Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Jó reggelt.

Én ismét dolgozok.....

Ma reggelre a fagyóka úgy lefagyott, hogy 30 percig kapartam, olvasztottam, jól indult a nap....

Remélem ma nem maradunk sokáig, pihenni akarok, tegnap 17 óráig melóztam :)

Szép napot

Szia Nyuszi!

MI a fene van a cégnél? Miért dolgozol állandóan?

Link to comment
Megosztás:

Na mára végeztem, ami a véges melót ileti legalábbis, a tulaj épp akkor száguldott be, amikor már indulni akartam...gyorsan bepattantam Hobiba é jöttem mint a szél:)

De szegénykémet (mármint Hobit)reggel nagyon sajnáltam, ez a rohadt ónos eső ráfagyott, egy nő akkorát vágódott, hogy azt hittem ott marad. :)

De már csak picit esik az eső, és én már nem akarok havat!!!!!Terveim vannak!Amihez jó idő kell!!!

Link to comment
Megosztás:

Elegem van mindenféle téli csapadékból és időjárásból!

Nektek is? Vagy csak én vagyok ilyen?

Olyan szépen fedi a víz meg a hó a kátyúkat, hogy észre sem tudod őket venni...

Most voltunk anyáméknál és egy darabon csak egy nyom volt kijárva... ha jöttek szemből, szinte megálltam amikor félrehúzódtam, mert még az út szélét se lehet látni, csak azt, hogy hol az árok.

Az előbb meg jött egy kocsi... megáll... egy pasi kiszáll belőle... nézelődik, majd elsőnek a mi csengőnket nyomja! Na, ez ki lehet... kabát fel, kimegyek...

- Antenna ügyben jöttem volna, a főnök itthol van?

- A nyagybátyám itthol van, de ők a másik csengő+kaputelefon! :)

- Ja, azt is nyomtam! ;)

Szerintetek mit hitt, hogy minden csengőt és egyebet végignyomott??? Egy tízemeletesnél vajon az összes lakásba felcsengetne? Sok ember olyan gyökér! ;)

Link to comment
Megosztás:

Hamarosan itt is lehet lapátolni! Jön valaki segíteni! Szakadó hóesés van! 10 perc = 3 cm hó !!!

Tatabánya: csak esik, csak esik ..

Gelkóca: Én ma már ellapátoltam az egész bót előtt és még a tömbünk előtt is kéne, mert sok jóképességű fiatal max, csak cigizni megy le a ház elé ..

Link to comment
Megosztás:

Itt vagyok! Ragyogok!

Az előbb itt volt nálunk Sámli!

Meghallgattam a kocsiját, most nem tűnt fel semmi probléma vele... Megajándékoztam egy gemkapoccsal, és megmutattam neki gyakorlatban is a hibakód kivillogtatást... most, ahogy sejthető volt, nem is volt hibakód... csak a diagnosztika működésére utaló normál 12...

Beszélgettünk jó sokat. Közben szóbakerült a klub is... elképzelhető, hogy belép! ;)

Közben legalább 2 cm hó lepte be a kocsiját! Elegünk van a télből! :)

Link to comment
Megosztás:

Sanyi, a hétvégén német vendégek voltak a suliban és azt mondták, sok vicc kering még mindig a Mantásokról arrafelé! Pont a könyöklőset emlitette.... :)

Egy ember besétál az agyklinikára mert agyátültetésre van szüksége. A főorvos mutogatja neki a lehetséges transzplantátumokat.

...és van itt egy agy ami egy atomfizikusé volt. 1500 euro az ára.

És az ott?

Az valami nagyon különleges. 8000 euro.

De miért olyan drága?

Nos, az egy Manta sofőr agya volt. Sosem volt használva...

De másoknak nem röhögni! ;)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Kicsit elmaradtam. Nálunk szombat du kezdett el esni a hó. Nagyszülőktől hazafelé (este 10) csak Polgáron jöttem rá, hogy nem a keményre fúj gumik miatt instabil a kocsi 120-nál (!!!), hanem mert csúszik az út. ;) El voltam bambulva/gondolkodva és csak a forgalomra (ami nem igazán volt) figyeltem. Akkor jöttem rá, hogy mi van, amikor a Polgár előtti kanyart a megszokott tempómban akartam bevenni (100-120-nál intezív fékezéssel). Ekkor indult meg a kocsi fara... A kanyart bevettem - nem tudom, hogy hogyan, de bevettem. Na innentől 50-70 volt a max. hazáig.

Este elállt a hó, de vasárnap reggel 9-től du 7-ig egyfolytában esett. Én 9-től 16-ig egy vállakozónál melóztam. Ez idő alatt a kocsit belepte a hó és a hótoló is betakarta oldalról. :) Ám az én drágámat ez sem zavarta. Szerencsére tapadt a hó és így elakadás nélkül ki tudtam állni.

Link to comment
Megosztás:

Tomi!

Örülök, hogy nem lett semmi baj abból a kanyarból!

Csak ügyes vagy Te! ;)

Jelentem az összes ragtapasz lekerült rólam! Csak egy pici heg árulkodik a cimpám belső oldalán a történtekről.

Most már viszont tényleg vége lehetne a tavasznak. Iszonyat milyen jégbordásak az utak a városban! :)

A kátyúkat alattomosan rejtő tócsákról már nem is beszélve!

Link to comment
Megosztás:

:) Jó estét! ;)

Errefelé elolvadt szépen!

Erről jut szembe :

Nemrég ofői órán elszólta magát az egyik , amúgy nagyon rendes csaj, hogy "a ló....t!" Én jól leszidtam. Mire a többiek is felfigyeltek.

-Mit mondott az Ági?

-Hát azt, hogy ló....sz!"- mondta egy másik.

-De tudjátok, hogy nem szabad azt mondani, hogy ló....sz!-vetette közbe egy másik.

-Hát persze, életemben nem mondanám ki, hogy ló...sz!-mondták a többiek.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.