Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Jó reggelt!

Végül én sem néztem meg a filmet, leugrottam egy ismerősömhöz, tíz perrces megbeszélésre, aztán olyan jól sikerült, hogy 11-re értem haza :) De ami késik.... ;)

Itt még ragyogó napsütés van, remélem így is marad!Mert megint nincs jó kedvem, hátha ez segítene ;)

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Ezt az msn csatát már én is várom! Régen sikerült veletek sokat beszélni. Mindig annyit dolgoztok! Túlhajszolnak titeket a főnökeitek! Én meg az éjszakás műszakot majdnem végigalszom! :)

Szerencsére most ennek köszönhetően kipihent vagyok... nagyjából. Ja, és újra van hátsófék is a kocsin!!! Csodálom, hogy mertem vele közlekedni! Most még majd szokni kell, nagyon erős!

Nálatok az este mikor fog kezdődni msn terén?

Link to comment
Megosztás:

No, jó reggelt!

Hónak hire hamva sincs már, biztatóan jó az idő itt! ;)

Ma azt álmodtam, hogy vettem egy piros Astra G coupe-t..... ;)

Szép álom! Már téged is megfertőzött a coupe??? :)

Irígyellek titeket az ilyen álmok miatt! Nekem még véletlen se sikerült álmodnom olyat, hogy veszek egy G astra caravánt, vagy egy c vectra caravánt! ;)

Link to comment
Megosztás:

Még azt is álmodtam, hogy a fiúk leszólták a szinét....

Ez valószinűleg onnan jött hogy egy időben sokat szemeztem egy kissé törött piros coupe-val, ami nem is volt nagyon drága. (mármint a többbihez képest, mert nekem persze túl drága volt)

De akkor megintcsak 3 ajtós kocsim lenne, pedig megfogadtam, hogy legközelebb már min. 4 legyen! :)

Link to comment
Megosztás:

De szép ótód van!

Mindenkitől bocs a tegnap estéért, amiért egyszer csak eltűntem. Ez van, ha meló van. Aztán meg az emeletet kezdtem el átrendezni.

Az elvégzett munkák: A gép az előtérből átkerült a hálószobába, de odáig meg nem ér el az UTP kábel, szal ma vennem kell. Bekerül az egyik TV is a szobába, ahhoz meg koax kábelt kell vennem.

Ma csak este leszek net közelben, mert falat fúrok, kábelcsatornázok és kábelezek. Ha mindez kész, akkor takarítok. Majd csak ez után élvezhetem ki a munkám gyümölcsét, de végre olyan lesz a szobám, amilyennek eredetileg terveztem. ;)

Ha összejön, akkor holnap bekeretezem a régi papírpénzeimet és azokat is felrakom a falra.

Vasárnap meg az előteret rendezem be (TV-t felszerelni a falra, ehhez kábelcsatornázás, kábelezés szükséges, hozzákötni a DVD-t meg a hi-fit és már kész is a házimozim).

Lassan csak berendezkedek végre. :)

Ja, tegnap megsütöttem életem első kenyerét! És finom lett! ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.