opel bordó nagyon szép -marseille vörös asszem ;)

Link to comment
Megosztás:

Jó Reggelt!

Micsoda reggel! :)

Sanyi! Igyekezzünk jól végezni a moderátori feladatokat a topicjainkban, ha már egyszer bizalmat kaptunk. ;)

Vectra... a fekete ugye jegelés alatt... de én beindultam! ;) Csak felénk ez a gyér választék... sedannal Dunát lehet rekeszteni, de caraván....

Ma egy bordómetált fogok megnézni... ha minden igaz, egész jó felszereltséggel... ;)

477762_3.jpg

Nem akarom elkiabálni, de lehet nagyon jó vétel lehet... :D

Link to comment
Megosztás:

Hűha, Mackósajt, ez egy igazán szép darab!!!! Luxus a köbön!

Szoritok, hogy elcsípd! :)

Na, fiúk, komolyan modik lettetek? Még nem látom a feliratotokon. ;)

Apró bibik vannak rajta, de jónak tűnik... sajna mire I_S-től visszaértem, bezártak... így a foglalózás későbbre maradt. Talán holnap. :lol:

Mackó, nagyon belelendültél a vásárlásba! ;)
Az a baj, hogy félnek a kereskedők is a színétől, és én is! Anyagilag nem kis problémát tud jelenteni.

Itt már mindenki lehet moderátor ? ;) :D ...
Ááá... az nem úgy van... :D
Link to comment
Megosztás:

Holnap delutan nekem jo, ma tulorazom. De jovoheten barmikor jo lesz, ejszakas leszek, szabad a nappalom. Mar en is varom a traccspartit, de szerintem aprilisban 10-e utan valamelyik hetvegen osszefuthatnank eloben is.

:) Én addig nme bírom ki, ezt el kell mondanom,meg kell beszélnünk, mert.....De persze az élő talin majd még jobban átbezélünk mindent ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.