Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

:) Jó estét! ;)

Errefelé elolvadt szépen!

Erről jut szembe :

Nemrég ofői órán elszólta magát az egyik , amúgy nagyon rendes csaj, hogy "a ló....t!" Én jól leszidtam. Mire a többiek is felfigyeltek.

-Mit mondott az Ági?

-Hát azt, hogy ló....sz!"- mondta egy másik.

-De tudjátok, hogy nem szabad azt mondani, hogy ló....sz!-vetette közbe egy másik.

-Hát persze, életemben nem mondanám ki, hogy ló...sz!-mondták a többiek.

Hány évesek a tanítványaid?

Link to comment
Megosztás:

Halihó, most értem haza a munkahelyemről, idáig dolgoztam :)

Reggel 8 óta, már nagyon fáradt vagyok!

Szegény nyuszi!

Mi tegnap moziban voltunk a haverokkal. A Pirosszkát néztük meg. A filmen látszik, hogy alacsony költségvetésű animációsfilm, de nekem azért nagyon tetszett. Főleg a "pörgő" mókus. Képzeljétek, ez még nálam is gyorsabban tudott beszélni!!! ;)

Link to comment
Megosztás:

20-22.

Szóval nagylányok, nagyfiúk.....! ;)

Én még nem is hallottam a mókusos filmről. Sajna, kultúrális hátrányban vagyok itt a kisfaluban. :)

A film a Piroska és a farkas "modern" feldolgozása. A mókus itt (is) mellékszereplő. Hasonlóan a Jégkorszakhoz.

Link to comment
Megosztás:

Gelko! Ha ezt tudom, akkor holnaptól lennék egészséges, és mennék én is sörözni! :)

Amúgy meg jó, hogy meggyógyultam! 2 napja a szakadó hóesésben az egyik kollégám a családjával jött hazafelé Eger felől... besokallt, fordultak kettőt az árokban... felesége kezét műtötték, gyerekeik megfigyelés alatt, ő se dolgozik, sőt, mehet majd bíróságra.... szóval eddig egy fő minusz...

Másik kollégám 2 napja hót beteg, lázas... így most már ő se jön... eddig ő helyettem volt...

7-en lennénk összesen 2 üzemre... nálunk akkor most lesz 2 fő, a másikban 3... ami ott már gáz...

Ja, és vasárnap éjszaka 1 ember még plusz szabadnapon is odavolt... tehát 4-en voltak 7 ember munkájára...

Asszem most kezd kiütközni a létszámhiány!

Viszont én most megyek altatni... jó éjt nektek!

Link to comment
Megosztás:

nahát! Sziasztok!

Miért nem vesznek fel embert? Hiszen annyi a munkanélküli! Szegény Mackó meg megszakad!!!! felvesznek olyat, aki fél évig járt kémia-biosz szakra a fősulira?

Sörözés? Hát ma csak laza Opelezés volt. Kicsit kiakadtam az igazgatóhelyettesre ( egy beképzelt liba), és kellett fél óra kocsikázás, hogy lenyugodjak....

Link to comment
Megosztás:

Először is... Jó Reggelt!

Boldog Nőnapot az érintetteknek! Meg persze a Zoltánok névnapjáról se feledkezzek meg! :)

Miért nem vesznek fel embert? Hiszen annyi a munkanélküli! Szegény Mackó meg megszakad!!!! felvesznek olyat, aki fél évig járt kémia-biosz szakra a fősulira?

Sajna "létszámstop" van! Én sem értem miért! Pedig meló volna 1000-rel... folyamatosan halljuk, hogy befutott plusz 6 tonna igény.. meg megint 10 tonna... mi tesszük amit tudunk.

Közben megkaptuk a hatalmas fizuemelést! ;) 3+1%... az 1 differenciálható!

Az tuti! Kétszer kellett megnézni egymás után, hogy ne csak a poénokat fogjam fel, hanem a sztorit is. Egy tuti: arcizomgörcsöm lett a sok röhögéstől. Legjobb jelenet: tuch down a dinnyével.

Ezzel én is így voltam! Nagyon jó! ;)

Link to comment
Megosztás:

"Ez volt az utolsó tojónk..." :)

Rulezke, a film alap, ha nem tudsz hozzájutni, akkor pü. ;)

A meló nálam is ezer (látszik, alig vagyok fórumon), jókedv az ablakban és mostanra nagyon elfáradtam.

Jó hír viszont, hogy holnap reggel jön az új netszolgáltatóm és beköti a netet. Tegnap voltak mérni és minden nagyon szuper volt. Ma kiosztják nekem a címeket, meg amit kell és holnap reggel 9-re jönnek bekötni. Aztán lerakok az asztalra 26 "rugót" és már örülhetek is. Csütörtöktől el tudom kezdeni a debreceni régió weboldalát is szerkeszteni, mert hemitől megkaptam a hozzáférést. Addig is cikkek, bemutatkozók jöhetnek a céges mail címemre. Aki nem tudja (és kell neki), pü és küldöm.

Ja, a képtárunk domain bejegyzését elkezdték, kb 10-12 nap és miénk a dbregio.hu domain. Elkezdtem a képtárat átrakni. A domain most is elérhető alternatív úton, akit érdekel pü-ben elküldöm.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.