Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Én is már többször gondoltam rá, hogy a sok adalékanyagos kenyér helyett milyen jó lenne otthon sütni egy "sajátot".

És finom volt?

Finom bizony! Nekem már több kollégám használja. Hétvégén voltam a nagyszüleimnél és nekik is van. Láttam élőben, kóstoltam amit csinál és meggyőzött. 15000 magyar forintba került, de nekem csak a hozzávalókat kell belegórnom a megfelelő mennyiségben (ez kb 5 perc) és ő mindent megcsinál (keleszt, dagaszt, pihentet és süt). 2 illetve 3.5 óra az elkészülés ideje attól függően, hogy gyors vagy normál sütést választom. E mellé 3 féle barnítási fokozatot lehet beállítani. 700W-os fűtőtest van benne, de nem megy állandóan, szóval alig fogyaszt. Fogysztástól függően kis (450g) és nagy (900g) kenyeret lehet vele sütni. E mellett más mindent is bekavar, csak azt nekem kell kisütni (pl kifli, zsemle, tortalapok, stb). Még lekvárt is főz (na ezt nem hiszem, hogy ki fogom használni).

Egy szó mint száz, nekem megtetszett, ezért megvettem. Az első sütés is bejött. Majd még próbálgatom a többi funkcióját meg a többi receptet.

Ejha ;)

Gratulálok az első kenyeredhez ;)

Remélem majd tavasszal a pikniken meglepsz minket is vele :)

Még szép! ;)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! :)

Végre itt vagyok megint.Úgy jártam,hogy február 27.én reggel gyanútlanul hazamentem éjszakai műszakból,nyugodtan pihenek és délután rámcsörögtek a melóhelyről,hogy a főnökség elrendelte a tavalyról benn maradt szabik azonnali kiadását és amig van tavalyi szabim vissza ne menjek dolgozni. ;) Így pihiztem otthon 12 napot.Ami nem volt rossz csak a fórum és ti hiányoztatok.Most pedig fogom magam és elolvasom a hozzászólásokat amit eddig írtatok ;) .2 hét alatt biztos sok íródott,de nem baj legfeljebb nem alszom ma este,annyit megér. ;)

Link to comment
Megosztás:

Üdv Debrecen!

Tőletek mikor lesz modi kinevezve?

Legyen már más kezdő is rajtunk kívül. :)

Nekem most technikai szunet van (ket havi befizetetlen szamla miatt). De ha ujra lesz netem, akkor en is benevezek. Tamasnak pedig az uj szolgaltatotol fuggott, ugyhogy hamarosan szerintem o is kezd. Nyomorult egy ceg a mienk. Hegyekbe gyartjuk a gepeket, de egy magyar windowst nem kepesek telepiteni...

Link to comment
Megosztás:

Jó estét!

ma jól kimotoroztam magam: mentem az MZ-vel meg a Hondával is!!!!!

Bár másfél óra volr, miore az MZ életre kelt! :)

Mivel nem volt első fék, majdnem beleszálltam egy Skodába, de a hátsó fék megfogott análkül, hpgy kifaroltam volna.

Ügyi vagyok.

;) ;) Megyek is, alszok a nagy izgalmakra!

Jóéljt!

Javitás: análkül = anélkül

volr=volt

miore=mire

alszok=alszom

hpgy=hogy

Jóéljt!=Jó éjt! ;) Gepard

Link to comment
Megosztás:

Debrecen... süt a nap ezerrel... lágy szellő fújdogál

Lágy szellő???? ;)

Viharos jeges szél!Grrr hideg van!Hiába süt a nap :) Legalábbi amerre én voltam ;)

ma jól kimotoroztam magam: mentem az MZ-vel meg a Hondával is!!!!!

Ne is mondd, újabb okom vna aszomorkodásra, hogy jön a jóidő és én már nem motorozok.... :D :lol:

Jaajjjjjj!Nem is mondtam! Hobinak és nekem évfordulónk volt tegnap! Egy éve hogy nálam van a drága ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.