Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Madagaszkár? Nekem a kedvencem (a pingvineken kívül) a kis maki. Olyan aranyos, amikor a szu-si helyett az oroszlánnak felajánlják és pityereg, hogy mü-mü-mü. ;)

mi-mi-mi-mi éésss szerintem pele vagy valami kis rágcsáló szerintem..... :) , de mi is szétröhögtük az arcunkat ;)

Link to comment
Megosztás:

És a "' hipp -hopp, jön Vuk?"

ha látnád az avataromat msnen nem kérdeznéd-.....most akarom beszerezni DVD-n is ...

teganp a Saturnban megvettem a Tüskevár I-II -t....kőkemény 2400 volt a 2db dvd....nekem egy örök kedvenc...megvan az eredeti MOKÉPes VHS is .......

"holnap mi lesz Matula bácsi ?

-szerda a nap kell.....nyugszik.....

-jó de mit csinálunk ?

-el lesz foglalva

-mivel ?

- egész nap ül mint a ######ent :) "

ez akkor volt mikor az első nap leégett a Tutajos háta

Link to comment
Megosztás:

most akarom beszerezni DVD-n is ...

megvan...

Akkor én most soroljam fel az elmúlt 10 év összes rajz és animációs filmjét? Mert nekem mind tetszik! De a top akkor is a Jégkorszak és a Shrek. "Ott vagyunk már?"

A Legelő hőseit láttátok már? "öntsünk tiszta tejet a pohárba" :)

Hm, ez jó lenne szójátéknak. Valaki ír egy idézetet és ki kell találni, hogy melyik rajz/animációs filmből van. Msn-en meg kellene játszani valamelyik este.

Link to comment
Megosztás:

Tervben van. Valahogy március vége felé jön a pénz, én meg akkor megyek. Majd leegyeztetünk valami időpontot. Tényleg, Vasconával találkoztatok a múlt héten?

Végül nem(legalább is én nem). Talán most hétvégén! Feltéve ha jön erre!

Ja, láttátok, hogy már be is lépett a klubba? :)

Link to comment
Megosztás:

hamarosan a debreceni szekció lesz a legnagyobb a MOTE-n belül! ;) ;)

Gratulálok! :)

Nálam most a "Földlakók nemi élete" c. film van az asztalomon, már láttam egyszer, nagyon aranyos. Asszem az egyik baywatch-os lányka van benne.

Rulezke, ezzel csak annyi a bibi, hogy aktívan kevesek vagyunk! Amúgy szépen gyarapodunk, az tény!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Mivel du óta csak most olvasom a fórumot, ezért én nem Tolvajtempót néztem este, hanem a 40 éves szüzet. A film nagyon király!

Sanyi, addig már csak kibírom, hogy ne nyúljak a "szajréhoz". ;)

Sziasztok! Jó Reggelt!

Végül én se néztem filmet... helyette kicsit nehezen aludtak el a fiúk c. műsor volt az este.

Utána következett az... atya gyatya, én is elaludtam és már kilenc is elmúlt c. műsor, befejezésképp a Hogyan hajtsunk gyorsan keresztül a városon műsort ismételtem meg, már nem először! :)

Ja, Tomi! Azt a filmecskét, amit néztél... van egy biztonsági másolatod belőle? ;)

Mizujs nálatok?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.